Małgorzata Rozenek pokazuje jak zrobić sałatkę wiecznej młodości. Internauci śmieją się z niej "Botoks + kwas hialuronowy = efekt odmłodzenia"

Małgorzata Rozenek znana jest również jako perfekcyjna pani domu. W swoim najnowszym programie "W dobrym stylu", pokazuje jak o siebie dbać, jak się ubierać, organizować perfekcyjne przyjęcia, czy jak mieć idealny porządek w domu. W najnowszym odcinku Gosia postanowiła wspólnie z Agnieszką Mielczarek przygotować sałatkę wiecznej młodości. Internauci od razu podchwycili temat i pod postem na Facebooku zaczęli pisać, że gdyby takie sałatki działały to kliniki medycyny estetycznej przestałyby istnieć. Małgorzata w żaden sposób nie odniosła się do tych komentarzy. Ci, którzy choć trochę śledzą ją w portalach społecznościowych wiedzą, że gwiazda nie jest skora do przyznawania się do tego ile ma lat, a także lubi zawsze dobrze wyglądać. Z drugiej strony, która kobieta tego nie lubi?
Fani uderzają w Rozenek 'Twój przepis na wieczną młodość to botoks' Fani uderzają w Rozenek 'Twój przepis na wieczną młodość to botoks' www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazuje jak zrobić sałatkę wiecznej młodości. Internauci śmieją się z niej "Botoks + kwas hialuronowy = efekt odmłodzenia"

Małgorzata Rozenek znana jest również jako perfekcyjna pani domu. W swoim najnowszym programie 'W dobrym stylu', pokazuje jak o siebie dbać, jak się ubierać, organizować perfekcyjne przyjęcia, czy jak mieć idealny porządek w domu. W najnowszym odcinku Gosia postanowiła wspólnie z Agnieszką Mielczarek przygotować sałatkę wiecznej młodości.

Internauci od razu podchwycili temat i pod postem na Facebooku zaczęli pisać, że gdyby takie sałatki działały to kliniki medycyny estetycznej przestałyby istnieć. Małgorzata w żaden sposób nie odniosła się do tych komentarzy.

Ci, którzy choć trochę śledzą ją w portalach społecznościowych wiedzą, że gwiazda nie jest skora do przyznawania się do tego ile ma lat, a także lubi zawsze dobrze wyglądać. Z drugiej strony, która kobieta tego nie lubi?

Małgorzata Rozenek w programie 'W dobrym stylu' Małgorzata Rozenek w programie 'W dobrym stylu' www.instagram.com/m_rozenek

Sałatka, która da ci wieczną młodość... przynajmniej przez jakiś czas

W najnowszym programie Małgorzata Rozenek wspólnie ze swoim gościem Agnieszką Mielczarek postanowiła pokazać swoim widzom jak przygotować sałatkę wiecznej młodości. 

Podczas programu dietetyczka zaczęła wymieniać co potrzebujemy do naszej sałatki:

'Mamy komosę, szpinak, porzeczkę czerwoną, startą marchewkę...'

Kończąc przygotowywanie odmładzającego dania Gosia powiedziała:

'Czy taką złotą zasadą diety anti-ageingowej jest żeby były kasze i pestki? Łączycie jak chcecie, a będziecie żyć długo, szczęśliwie i pięknie.'

Małgorzata Rozenek na Instagramie Małgorzata Rozenek na Instagramie www.instagram.com/m_rozenek

Ale co to jest ta dieta anti-ageingowa?

W programie wielokrotnie pojawiła się nazwa diety odmładzającej, która nazywa się anti-ageingowa. Niestety internauci i w tym miejscu doszukali się wpadki ze strony perfekcyjnej pani domu. 

'Bardzo lubię panią Małgorzatę, ale dlaczego 'antyagingowej' - co to w ogóle za słowotwór?'

'Nie ma takiego słowa, czytając, nie wiedziałam co to... Dopiero komentarze mnie oświeciły. Żenujące są te zapożyczenia i łączenia polskiego z angielskim.'

Czy Małgorzata Rozenek zapomniała przygotować się do programu? 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek www.instagram.com/m_rozenek

Botoks + kwas hialuronowy = efekt odmłodzenia gwarantowany

Internauci pod najnowszym docinkiem programu 'W dobrym stylu', nie zostawili na Rozenek suchej nitki. Pod postem na Facebooku pojawiło się bardzo dużo komentarzy, w których fani opisują jak tak naprawdę wygląda 'dieta odmładzająca' Małgorzaty Rozenek. 

'Botoks + kwas hialuronowy + wypełnianie ust + dobre kremy + dobry makijaż + sałatka wiecznej młodości + dużo wody = efekt odmłodzenia... Ale samą sałatką to niewiele zwojujemy, bo gdyby tak było, to wszystkie kliniki kosmetologi estetycznej dawno by zbankrutowały (...). Na to trzeba mieć pieniądze i to niemałe. Sałatka nie szkodzi, ale cudów brak.'

'Co jeszcze nie wymyślą. Ładują w siebie botoks i myślą, że przez jedzenie wszystko osiągną.'

To nie pierwszy raz, kiedy internauci zarzucają perfekcyjnej pani domu, że jest sztuczna. To tylko część rzeczy, o których piszą pod tym postem. Co jakiś czas na jej Instagramie oczywiście pojawiają się komentarze, że ma zrobione piersi, usta i cała jest naciągnięta. 

Małgosia Rozenek niejednokrotnie mówiła o tym, że owszem piersi ma zrobione jednak do całej reszty się nie odnosiła. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan www.instagram.com/m_rozenek

Kwas Hialuronowy, a może trening i zdrowa dieta?

Jeżeli przyjrzymy się bliżej Małgosi na Instagramie, to możemy zobaczyć, że gwiazda regularnie ćwiczy. Niejednokrotnie z resztą o tym mówiła. Podczas jednego ze swoich programów ćwiczyła również z trenerką wszystkich Polek, czyli Ewą Chodakowską.Przypomnijmy, że Rozenek brała udział w programie Azja Express, w którym udowodniła, że tak naprawdę ma całkiem niezłą kondycję. 

Gwiazda zdrowo się odżywia, co również raz na jakiś czas pokazuje na swoim profilu. Mimo wszystko, trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko schudła, ale diametralnie zmieniła także swój styl, który teraz jest inspiracją dla wielu jej fanek.