Kasia Oleśkiewicz nową gwiazdą bikini fitness. Już podczas swoich pierwszych zawodów stanęła na podium [GALERIA]

Kasia Oleśkiewicz to trenerka personalna, zawodniczka bikini fitness i ambasadorka myfitness.pl. Gdy kilka tygodni temu zadebiutowała na scenie, nikt się nie spodziewał, że stanie na podium. To zdecydowanie rozbudziło w niej apetyt, by się sięgać po kolejne trofea. Zdradziła nam, jak rozpoczęła swoja przygodę ze sportami sylwetkowymi i jaka pasja nie związana ze sportem pochłania ją na co dzień.
Kasia Oleśkiewicz to trenerka personalna, zawodniczka bikini fitness i ambasadorka myfitness.pl. Gdy kilka tygodni temu zadebiutowała na scenie, nikt się nie spodziewał, że stanie na podium. To zdecydowanie rozbudziło w niej apetyt, by się sięgać po kolejne trofea. Zdradziła nam, jak rozpoczęła swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi i jaka pasja nie związana ze sportem pochłania ją na co dzień. Kasia Oleśkiewicz to trenerka personalna, zawodniczka bikini fitness i ambasadorka myfitness.pl. Gdy kilka tygodni temu zadebiutowała na scenie, nikt się nie spodziewał, że stanie na podium. To zdecydowanie rozbudziło w niej apetyt, by się sięgać po kolejne trofea. Zdradziła nam, jak rozpoczęła swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi i jaka pasja nie związana ze sportem pochłania ją na co dzień. Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'Sport od zawsze był obecny w moim życiu, jednak na siłownię po raz pierwszy udałam się trzy lata temu. To zdecydowanie zmieniło moje myślenie na temat kobiecej figury. Przestały mi się podobać wychudzone sylwetki, a z zachwytem zaczęłam spoglądać na jędrne i umięśnione ciała. Z czasem zaczęłam się też interesować sportami sylwetkowymi. Postanowiła sprawdzić swoje siły na scenie, ale wiedziałam, że potrzebuje osoby która będzie nade mną czuwać. Moja przygoda z bikini fitness rozpoczęła około 8 miesięcy temu w chwili podjęcia współpracy z trenerem.' 'Sport od zawsze był obecny w moim życiu, jednak na siłownię po raz pierwszy udałam się trzy lata temu. To zdecydowanie zmieniło moje myślenie na temat kobiecej figury. Przestały mi się podobać wychudzone sylwetki, a z zachwytem zaczęłam spoglądać na jędrne i umięśnione ciała. Z czasem zaczęłam się też interesować sportami sylwetkowymi. Postanowiła sprawdzić swoje siły na scenie, ale wiedziałam, że potrzebuje osoby która będzie nade mną czuwać. Moja przygoda z bikini fitness rozpoczęła około 8 miesięcy temu w chwili podjęcia współpracy z trenerem.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'Trenuję 4 razy w tygodniu, systemem 2 dni treningu i dzień odpoczynku. Każdy trening jest podzielony na konkretne partie mięśniowe. Dwa razy w tygodniu robię pośladki i barki. Po każdym treningu dodatkowo wykonuję kardio przez 45 minut. Na zakończenie nie zapominam o rozciąganiu. Mój trening trwa zazwyczaj maksymalnie dwie godziny.' 'Trenuję 4 razy w tygodniu, systemem 2 dni treningu i dzień odpoczynku. Każdy trening jest podzielony na konkretne partie mięśniowe. Dwa razy w tygodniu robię pośladki i barki. Po każdym treningu dodatkowo wykonuję kardio przez 45 minut. Na zakończenie nie zapominam o rozciąganiu. Mój trening trwa zazwyczaj maksymalnie dwie godziny.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'W ciągu dnia spożywam 4 posiłki. Zawsze zaczynam od śniadania białkowo-tłuszczowego z wyjątkiem dni, gdy wykonuje poranny trening. Najczęściej jest to jajecznica lub jajka na twardo. W swojej diecie mam dużo owoców co bardzo mnie cieszy, bo jedząc je podczas redukcji mam mniejszą pokusę, by sięgnąć po coś słodkiego. Moja dieta jest również bogata w tłuszcze. Po treningu przeważnie jem płatki jaglane z suszonymi owocami, izolatem białkowym i olejem kokosowym. Z racji tego, że nie jem mięsa źródłem białka w mojej diecie są głównie jajka i odżywka białkowa.'

