Paulina Smaszcz-Kurzajewska o diecie i treningu "Czasami mi się nie chce i marudzę, ale jak poćwiczę to potem jestem zadowolona"

Paulina Smaszcz - Kurzajewska, to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od wielu lat możemy ją obserwować w polskim show biznesie. Jeżeli można powiedzieć, że kobieta jest jak wino, to to określenie idealnie pasuje do Pauliny. Od wielu lat dziennikarka może pochwalić się niesamowicie zgrabną figurą, której pozazdrościć jej mogą dużo młodsze koleżanki. Choć ma 44 lata, w ogóle nie wygląda na swój wiek, a naszym zdaniem z roku na rok wygląda coraz lepiej. W wywiadzie Paulina opowiedziała nam o tym w czym tkwi sekret jej sylwetki i uwierzcie nam na słowo żaden chirurg plastyczny nie miał w tym swojej ingerencji. Czym dla dziennikarki jest sport i czy czasem pozwala sobie na małe odstępstwa od diety? Sprawdźcie.
1.Jak wygląda Pani dieta? Co Pani je, a czego stara się Pani unikać w swoim jadłospisie?
<br><br>

Nad moją dieta czuwa Agnieszka Milczarek, a jedzenie do pracy  bo spędzam w niej codziennie  prawie 10 h czuwa biobistro.pl

Nie jadam węglowodanów, unikam glutenu i jajek. Nie jem niczego smażonego. W mojej diecie jest duszo warzyw i kasz oraz owocowych koktajli. Na ciastka i słodycze (KOCHAM WSZYSTKO Z KARMELEM) pozwalam sobie raz na 10 dni, a na boczek raz w roku  Jestem migrenowcem więc nie jadam bananów, orzechów, żółtego sera i serów pleśniowych, niczego z puszek, czekolady. Niestety takie życie:-) 1.Jak wygląda Pani dieta? Co Pani je, a czego stara się Pani unikać w swoim jadłospisie?

Nad moją dieta czuwa Agnieszka Milczarek, a jedzenie do pracy bo spędzam w niej codziennie prawie 10 h czuwa biobistro.pl Nie jadam węglowodanów, unikam glutenu i jajek. Nie jem niczego smażonego. W mojej diecie jest duszo warzyw i kasz oraz owocowych koktajli. Na ciastka i słodycze (KOCHAM WSZYSTKO Z KARMELEM) pozwalam sobie raz na 10 dni, a na boczek raz w roku Jestem migrenowcem więc nie jadam bananów, orzechów, żółtego sera i serów pleśniowych, niczego z puszek, czekolady. Niestety takie życie:-) www.instagram.com/paulinasmaszcz/
4. Czym jest i jaką rolę odgrywa w Pani życiu sport?
<br><br>

Sport to nauka dyscypliny, umiejętności radzenia sobie z porażkami i celebrowania sukcesu. Uczy odpowiedzialności i gry zespołowej. Przekładam te umiejętności na życie zawodowe i sprawdza się. Czasami mi się nie chce i marudzę, ale jak poćwiczę to potem jestem mega zadowolona. Po każdym treningu lepiej zasypiam i widzę jak moje ciało tego potrzebuje, a tym jak wygląda wspaniale mi się odwdzięcza. 4. Czym jest i jaką rolę odgrywa w Pani życiu sport?

Sport to nauka dyscypliny, umiejętności radzenia sobie z porażkami i celebrowania sukcesu. Uczy odpowiedzialności i gry zespołowej. Przekładam te umiejętności na życie zawodowe i sprawdza się. Czasami mi się nie chce i marudzę, ale jak poćwiczę to potem jestem mega zadowolona. Po każdym treningu lepiej zasypiam i widzę jak moje ciało tego potrzebuje, a tym jak wygląda wspaniale mi się odwdzięcza. www.instagram.com/paulinasmaszcz/
5. Ma Pani jakieś tricki żywieniowe, które stosuje przed ważnymi wydarzeniami lub wyjściem na czerwony dywan?

<br><br>
Nie pije kawy bo wzdyma brzuch. Zawsze pije ciepłą wodę niegazowaną. Ostatni posiłek jem 4-5 godziny przed wyjściem.
<br><br>
 

6. Gotuje Pani sama? (jeżeli tak to jakie jest Pani popisowe danie?)

<br><br>
Uwielbiam kaszotto z warzywami i łososia na parze. 5. Ma Pani jakieś tricki żywieniowe, które stosuje przed ważnymi wydarzeniami lub wyjściem na czerwony dywan?

Nie pije kawy bo wzdyma brzuch. Zawsze pije ciepłą wodę niegazowaną. Ostatni posiłek jem 4-5 godziny przed wyjściem.

6. Gotuje Pani sama? (jeżeli tak to jakie jest Pani popisowe danie?)

Uwielbiam kaszotto z warzywami i łososia na parze. www.instagram.com/paulinasmaszcz/
9. W jaki sposób, oprócz ćwiczeń i diety dba Pani o swoją sylwetkę?
<br><br>

Regularne zabiegi na ciało oraz pod prysznicem masuję ciało bańka chińską. 9. W jaki sposób, oprócz ćwiczeń i diety dba Pani o swoją sylwetkę?

Regularne zabiegi na ciało oraz pod prysznicem masuję ciało bańka chińską. www.instagram.com/paulinasmaszcz/
Wow, takie podejście do sportu i zdrowego stylu życia jest bardzo motywujące. My jesteśmy zachwyceni i chcielibyśmy wyglądać tak po czterdziestce. Brawo! Wow, takie podejście do sportu i zdrowego stylu życia jest bardzo motywujące. My jesteśmy zachwyceni i chcielibyśmy wyglądać tak po czterdziestce. Brawo! www.instagram.com/paulinasmaszcz/
Więcej o: