Joanna Przetakiewicz pokazała, jak wygląda jej śniadanie, "Królewskie śniadanko" - komentują fani. Dzięki niemu ma taką figurę?

Niedawno projektantka pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" i pochwaliła się bardzo szczupłą sylwetką. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek Joanna wygląda świetnie. Przypomnijmy, że w tym roku Przetakiewicz skończy 50 lat! W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki? Na swoim Instagramie Joanna kilka razy pochwaliła się swoim treningiem. Widać, że sprawia jej to ogromną przyjemność i przynosi zamierzone efekty. A jak wygląda jej dieta? Niedzielne śniadanie, które pokazała na swoim Instagramie mówi wszystko!
Joanna Przetakiewicz pokazuje jak wygląda jej śniadanie Joanna Przetakiewicz pokazuje jak wygląda jej śniadanie www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pokazała jak wygląda jej śniadanie. Już teraz wiemy skąd projektantka ma taką figurę

Niedawno projektantka pojawiła się na okładce magazynu 'Playboy' i pochwaliła się bardzo szczupłą sylwetką. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek Joanna wygląda świetnie. Przypomnijmy, że w tym roku Przetakiewicz skończy 50 lat! W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki?

Na swoim Instagramie Joanna kilka razy pochwaliła się swoim treningiem. Widać, że sprawia jej to ogromną przyjemność i przynosi zamierzone efekty. A jak wygląda jej dieta? Niedzielne śniadanie, które pokazała na swoim Instagramie mówi wszystko!

Joanna Przetakiewicz na śniadaniu z Hanią Lis Joanna Przetakiewicz na śniadaniu z Hanią Lis www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

"Po wstaniu piję koktajl według przepisu mojej przyjaciółki, który bynajmniej nie jest taki smaczny, jak mi obiecywała." - powiedziała w jednym z wywiadów

Kiedyś w jednym z wywiadów projektantka zdradziła, co możemy znaleźć w jej diecie i jak wyglądają jej posiłki. 

-'Po wstaniu piję koktajl według przepisu mojej przyjaciółki, który bynajmniej nie jest taki smaczny, jak mi obiecywała. Składa się z pęczka natki pietruszki, grubego plastra ananasa, połowy cytryny i odrobiny wody. W Warszawie rzadko wychodzę na lunch. Zazwyczaj jem w pracowni ze wszystkimi, w trakcie pracy, sałatkę z kaszy jaglanej z olejem budwigowym i suszonymi pomidorami' - zdradziła w jednym z wywiadów.

Mogłoby się wydawać, że zdrowa dieta to nieodłączny element życia Joanny. Jej najnowsze zdjęcie ze śniadaniem jednak daje nam do myślenia. 

Niedzielne śniadanie Joanny Przetakiewicz Niedzielne śniadanie Joanny Przetakiewicz www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

"Kocham niedzielne śniadanie! Tylko jedno jajko, ale za to w jakim towarzystwie" - napisała Joanna pod zdjęciem

W odróżnieniu od poprzedniej wypowiedzi, którą mogliśmy przeczytać na wcześniejszym slajdzie, na talerzu Przetakiewicz nie znajdziemy ani kaszy, ani nawet koktajlu. Okazuje się, że Joanna na śniadanie je... jajko! Tak, dobrze widzicie, projektantka je tylko jedno jajko.

'Kocham niedzielne śniadanie! Tylko jedno jajko, ale za to w jakim towarzystwie' - napisała Joanna pod zdjęciem. 

Trzeba przyznać, że porcja takiego śniadania jest bardzo uboga we wszelakie wartości odżywcze. Ci, którzy obserwują ją na Instagramie jednak wiedzą, że Joanna czasami pozwala sobie na dużo większe porcje i dużo bardziej kaloryczne. 

Tak też było w niedziele wieczorem, kiedy to na kolację zjadła... 

Joanna Przetakiewicz na kolacje je racuchy Joanna Przetakiewicz na kolacje je racuchy www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pozwala sobie na małe odstępstwa od diety

Wczoraj na Insta Story Joanna pokazała, że na kolację zamiast, sałatki czy jajka wybrała... racuchy posypane cukrem pudrem i owocami. 

Zdjęcie z jajkiem prawdopodobnie miało być żartem, że to właśnie tak wygląda dieta Joanny Przetakiewicz, i to właśnie to jedno jajko sprawia, że tak świetnie wygląda. 

Mimo wszystko musimy przyznać, że projektantka ma figurę godną pozazdroszczenia. Brawo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.