Dorota Wellman ostro o "umięśnionych pupach w legginsach". Odpowiada jej Ewa Chodakowska "A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? "

Coraz częściej możemy zaobserwować prawdziwą wojnę na słowa pomiędzy gwiazdami w naszym show biznesie. Ostatnio głośno było o konflikcie pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan, a Manuelą Gretkowską. Przy okazji tej kłótni pisarka bezpośrednio uderzyła w żonę Radka Majdana krytykując ich wspólną sesję zdjęciową do jednego z magazynów. Tym razem konflikt dotyczy trenerki ewy Chodakowskiej i dziennikarki Doroty Wellman. Wszystko zaczęło się od felietonu, który Wellman napisała do jednego z czasopism. Oburzona Ewa postanowiła odpowiedzieć dziennikarce na zarzuty. Jako trenerka wszystkich Polek nie mogła tego tak po prostu zostawić. Choć Ewa później sprostowała, że post, który napisała nie był bezpośrednio skierowany do dziennikarki, to i tak w sieci wywołało to prawdziwą burzę. O co tak naprawdę poszło? Zobaczcie.
Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty Doroty Wellman Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty Doroty Wellman www.instagram.com/chodakowskaewa; www.instagram.com/dziendobrytvn

Dorota Wellman ostro o "umięśnionych pupach w legginsach". Odpowiada jej Ewa Chodakowska "A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? "

Coraz częściej możemy zaobserwować prawdziwą wojnę na słowa pomiędzy gwiazdami w naszym show biznesie. Ostatnio głośno było o konflikcie pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan, a Manuelą Gretkowską. Przy okazji tej kłótni pisarka bezpośrednio uderzyła w żonę Radka Majdana krytykując ich wspólną sesję zdjęciową do jednego z magazynów.

Tym razem konflikt dotyczy trenerki ewy Chodakowskiej i dziennikarki Doroty Wellman. Wszystko zaczęło się od felietonu, który Wellman napisała do jednego z czasopism. Oburzona Ewa postanowiła odpowiedzieć dziennikarce na zarzuty. Jako trenerka wszystkich Polek nie mogła tego tak po prostu zostawić. Choć Ewa później sprostowała, że post, który napisała nie był bezpośrednio skierowany do dziennikarki, to i tak w sieci wywołało to prawdziwą burzę. O co tak naprawdę poszło? Zobaczcie.

Dorota Wellman z projektantem Dawidem Wolińskim Dorota Wellman z projektantem Dawidem Wolińskim www.instagram.com/dawid_wolinski

Dorota Wellman swój najnowszy felieton zatytułowała "Du** ważniejsza od rozumu"

Wszystko zaczęło się od tego jednego tekstu, który Dorota Wellman napisała do najnowszego numeru Wysokich Obcasów. Już sam tytuł wskazuje na to, że będzie ostro. 'Dupa ważniejsza od rozumu', pisze dziennikarka na samym wstępie. W tekście czytamy: 

'Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują d*py? Na Facebooku, Instagramie króluje wypięta pupa. W stringach. Goła, przysłonięta tiulem. Umięśniona w legginsach. Wyeksponowana na łożu. Opalona na leżaku.(...) Nogi muszą być długie i opalone, bo muśnięte słońcem lub samoopalaczem wydają się dłuższe. (...) Brzuch powinien być płaski. (...) Osobną kategorię stanowią brzuchy po ciąży. Ten drań powinien być płaski jak deska w kilka godzin po połogu. Tak wszyscy poszaleli, że nawet 60-latki chcą mieć brzuch jak w pierwszej klasie liceum. Podobno brzuch po dekolcie jest najbardziej seksowną częścią ciała. No to trzeba go publicznie eksponować.'

To jednak tylko część tekstu, który napisała Wellman. Czytając jej tekst możemy wywnioskować, że dziennikarka twierdzi, że kobiety, które pokazują swoje pośladki w różnych portalach społecznościowych są po prostu mało inteligentne. 

'Czemu nie pokazujemy głowy? I tego, co w głowie? Może tam jest tak pusto, że dudni jak w cembrowanej studni. Dlaczego nie chwalimy się intelektualnymi osiągnięciami, sukcesami w pracy, odkryciami, nowymi umiejętnościami? Opanowanymi obcymi językami, przemyśleniami, wydaną książką, nowymi kompetencjami, lekturami wartymi uwagi, obejrzanymi filmami? Dlaczego d*pa ważniejsza jest od rozumu?' - pyta Dorota. 

Długo nie musieliśmy czekać, aż ktoś jej odpowie na wyżej zamieszczony tekst. 