'W ciągu dnia spożywam 4 posiłki. Zawsze zaczynam od śniadania białkowo-tłuszczowego z wyjątkiem dni, gdy wykonuje poranny trening. Najczęściej jest to jajecznica lub jajka na twardo. W swojej diecie mam dużo owoców co bardzo mnie cieszy, bo jedząc je podczas redukcji mam mniejszą pokusę, by sięgnąć po coś słodkiego. Moja dieta jest również bogata w tłuszcze. Po treningu przeważnie jem płatki jaglane z suszonymi owocami, izolatem białkowym i olejem kokosowym. Z racji tego, że nie jem mięsa źródłem białka w mojej diecie są głównie jajka i odżywka białkowa.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'Zdecydowanie najtrudniejsze w przygotowaniach do zawodów jest trzymanie diety zwłaszcza, gdy spotykam się ze znajomymi. Drugą kwestią jest pozowanie. Poruszanie się na scenie jest bardzo ważne, a czasami nawet ważniejsze od samej formy startowej. Trzeba spędzić godziny na sali treningowej, aby nabyć umiejętności ładnych i płynnych ruchów. Na scenie trzeba pokazać swoją pewność siebie i seksapil. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego umiaru.' 'Zdecydowanie najtrudniejsze w przygotowaniach do zawodów jest trzymanie diety zwłaszcza, gdy spotykam się ze znajomymi. Drugą kwestią jest pozowanie. Poruszanie się na scenie jest bardzo ważne, a czasami nawet ważniejsze od samej formy startowej. Trzeba spędzić godziny na sali treningowej, aby nabyć umiejętności ładnych i płynnych ruchów. Na scenie trzeba pokazać swoją pewność siebie i seksapil. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego umiaru.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
Zastanawiasz się, jak wyglądają pierwsze dni po zawodach? 'W związku z tym, że mój kolejny start jest za około 2 miesiące mogłam sobie pozwolić na odpoczynek od diety tylko w dzień startu. Zjadłam trochę ulubionych przysmaków, ale nie było to jakieś obżarstwo. Następnego dnia poranek już rozpoczęłam tradycyjnie od jajecznicy. Do regularnych treningów wróciłam dwa dni po startach.'

Zastanawiasz się, jak wyglądają pierwsze dni po zawodach? 'W związku z tym, że mój kolejny start jest za około 2 miesiące mogłam sobie pozwolić na odpoczynek od diety tylko w dzień startu. Zjadłam trochę ulubionych przysmaków, ale nie było to jakieś obżarstwo. Następnego dnia poranek już rozpoczęłam tradycyjnie od jajecznicy. Do regularnych treningów wróciłam dwa dni po startach.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
Czy Kasia poleca innym kobietom udział w zawodach bikini fitness? 'Tak, ale tylko i wyłącznie pod opieką trenera, który zadba nie tylko o formę, ale przede wszystkim o zdrowie. Dlaczego uważam, że to świetny sport dla kobiet? Przede wszystkim pozwala pozbyć się kompleksów.' Czy Kasia poleca innym kobietom udział w zawodach bikini fitness? 'Tak, ale tylko i wyłącznie pod opieką trenera, który zadba nie tylko o formę, ale przede wszystkim o zdrowie. Dlaczego uważam, że to świetny sport dla kobiet? Przede wszystkim pozwala pozbyć się kompleksów.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'Na szczęście nie miałam nigdy żadnej kontuzji. Mam nadzieję, że nie będę musiała nigdy z nimi walczyć.' 'Na szczęście nie miałam nigdy żadnej kontuzji. Mam nadzieję, że nie będę musiała nigdy z nimi walczyć.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'Na co dzień pomagam innym w dążeniu do idealnej sylwetki. Pracuję również jako kosmetolog i cały czas rozwijam się w tym kierunku. Dodatkowo w weekendy kończę jeszcze studia.' 'Na co dzień pomagam innym w dążeniu do idealnej sylwetki. Pracuję również jako kosmetolog i cały czas rozwijam się w tym kierunku. Dodatkowo w weekendy kończę jeszcze studia.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
 'Moja ulubiona aktywność sportowa to oczywiście trening na siłowni. Temu w pełni się poświęcam i cały czas się rozwijam. Nie ukrywam, że spacery z moim psem to również dodatkowa aktywność w ciągu dnia.'  'Moja ulubiona aktywność sportowa to oczywiście trening na siłowni. Temu w pełni się poświęcam i cały czas się rozwijam. Nie ukrywam, że spacery z moim psem to również dodatkowa aktywność w ciągu dnia.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'Moją największą motywacją jest rodzina i znajomi. W chwilach zwątpienia to oni mi uświadamiają, jak daleko już zaszłam. Ogromną dawkę motywacji dostaje od ludzi których osobiście nie znam, a codziennie dostaje wiadomości typu: jesteś moją inspiracją! To dla mnie bardzo miłe.' 'Moją największą motywacją jest rodzina i znajomi. W chwilach zwątpienia to oni mi uświadamiają, jak daleko już zaszłam. Ogromną dawkę motywacji dostaje od ludzi których osobiście nie znam, a codziennie dostaje wiadomości typu: jesteś moją inspiracją! To dla mnie bardzo miłe.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
'W ostatnim czasie zdecydowanie nie narzekam na brak zajęć. Jednak, gdy tylko mam chwilę wolnego to sięgam po dobrą książkę lub relaksuje się oglądając filmy.' 

'W ostatnim czasie zdecydowanie nie narzekam na brak zajęć. Jednak, gdy tylko mam chwilę wolnego to sięgam po dobrą książkę lub relaksuje się oglądając filmy.' Kasia Oleśkiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
Więcej o: