Ewa Chodakowska ćwiczy do nowego hitu Mariny, a ta komentuje "Wow, jaram się!". Lewandowska nie będzie zazdrosna?

Jakiś czas temu żona Wojciecha Szczęsnego nagrała kolejną piosenkę, która ma zapowiadać jej kolejną płytę. Przyjaciółka Mariny, Sara Boruc zachwycała się nad nowym kawałkiem i jako jedna z pierwszych pochwaliła się nim na swoim Insta Story. Do grona fanek piosenki "Takin Ya Rock Out", właśnie dołączyła trenerka Ewa Chodakowska, która zrobiła coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Jesteście ciekawi co takiego? Sprawdźcie!
Ewa Chodakowska wspiera Marinę Łuczenko-Szczęsną Ewa Chodakowska wspiera Marinę Łuczenko-Szczęsną www.instagram.com/marina_official; www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska ćwiczy do nowego hitu Mariny, a ta komentuje "Wow, jaram się!". Lewandowska nie będzie zazdrosna?

Jakiś czas temu żona Wojciecha Szczęsnego nagrała kolejną piosenkę, która ma zapowiadać jej kolejną płytę. Przyjaciółka Mariny, Sara Boruc zachwycała się nad nowym kawałkiem i jako jedna z pierwszych pochwaliła się nim na swoim Insta Story.

Do grona fanek piosenki "Takin Ya Rock Out", właśnie dołączyła trenerka Ewa Chodakowska, która zrobiła coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Jesteście ciekawi co takiego? Sprawdźcie!

marina Łuczenko marina Łuczenko www.instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna wypuściła swój kolejny singiel "Takin Ya Rock Out"

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie zorganizowała akcję odliczania do premiery jej singla 'Takin Ya Rock Out'. Jej fanki i znane osoby ze świata show-biznesu na swój profil wrzucali zdjęcia z liczbą dni pozostałą do premiery. Kiedy w końcu ten dzień nadszedł, jedni byli zachwyceni nowym singlem, a inni lekko zdziwieni.

Wielu pisało, że Marina zrobiła tyle szumu, a niestety piosenka jest słaba. Inni z kolei postawili na bardziej konstruktywną krytykę, w której stwierdzili, że Marina ma piękny głos, jednak nie wykorzystuje swojego potencjału i zamiast śpiewać, to 'wyje'.

Oczywiście nie zabrakło także komentarzy, w których fani byli zachwyceni nowym singlem żony Wojciecha Szczęsnego.

Ewa Chodakowska wspiera Marinę Łuczenko Ewa Chodakowska wspiera Marinę Łuczenko www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zachwyca się nad nowym singlem Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Do grona fanek dołączyła również trenerka, Ewa Chodakowska, która nie kryła zachwytu nad piosenką Mariny. Chodakowska nie tylko udostępniła na swoim profilu na Instagramie jej piosenkę, ale również nagrała do niej treningowe wideo, które podpisała tak:

-'Gdzieś słyszałam, ze to słaby kawałek.. jak dla mnie strzał w dychę .. zwłaszcza na trening aerobowy. Dziś usłyszałam i zaczęłam skakać.. a jak już skakałam, to trening nagrałam @marina_official Brawo! Życzę Ci więcej takich HITÓW!'

Zobaczcie jak trenerka ćwiczy do piosenki 'Takin Ya Rock Out'

Marina Łuczenko Marina Łuczenko www.instagram.com/marina_official

Marina udostępniła na swoim profilu filmik Ewy Chodakowskiej

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Łuczenko-Szczęsnej. Po tym, jak Ewa wrzuciła filmik z jej piosenką do siebie na profil, od razu Marina udostępniła go również u siebie, podpisując tak:

-'@chodakowskaewa ćwiczy do mojego singla #TakinYaRockOut
#GirlsPower. Ewa, dziękuję za wsparcie mojej twórczości!Mnie Ewa zmotywowała, a Was?' - napisała Marina. 

Jeżeli śledzicie Marinę, to wiecie, że na co dzień przyjaźni się ona z Anią Lewandowską. Udostępniając wideo jej 'rywalki' mogłoby się wydawać, że mamy w show-biznesie nowe przyjaciółki. Piosenkarka szybko jednak ucięła takie spekulacje pisząc taki komentarz:

- 'Hola hola... każdy ma prawo się rozwijać i iść do przodu z nowymi projektami. Wszyscy się nawzajem inspirujemy w każdej dziedzinie. Ja @chodakowskaewa jak i @annalewandowskahpba szanuje je za ich ciężka prace i fajnie, że dają nam wybór i nas inspirują i motywują do działania. Panie też ze sobą dobrze żyją więc po co ta nagonka? Ja natomiast Cieszę, kiedy inni też doceniają moją pracę tak jak w tym przypadku.Trzeba się wspierać #girlpower'

A wam jak podoba się nowy singiel Mariny? Czekacie na płytę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.