Gwiazdy na wielkim otwarciu Victoria's Secret w Warszawie! Jessica Mercedes w cekinach i elegancka Wieniawa

Wczoraj odbyło się huczne otwarcie największego butiku Victoria's Secret w Polsce! Salon otworzono w centrum handlowym Arkadia. Jest to już drugi butik marki, ale jedyny w którym znajdziemy pełen asortyment. Na otwarciu oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd, które pojawiły się tłumnie. zobaczcie, kto był!
. . Instagram

Gwiazdy na wielkim otwarciu Victoria's Secret w Warszawie! Jessica Mercedes w cekinach i elegancka Wieniawa

Wczoraj odbyło się huczne otwarcie największego butiku Victoria's Secret w Polsce! Salon otworzono w centrum handlowym Arkadia. Jest to już drugi butik marki (pierwszy znajduje się w Warszawie w Złotych Tarasach), ale jedyny w którym znajdziemy pełen asortyment. Na otwarciu oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd, które pojawiły się tłumnie. 

Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć młodej aktorki Julii Wieniawy, które specjalnie na tę okazję założyła klasyczną, a zarazem bardzo elegancką czarną sukienkę i ulubione szpilki gwiazd - delikatne z paskami, które optycznie wydłużają nogi. 

. . Instagram

xx

Gwiazdy zaproszone na otwarcie butiku Victoria's Secret nie tylko relacjonowały na swoich social mediach sam event, ale także przygotowania do niego. Jessica Mercedes szykowała się wraz z Julią Wieniawą, z którą od pewnego czasu często widywana jest na różnych wydarzeniach.

. . Instagram

Jessica Mercedes w cekinach

Blogerka Jessica Mercedes postawiła na niebanalne połączenie - cekinowy srebrny top na cienkich ramiączkach połączyła ze spodniami w kartkę, które możecie kupić w Zarze.

Jednocześnie przypomniała swoim fanom, że modelki Victoria's Secret uwielbiają cekinowe ubrania w srebrnym odcieniu, więc jej wybór był strzałem w dziesiątkę.

. . Instagram

Relacja na Instagramie

Wszystkie gwiazdy chętnie dzieliły się z fanami informacjami, jak przebiega całe otwarcie. Nie mogło na nim zabraknąć Wujaszka Liestyle, który chętnie pozował z Julią Wieniawą.

Więcej o: