Ania Lewandowska wypuściła kalendarz "Z pomogę Ci pożegnać złe nawyki i zaczniesz cieszyć się dobrym samopoczuciem."

Ania Lewandowska znana jest z tego, że co chwila wymyśla dla swoich fanów zupełnie nowe rzeczy. Najpierw trenerka zaczęła od nagrania kilku planów treningowych. Później postanowiła stworzyć swoje zdrowe produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W szczególności jej mus kokosowy, który zawsze się wyprzedaje. Tym razem zamiast książki Ania zrobiła zupełnie coś nowego. Właśnie do sieci trafił jej kalendarz na rok 2018. Jak Lewandowska zapewnia znaleźć w nim można pomysły na treningi, fit dania, a także dużą dawkę motywacji. Jak wygląda kalendarz?
Ania Lewandowska wydała kalendarz Ania Lewandowska wydała kalendarz www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska wypuściła kalendarz "Z "Healthy year by Ann" pomogę Ci pożegnać złe nawyki i zaczniesz cieszyć się dobrym samopoczuciem."

Ania Lewandowska znana jest z tego, że co chwila wymyśla dla swoich fanów zupełnie nowe rzeczy. Najpierw trenerka zaczęła od nagrania kilku planów treningowych. Później postanowiła stworzyć swoje zdrowe produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W szczególności jej mus kokosowy, który zawsze się wyprzedaje. Tym razem zamiast książki Ania zrobiła zupełnie coś nowego.

Właśnie do sieci trafił jej kalendarz na rok 2018. Jak Lewandowska zapewnia znaleźć w nim można pomysły na treningi, fit dania, a także dużą dawkę motywacji. Jak wygląda kalendarz?

Ania Lewandowska z kalendarzem 'Healthly year by Ann' Ania Lewandowska z kalendarzem 'Healthly year by Ann' www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Z "Healthy year by Ann" pomogę Ci pożegnać złe nawyki i zaczniesz cieszyć się dobrym samopoczuciem. " - zapewnia Lewandowska

Kalendarz nazywa się 'Helathly year by Ann'. Jak widać trenerka w prawie każdym swoim projekcie próbuje przemycić kawałek nazwy swojego bloga. Już wkrótce będzie można go nabyć w księgarniach, a od kilku dni można go również kupić w sieci. Fanki Lewandowskiej nie kryły zachwytu przy okazji wypuszczenia nowego projektu Ani. Wiele z nich zdeklarowało się pod postem, że z pewnością zakupią kalendarz trenerki. 

-'Zamówiłam w przedsprzedaży. Już nie mogę się doczekać. Jestem podekscytowana i gotowa na zmiany.' - pisze jedna z fanek. 

A co możemy w nim znaleźć? 

Kalendarz Ani Lewandowskiej Kalendarz Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

" To plan pełen pozytywnej motywacji i porad na 12 miesięcy." - pisze Ania o swoim kalendarzu

Na Instagramie Ani pod jednym ze zdjęć promujących jej nowy projekt pojawił się opis, który ma zachęcić jej obserwatorki do kupna kalendarza. Co możemy w nim znaleźć? 

-'Z 'Healthy year by Ann" pomogę Ci pożegnać złe nawyki i zaczniesz cieszyć się dobrym samopoczuciem. Rozpocznij ze mną przygodę ze sportem i zatroszcz się o zdrowie krok po kroku. W kalendarzu, nie zabraknie gotowych treningów i pysznych przepisów na różne okazje.'- napisała Ania pod zdjęciem na Instagramie. 

Jak mogliśmy się domyślać w kalendarzu znajdziemy bardzo dużo dietetycznych i treningowych porad, treningi, a także przepisy. Poza tym książka zawiera także sporą dawkę motywacji. 

Cytaty z książki Cytaty z książki www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Nie czekaj więc! Rzuć wszystko i chodź się całować!" - tak brzmi jeden z motywacyjnych cytatów Ani

W odróżnieniu od Ewy Chodakowskiej, Ania nie motywuje swoich fanek tak bardzo. W tym projekcie ma być inaczej. Jednym z cytatów, który możemy przeczytać w książce brzmi tak:

-'Nie czekaj więc! rzuć wszystko i chodź się całować!'

Niektórzy powiedzą, że z motywacją nie ma to nic wspólnego, ale zdjęcie towarzyszące temu cytatowi zdecydowanie do tego zachęca. Jest to również jedno z tych zdjęć, których do tej pory nie widzieliśmy i prawdopodobnie takich zdjęć w kalendarzu jest więcej. 

Kupicie sobie ten kalendarz? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.