Znana celebrytka wypuściła nową kolekcję ubrań i reklamuje ją swoimi seksownymi i odważnymi zdjęciami...

Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Schudła prawie 20 kilogramów, a pod koniec zeszłego roku założyła własną firmę odzieżową Good American. Swoją nową kolekcję dopasowanych body dedykuje wszystkim kobietom, także tym w większych rozmiarach. Khloe Kardashian promuje "Good Body" na swoim profilu na Instagramie. Zobacz, jak wygląda.
Khloe Kardashian Khloe Kardashian https://www.instagram.com/khloekardashian/

Khloe Kardashian wypuściła nową kolekcję kobiecych i pięknych body. Marka Good American prężnie się rozwija

Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Schudła prawie 20 kilogramów, a pod koniec zeszłego roku założyła własną firmę odzieżową Good American. Swoją nową kolekcję dopasowanych body dedykuje wszystkim kobietom, także tym w większych rozmiarach. Khloe Kardashian promuje "Good Body" na swoim profilu na Instagramie. Umieszcza zdjęcia z sesji promujące jej nowe, przeźroczyste body.

Projekt Good American oferuje również inne ubrania. Między innymi znajdują się jeansowe rurki, które są charakterystyczne dla stylu Khloe. Gwiazda uwielbia dopasowane, obcisłe ubrania, które podkreślają jej kobiece kształty. Bez wątpienia kolekcja trafia do wielu kobiet, które lubią czuć się seksownie i są pewne siebie. Wiele gwiazd ze świata mody i fitnessu wybiera klasyczne body i jeansy od Good American. Zobaczcie nową kolekcję body.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian https://www.instagram.com/khloekardashian/

Nowa kolekcja siostry Kardashian

Pozuje w seksownych i dopasowanych body, a w opisie zdjęć informuje, że kolekcja jest stworzona z myślą o kobietach we wszystkich rozmiarach. Całkiem niedawno Khloe przeszła ogromną zmianę i z pulchnej dziewczyny zmieniła się w seksowną kobietę. Zrzuciła prawie 20 kilogramów, zmieniła swoją dietę i zaczęła regularnie trenować.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian https://www.instagram.com/khloekardashian/

Khloe Kardashian promuje nową kolekcję

Na swoim Instagramie celebrytka apeluje do kobiet, aby kochały swoje ciała, swoje krągłości i akceptowały siebie. W październiku ubiegłego roku założyła firmę Good American i jej pierwszą kolekcję stanowiły jeansy. Pomimo tego, że spodnie nie są najtańsze, cieszyły się ogromną popularnością. Jak będzie w przypadku body?

Khloe Kardashian Khloe Kardashian https://www.instagram.com/khloekardashian/

Khloe w body Good American

Gwiazda odważnie pozuje w przeźroczystym body. Jednak komentarze jej fanów są bardzo przychylne: "Cieszę się, że widzę w końcu Khloe, która czuje się komfortowo w swoim ciele." Nowa kolekcja jest inspirowana jej własnym stylem, która składa się z 10 różnych body, jednak wszystkie są w kolorze czarnym. Są bardzo seksowne, przeźroczyste, niektóre modele są z koronki, odsłaniają ramiona i są z wycięciami.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian https://www.instagram.com/khloekardashian/

Styl Khloe

Jej znakiem rozpoznawczym są obcisłe rurki i przeźroczyste body lub koszule. Wygląda w nich seksownie i zmysłowo. Dlatego jej codzienny wizerunek współgra w 100 procentach z nową kolekcją. Na Instagramie Khloe często dodaje zdjęcia z sesji dla Good American.