Britney Spears pokazała zdjęcia z siłowni. Fani uważają, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Nie od dziś wiemy ze Britney Spears lubi dbać o swoje ciało. Ostatnio pokazała swój trening i pochwaliła się płaskim brzuchem. Zachwyciła wszystkich fanów swoją formą. Zobaczcie sami na jakie ćwiczenia stawia gwiazda!
płaski brzuch płaski brzuch www.instagram.com/britneyspears

Britney Spears pokazała zdjęcia z siłowni. Fani uważają, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Nie od dziś wiemy ze Britney Spears lubi dbać o swoje ciało. Ostatnio pokazała swój trening i pochwaliła się płaskim brzuchem. Zachwyciła wszystkich fanów swoją formą. Zobaczcie sami, na jakie ćwiczenia stawia gwiazda.

Britney to chyba jedna z najbardziej umięśnionych piosenkarek. Ma mocne, wysportowane nogi (które świadczą o tym, że od najmłodszych lat Britney tańczy), płaski brzuch i widoczny biceps. Co prawda Britney miała momenty, kiedy jej figura nie wyglądała tak dobrze (problemy zdrowotne, spowodowane zawirowaniami w życiu osobistym odbiły się na sylwetce), ale od kilku lat gwiazda jest zdrowa, regularnie ćwiczy, a efekty pokazuje na Instagramie. 

Jakie są jej ulubione ćwiczenia? 

Britney Spears sposoby na sylwetkę Britney Spears sposoby na sylwetkę Britney Spears sposoby na sylwetkę

Gimnastyka na smukłe ciało

Jednym ze sposobów Britney na szczupłe ciało jest gimnastyka. Piosenkarka już w swoich pierwszych teledyskach prezentowała gimnastyczne umiejętności. Teraz, po latach, także stawia na tę dyscyplinę sportową, która pomaga jej nie tylko utrzymać sylwetkę, lecz także zachować sprawność, dobrą kondycję (potrzebną podczas koncertów).

Gimnastyka to dla Britney też trening ułatwiający wykonywanie skomplikowanych układów tanecznych. Britney ma trening na sali kilka razy w tygodniu. Niektóre fragmenty figur możemy zobaczyć na jej Instagramie.

trening trening www.instagram.com/britneyspears

Britnej stawia na trening funkcjonalny

Britney udostępniła na swoim profilu na Instagramie wideo jak ćwiczy. Stawia na trening funkcjonalny z hantelkami oraz wykonuje ćwiczenia wykorzystując obciążenie własnego ciała. Gwiazda najbardziej lubi trenować na świeżym powietrzu.

Możesz skopiować ten trening, jeśli szukasz urozmaicenia w swoim planie ćwiczeniowym. To dobry sposób na wzmocnienie ciała i pobudzenie spalania tłuszczu.

brzuszki brzuszki www.instagram.com/britneyspears

Trening na piłce

Piosenkarka uwielbia dbać o swoje ciało i stara się zawsze być w formie. Ćwiczenia i siłownia dodają jej energii oraz zapewniają dobre samopoczucie. 

Na zdjęciu Britney wykonuje brzuszki na piłce lekarskiej, które działają lepiej niż te wykonywane na macie - dzięki niestabilnej piłce nasz brzuch pracuje mocniej, starając się utrzymać równowagę. 

idealna sylwetka idealna sylwetka www.instagram.com/britneyspears

Idealna sylwetka

Idealna sylwetka Britney prezentuje się wspaniale w każdej kreacji. Fani nie szczędzą jej komplementów, co wcale nas nie dziwi, ponieważ zachwyca na każdym zdjęciu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.