Khloe Kardashian przeszła metamorfozę i schudła o kilka rozmiarów

Fani Khloe nie mogą wyjść z zachwytu, jak dobrze wygląda Kardashianka. Szokuje nie tylko sylwetką, ale również informacją, dlaczego tak ciężko i regularnie trenuje. Falę komentarzy wywołało ostatnio dodane zdjęcie na jej instagramie.
trening trening www.instagram.com/khloekardashian

Taco Tuesday

Khloe chwali się na swoim profilu umięśnionym brzuchem, zdradzając że trenuje po to, żeby bez wyrzutów sumienia móc zjeść we wtorki ulubione taco! 

zdjęcia z treningu zdjęcia z treningu www.instagram.com/khloekardashian

Treningi

Mordercze treningi nie są jej straszne, zaznacza że jej ulubioną partią ciała są pośladki. Khloe stawia na trening siłowy z obciążeniem własnego ciała. Dzięki niemu jej ciało prezentuje się tak niesamowicie. Idealną sylwetkę lubi też podkreślać, dobrze dobranymi stylizacjami. 

płaski brzuch płaski brzuch www.instagram.com/khloekardashian

Płaski brzuch

Jak widać treningi są skuteczne, ponieważ gwiazda może pochwalić się idealnie płaskim brzuchem. Jest doskonałym przykładem na to, że regularne ćwiczenia opłacają się! Wystarczą 3 dni w tygodniu by cieszyć się efektami. 

odpowiednia dieta odpowiednia dieta www.instagram.com/khloekardashian

Odpowiednia dieta

Jednak same treningi to nie wszystko. To co jemy ma również ogromne znaczenie, Khloe zdradza na swoim profilu przepisy na swoje ulubione smoothie z wykorzystaniem owoców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.