Wnuczka byłego premiera Leszka Millera chwali się swoją metamorfozą na Instagramie 'Schudłam 17 kilogramów, ciężko na to pracowałam i jestem z tego dumna.'

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Polski, Leszka Millera. Głośno się o niej zrobiło za sprawą jej dziadka, który wrzucił fotkę wnuczki na swój profil na Twitterze. Bardzo charakterystyczną rzeczą są jej tatuaże, które pokrywają niemalże całe jej ciało. Monika także bardzo schudła, o czym poinformowała swoich fanów również na portalu społecznościowym. Liczba jej fanów z dnia na dzień wzrasta i teraz wynosi już ponad 30 tysięcy. Monika nie boi się odważnych zdjęć, które często pojawiają się na jej Instagramie. Dodatkowo na jej profilu możemy zobaczyć zdjęcia z jej chłopakiem Gabrielem.
https://www.instagram.com/millerowka/ https://www.instagram.com/millerowka/ https://www.instagram.com/millerowka/

Wnuczka byłego premiera Leszka Millera chwali się swoją metamorfozą na Instagramie "Schudłam 17 kilogramów, ciężko na to pracowałam i jestem z tego dumna."

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Polski, Leszka Millera. Głośno się o niej zrobiło za sprawą jej dziadka, który wrzucił fotkę wnuczki na swój profil na Twitterze. Bardzo charakterystyczną rzeczą są jej tatuaże, które pokrywają niemalże całe jej ciało. Monika także bardzo schudła, o czym poinformowała swoich fanów również na portalu społecznościowym.

Liczba jej fanów z dnia na dzień wzrasta i teraz wynosi już prawie 50 tysięcy. Monika nie boi się odważnych zdjęć, które często pojawiają się na jej Instagramie. Dodatkowo na jej profilu możemy zobaczyć zdjęcia z jej chłopakiem Gabrielem.

Metamorfoza Moniki Miller Metamorfoza Moniki Miller www.instagram.com/millerowka

"2 lata różnicy pomiędzy dwoma zdjęciami. Bardzo dobrze widać tutaj moją utratę 17 kg. Ciężko na to pracowałam i jestem z tego dumna."

Monika Miller postanowiła pokazać swoim fanom na Instagramie jak ogromną przemianę przeszła. Dziewczyna nie kryje swojej dumy i wcale nas to nie dziwi, bo zgubienie 17 kilogramów to nie lada osiągnięcie. W komentarzach Monika opowiada również jak to wyglądało na początku:

'Zrzuciłam pierwsze 9 kilogramów w okresie miesiąca i to w niestety bardzo niezdrowy sposób :( Kompletne wyniszczenie organizmu. Później poznałam cudownego chłopaka, który dał mi motywacje do tego, żeby przejść na dietę białkową i wykonywać codziennie odpowiednie ćwiczenia.'

Jej metamorfozę doskonale widać po buzi. Wcześniej dziewczyna miała dużo bardziej pulchniejszą twarz. Taki efekt osiągnęła ciężką pracą na siłowni, którą

Metamorfoza Moniki Miller Metamorfoza Moniki Miller www.instagram.com/millerowka

"Ważne żebyście byli szczęśliwi w swoim ciele i nauczyli się być z siebie dumni. "

Monika postanowiła pokazać także drugie zdjęcie obrazujące jej metamorfozę. Widzimy na nim Monikę, kiedy wżyła 72 kilogramy i 55 kilogramów, efekt jest naprawdę zaskakujący. Utratę kilogramów głównie widać po tali i pośladkach dziewczyny. Pod zdjęciem pojawił się również post, w którym Monika porusza temat zawiści i zazdrości:

'Nauka konturowania twarzy' 'Nie widać różnicy' Ludzka zawiść i zazdrość niestety nie zna granic.. Namawiam was do słuchania tylko samych siebie i dostrzegania postępów jakie robicie na co dzień, nawet jeżeli są na razie malutkie. Nie chodzi, o to żeby być lepszym od innych, tylko o to żeby być lepszą osobą niż wczoraj. Każdy może powiedzieć że to nie ma znaczenia i obrzucić was kolejnym dołującym komentarzem, który wynika z rozwoju intelektualnego na poziomie meduzy, ale co z tego? Ważne żebyście byli szczęśliwi w swoim ciele i nauczyli się być z siebie dumni.'

Metamorfoza Moniki Miller Metamorfoza Moniki Miller www.instagram.com/millerowka

Tatuaże Moniki Miller wnuczki byłego premiera Polski, Leszka Millera

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować trend na tatuaże. Co prawda nadal wielu osobom się one nie podobają, uważają, że są wulgarne i kobiety mające je na swoim ciele wyglądają jak 'prostytutki'. W jednym z wywiadów Monika sama przyznała, że ludzie brali właśnie ją za panią do towarzystwa. Również jej dziadek nie jest zadowolony z tego, co jego wnuczka ma na swoim ciele. Monika jednak postanowiła pozostać sobą i nie przejmować się jego opiniom. 

Kiedy patrzymy na jej zdjęcia od razu rzuca nam się w oczy tatuaż zdobiący jej szyję i klatkę piersiową. Poza nimi Monika ma wytatuowane obie ręce, plecy i częściowo nogi. 

Metamorfoza Moniki Miller Metamorfoza Moniki Miller www.instagram.com/millerowka

Nowa gwiazda Instagrama?

Czy Monika Miller stanie się nową gwiazdą na Instagramie? Tego tak naprawdę nie wie nikt. Jej rosnąca liczba fanów na Instagramie może jednak wskazywać na to, że już wkrótce będziemy mogli ją oglądać w telewizjach śniadaniowych i innych tego typu mediach. Sama nigdy nie powiedziała czy chciałaby zostać gwiazdą, ale naszym zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak. W naszym show biznesie coraz częściej możemy zaobserwować gwiazdy, które decydują się na widoczne tatuaże. Takim przykładem jest np. Karolina Gilon, która stała się rozpoznawalna dzięki programowi 'Top Model'. Teraz Gilon ma swój program w telewizji TTV, a także jest piosenkarką. 

Więcej o: