Jej metamorfoza naprawdę zaskakuje. Janet Jackson po urodzeniu dziecka schudła ponad 30 kilogramów

W tak dobrej formie piosenkarka nie była jeszcze nigdy. Jakiś czas temu Janet Jackson urodziła syna. Dodajmy, że informacja o ciąży zszokowała wszystkich, bo gwiazda ma 51 lat i raczej jest to czas na wnuki, a nie własne dzieci. W każdym razie widać, że macierzyństwo bardzo jej służy. Piosenkarka ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie w obcisłej, dopasowanej sukience, która jeszcze bardziej uwydatniła jej szczupłe ciało. Jak dowiedział się amerykański magazyn "Us Weekly", Janet schudła właśnie dla syna i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej wcześniejsza waga nie była zdrowa. Doskonale wiemy, że z wiekiem coraz trudniej nam jest schudnąć, bo metabolizm nie jest już taki jak sam jak wtedy, kiedy ma się 20 lat. Jak w takim razie udało się to Janet Jackson? Znamy jej sposób.
Janet Jackson schudła 30 kilogramów Janet Jackson schudła 30 kilogramów www.instagram.com/janetjackson

Jej metamorfoza naprawdę zaskakuje. Janet Jackson po urodzeniu dziecka schudła ponad 30 kilogramów

W tak dobrej formie piosenkarka nie była jeszcze nigdy. Jakiś czas temu Janet Jackson urodziła syna. Dodajmy, że informacja o ciąży zszokowała wszystkich, bo gwiazda ma 51 lat i raczej jest to czas na wnuki, a nie własne dzieci. W każdym razie widać, że macierzyństwo bardzo jej służy.

Piosenkarka ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie w obcisłej, dopasowanej sukience, która jeszcze bardziej uwydatniła jej szczupłe ciało. Jak dowiedział się amerykański magazyn 'Us Weekly', Janet schudła właśnie dla syna i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej wcześniejsza waga nie była zdrowa.

Doskonale wiemy, że z wiekiem coraz trudniej nam jest schudnąć, bo metabolizm nie jest już taki jak sam jak wtedy, kiedy ma się 20 lat. Jak w takim razie udało się to Janet Jackson? Znamy jej sposób.

Janet Jackson schudła 30 kilogramów Janet Jackson schudła 30 kilogramów www.instagram.com/janetjackson

Rozwód i narodziny synka zmotywowały Janet Jackson do walki o lepszą wersję siebie

Jej życie to prawdziwy roller coster. Janet Jackson miała wzloty i upadki, a w tym roku i jedno i drugie. Zacznijmy może od tego, że na początku tego roku na świat przyszedł jej pierwszy syn Eiss. Dotychczas Janet była mężatką trzy razy. Jej ostatni mąż, katarski biznesmenem Wissamem Al Many niestety okazał się nie być tym jedynym i kilka miesięcy po urodzeniu dziecka para postanowiła się rozwieść. Janet i Wissamem byli ze sobą zaledwie 5 lat. 

Nie wiemy czy dziecko czy rozwód tak podziałały na piosenkarkę, że postanowiła diametralnie schudnąć. Efekt jest naprawdę powalający, ale jak jej się to udało?

Janet Jackson urodziła dziecko Janet Jackson urodziła dziecko www.instagram.com/janetjackson

Macierzyństwo ją odmieniło i schudła 30 kilogramów

Narodziny jej synka doprowadziły do tego, że Janet postanowiła zmienić swoje życie. 50-letnia gwiazda postanowiła, że to właśnie dla swojego synka musi zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Janet całkowicie zmieniła swój styl życia, a to poskutkowało tym, że nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Jak czytamy w amerykańskim "Us Weekly",macierzyństwo dla Janet jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka jej się w życiu przytrafiła. 

Piosenkarka nie tylko schudła, ale również wróciła na scenę czym zachwyciła swoich fanów. 

Piosenkarka wróciła na scenę Piosenkarka wróciła na scenę www.instagram.com/janetjackson

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Czy to właśnie dzięki niej Janet schudła?

Niestety do tej pory przy okazji Janet Jackson nie można było mówić o żadnej diecie. Gwiazda miała ogromny problem ze zdrowym, regularnym odżywianiem. Jak sama przyznawała jedzenie było jej ucieczką od problemów i stresu. 

Janet podjęła współpracę z trenerką personalną, która nakreśliła jej właściwy tor. Wyznaczyła godziny, w których powinna jeść gwiazda, a także pokazała co powinna jeść. Nie są to jednak bardzo sztywne ramy. Najważniejsze w diecie Janet Jackson jest to, że musi jeść zdrowo, a nie tak, żeby schudnąć. 

Niesamowita metamorfoza Janet Jackson Niesamowita metamorfoza Janet Jackson www.instagram.com/janetjackson

Wielu osobom trudno w to uwierzyć. To był specjalny trening siłowy. Nie chciałam, żeby Janet schudła, chciałam, żeby pozbyła się tłuszczu - mówi jej trenerka

Janet Jackson podjęła współpracę z trenerką gwiazd Paulette Sybliss. Ta z kolei w jednym z wywiadów wyznała w czym tkwi sekret nowej sylwetki piosenkarki: 

"Wielu osobom trudno w to uwierzyć. To był specjalny trening siłowy. Nie chciałam, żeby Janet schudła, chciałam, żeby pozbyła się tłuszczu. Chciałam, żeby dobrze wyglądała i była w dobrej formie. Staram się przekonywać kobiety do treningu siłowego. Zazwyczaj nie chcą one być za bardzo umięśnione, ale bez obaw. Kiedy ciało musi używać mięśni, to spala tłuszcz nie tylko w czasie treningu, ale także po nim".

Na portalu Hollywood.com podano także informację ile razy w tygodniu i jak długo ćwiczy piosenkarka:

"Najbardziej lubi trenować 30-45 minut pięć razy w tygodniu, jest więc bardzo aktywna. To pozwala jej zachować nienaganną figurę. Pracuje tak intensywnie, że bardzo często zmieniam jej treningi, żeby robiła dalsze postępy" - mówi jej trenerka. 

Gołym okiem widać, że nowa figura odjęła jej lat i dodała energii. W tak dobrej formie Janet Jackson nie była dawno. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.