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska odpowiada Dorocie Wellman "A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? "

Tak naprawdę felieton Doroty Wellman nie był skierowany do nikogo bezpośrednio, jednak trenerka fitness poczuła chyba taką potrzebę odpowiedzenia jej na wyżej zamieszczone zarzuty. W długim poście Ewa pisze: 

'Pewnie dostanie mi się za to.. ale już setki razy dałam się poznać ze strony wojownika i zawsze będę o Was walczyć!!

O Madonno!! Jeszcze chwila i w mediach zacznie się demonizować ZDROWY STYL ŻYCIA 

Serio? Aż tak uwiera zdrowe ciało? Jędrna - pardon - dupa? Płaski brzuch - i nie pisze tutaj o tarce..

Jak zgrabna to głupia?

A czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? Jakiejś szczególnej wybitności?

Najczęściej jest oznaka choroby lub lenistwa.. często tez oznaką ignorancji..

'Lubię siebie w rozmiarze XXL?'
Super!

Tylko co na to zdrowie!

Otłuszczone organy wewnętrzne?

Serducho walące z ciężarem kilofa przy wejściu na czwarte piętro? Zawał za zakrętem..

Pakując śmieci na talerz z czego chcesz regenerować swoj organizm?

Prowadząc siedzący tryb życia jak chcesz spóźniona podbiec bez zadyszki pare metrów?

Czy to źle, ze kobiety TRENUJĄ?
Zdrowo się odżywiają?

No nie!! Pewnie ze nie.. tutaj kwestia bezsporna..

Ale jak już zechcą pochwalić się tym jędrnym tyłkiem.. jak już tylko będą miały czelność pokazać ten płaski brzuch to na stos z nimi!! Hańba!!

Babki!! Pięknie wyglądacie!!'

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

"Czuję się odpowiedzialna, za te wszystkie "dupy w opiętych leginsach"

W dalszej części posta Ewy na Facebooku możemy przeczytać takie zdanie 'Czuję się odpowiedzialna, za te wszystkie 'dupy w opiętych leginsach', za te bezwstydnie płaskie brzuchy, za te dumnie podniesione głowy.. za poprawę jakości życia..'. Nie ma co się oszukiwać, że moda na być fit jest jedną z najlepszych, które mogły dotrzeć do naszego kraju. Ewa Chodakowska i jej fanklub są tego doskonałym przykładem. Wystarczy spojrzeć na jakikolwiek post trenerki. Pod nim aż roi się od zdjęć, w których kobiety dziękują jej za motywację i chwalą się osiągniętymi sukcesami. Do niedawna trenerka na swoim profilu na Facebooku miała nieco ponad milion fanów, liczba ta wzrosła już do ponad dwóch, co świadczyć może również o tym, że nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome jeżeli chodzi o korzyści ze zdrowego stylu życia. 

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Sensacja goni sensację

Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się czy felieton Doroty Wellman skierowany był bezpośrednio w czyjąś stronę i czy Ewa poczuła się tym tak bardzo dotknięta, że musiała jej odpowiedzieć. Trenerka twierdzi jednak, że cała afera została rozdmuchana przez media, a ona osobiście zna się z Dorotą i bardzo się lubią o czym przekonuje w kolejnym długim wpisie na Facebooku:

'Chwila, chwila! Co to za draka?
Obudziłam się i takie rewelacje..

Nie czytałam artykułu Pani Doroty Wellman. Czytałam jego przekład:) Znam Panią Dorotę osobiście i wiem, ze nie miała mnie na myśli pisząc swój artykuł:)

Zawsze z uśmiechem wita mnie w DDTVN :)

Natomiast media w imię manipulacji wstawiły wszędzie moje zdjęcia jako CEL.

TAK SIĘ BUDUJE SENSACJE 

Co za tym idzie..
Osoby w komentarzach zaczęły atakować mnie, zdrowy styl życia i FIT sylwetki..

Mój post był odpowiedzią na reakcje zmanipulowanych ludzi, którym daleko do uważności, często daleko do zdrowego przykładu!

Ludzi którzy chętnie zasłonią się słowami Pani Doroty i powiedzą ze FIT JEST BE!!! Te wszystkie 'płaskie brzuchy i te dupy w opiętych legginsach'..

Hej! To nie tak!!

Wiesz ile wiadomości dziennie dostaje od osób, które są zaszczuwane tylko dlatego, ze zaczynają odstawać od swojego towarzystwa.. odmawiają alkoholu, śmieciowego żarcia.. nie daj Boże trenują regularnie i nie maja czasu na łobuzerkę..

W poście zganiłam krytykowanie ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, przez osoby, którym daleko jest do zdrowia.. a przecież nie o tym Pani Dorota pisała..'. 

A wy czyją stronę trzymacie? 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.