Sandra Kubicka pokazuje brzuch po ponad miesiącu nie trenowania: "Półtora miesiąca bez treningu i diety, ale dzisiaj wracam już na siłownię"

Jeżeli obserwujecie Sandrę Kubicką na Instagramie to wiecie, że jej życie opiera się na ciągłym podróżowaniu. Zawód modelki wiąże się z tym, że sesję raz mamy w Miami, a raz w Niemczech. Sandra kiedy tylko może odwiedza również nasz kraj. Zazwyczaj podczas swojego pobytu w Polsce pojawia się w telewizjach śniadaniowych i różnych eventach. Taki tryb życia wiąże się również z tym, że nie mamy czas na nic innego poza pracą. Tym, którym się wydaje, że zawód modelki to łatwizna, to niestety musimy powiedzieć, że nie. Żeby być w formie Sandra musi regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, na co ostatnio nie miała chyba czasu. Dziś na swoim Insta story pokazała zdjęcie brzucha z podpisem, że od półtora miesiąca nie była na siłowni, ale już dziś na nią wraca. Jest aż tak źle?
Sandra Kubicka oświadcza, że wraca na siłownię po miesiącu bez treningów Sandra Kubicka oświadcza, że wraca na siłownię po miesiącu bez treningów www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazuje brzuch po ponad miesiącu nie trenowania: "Półtora miesiąca bez treningu i diety, ale dzisiaj wracam już na siłownię"

Jeżeli obserwujecie Sandrę Kubicką na Instagramie to wiecie, że jej życie opiera się na ciągłym podróżowaniu. Zawód modelki wiąże się z tym, że sesję raz mamy w Miami, a raz w Niemczech. Sandra kiedy tylko może odwiedza również nasz kraj. Zazwyczaj podczas swojego pobytu w Polsce pojawia się w telewizjach śniadaniowych i różnych eventach.

Taki tryb życia wiąże się również z tym, że nie mamy czas na nic innego poza pracą. Tym, którym się wydaje, że zawód modelki to łatwizna, to niestety musimy powiedzieć, że nie. Żeby być w formie Sandra musi regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, na co ostatnio nie miała chyba czasu. Dziś na swoim Insta story pokazała zdjęcie brzucha z podpisem, że od półtora miesiąca nie była na siłowni, ale już dziś na nią wraca.

Jest aż tak źle?

Sandra Kubicka pokazuje brzuch Sandra Kubicka pokazuje brzuch www.instagram.com/sandrakubicka

"Półtora miesiąca bez treningu i diety, ale dzisiaj wracam już na siłownię" - napisała Sandra Kubicka

Sandra Kubicka dzięki swojej urodzie i figurze bardzo często zostaje zapraszana na sesje zdjęciowe, w których pozuje w bieliźnie lub strojach kąpielowych. Taka praca to dla modelki chleb powszedni, ale chyba wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że żeby dostawać takie propozycje pracy Sandra musi być zawsze w formie. 

Wąska talia i płaski brzuch to z pewnością jeden z wymogów, który musi spełnić modelka podczas takiej sesji. Sandra na co dzień ćwiczy regularnie, ale jak wspomniała w swojej dzisiejszej relacji półtora miesiąca nie była na siłowni i nie trzymała regularnej diety. Jak zmieniło się jej ciało przez ten czas?

Sandra pochwaliła się zdjęciem swojego brzucha na Instagramie. Naszym zdaniem w ogóle nie widać tej przerwy, bo modelka nadal może pochwalić się wysportowaną figurą. 

Sandra Kubicka zmaga się z cellulitem Sandra Kubicka zmaga się z cellulitem www.instagram.com/sandrakubicka

"Nie jestem idealna i mimo szczupłej sylwetki i wysportowanego ciała od lat mam problemy z cellulitem wodnym przez hormony i częste długie latanie."

Jakiś czas temu na Instagramie Sandry pojawiło się zdjęciem, pod którym możemy przeczytać taki opis: 

'Dziewczyny, czy Wy tez macie ten sam problem co ja? Jako modelka muszę bardzo dbać o ciało ponieważ jest to moje narzędzie pracy ale nie zapominajmy ze jestem również człowiekiem. Nie jestem idealna i mimo szczupłej sylwetki i wysportowanego ciała od lat mam problemy z cellulitem wodnym przez hormony i częste długie latanie.'

Kiedyś w jednej z rozmów Sandra zdradziła, że jej sposób na pozbycie się nadmiaru wody z organizmu to kąpiele w soli morskiej i jedzenie ogórków kiszonych. Kiedy to nie pomaga Sandra korzysta z zabiegów w profesjonalnym salonie kosmetycznym. 

Sandra Kubicka pozuje w bieliźnie na Instagramie Sandra Kubicka pozuje w bieliźnie na Instagramie www.instagram.com/sandrakubicka

"Szczerze... nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na siłowni. " Dobre geny czy restrykcyjna dieta?

To nie pierwszy raz kiedy modelka przyznała się do tego, że nie ma czasu na siłownię. Wszyscy pewnie zastanawiają się jak w takim razie udaje jej się utrzymać tak smukłą sylwetkę. Dobre geny czy może dieta cud? Kubicka zdradziła swoim fanom na Instagramie jak dba o swoją figurę, kiedy nie może ćwiczyć.

'Zadecydowałam pilnować się z tym co jem, plus wycięłam kilka produktów ze swojej diety... mleko, kurczak, chleb, cukier z ręka na sercu... nigdy nie widziałam takich szybkich zmian. Dobra dieta to podstawa.'

Czyli jednak zdrowe odżywianie i odpowiednia dieta. 

Sandra Kubicka z chłopakiem Sandra Kubicka z chłopakiem www.instagram.com/sandrakubicka

Sandra na co dzień stawia na zielone koktajle, które również proponuje swojemu chłopakowi

Na co dzień jednak Sandra stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Modelka często stawia na zdrowe koktajle w swojej diecie, które również proponuje swojemu chłopakowi. 

Modelka spotyka się z francuskim dj'em, który chyba nie chce odbiegać od Sandry ciałem, dlatego również bardzo zwraca uwagę na swoją dietę. 

Trzeba przyznać, że razem tworzą naprawdę zgrany team i piękną parę. 

Copyright © Agora SA