Ana Ivanovic. Żona niemieckiego piłkarza porzuciła sport, by zostać modelką [GALERIA]

Ana Ivanovic to serbska tenisistka i modelka. Od lat związana z Bastianem Schweinsteigerem występujący na pozycji pomocnika w angielskim klubie Manchester United. Gdy para w 2016 roku wzięła ślub wszyscy oczekiwali narodzin ich potomka. Tymczasem Ana ma inne plany na przyszłość. Na kolejnych slajdach dowiesz się jakie własnie realizuje projekty.
Ana Ivanovic to serbska tenisistka i modelka. Od lat związana z Bastianem Schweinsteigerem występującym na pozycji pomocnika w angielskim klubie Manchester United. Gdy para w 2016 roku wzięła ślub wszyscy oczekiwali narodzin ich potomka. Tymczasem Ana ma inne plany na przyszłość. Na kolejnych slajdach dowiesz się jakie obecnie realizuje projekty. Ana Ivanovic to serbska tenisistka i modelka. Od lat związana z Bastianem Schweinsteigerem występującym na pozycji pomocnika w angielskim klubie Manchester United. Gdy para w 2016 roku wzięła ślub wszyscy oczekiwali narodzin ich potomka. Tymczasem Ana ma inne plany na przyszłość. Na kolejnych slajdach dowiesz się jakie obecnie realizuje projekty. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana Ivanovic jest utytułowaną tenisistką. Dwukrotnie była liderką singlowego rankingu WTA (najlepszych tenisistek na świecie). Ana Ivanovic jest utytułowaną tenisistką. Dwukrotnie była liderką singlowego rankingu WTA (najlepszych tenisistek na świecie). Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Gdy Ana postanowiła zakończyć karierę sportową wcale nie zamierzała na dobre rozstać się ze sportem. Gdy Ana postanowiła zakończyć karierę sportową wcale nie zamierzała na dobre rozstać się ze sportem. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana jest bardzo aktywną kobietą. Na jej Instagramie często możemy oglądać zdjęcia z codziennych treningów. Ana jest bardzo aktywną kobietą. Na jej Instagramie często możemy oglądać zdjęcia z codziennych treningów. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana swoją niezwykłą figurę zawdzięcza regularnym treningom. Pomimo tego, iż zakończyła sportową karierę nie odpuszcza ani na chwilę. Ana swoją niezwykłą figurę zawdzięcza regularnym treningom. Pomimo tego, iż zakończyła sportową karierę nie odpuszcza ani na chwilę. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana wcale nie boi się dużych ciężarów. Lata spędzone na korcie nauczyły ją, że trzeba regularnie wzmacniać swoje mięśnie. Ana wcale nie boi się dużych ciężarów. Lata spędzone na korcie nauczyły ją, że trzeba regularnie wzmacniać swoje mięśnie. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Jedną z aktywności, którą Ana regularnie uprawia nadal jest tenis. Mimo, iż nie zajmuje się sportem zawodowo nie wyobraża sobie życia bez kortu. Jedną z aktywności, którą Ana regularnie uprawia nadal jest tenis. Mimo, iż nie zajmuje się sportem zawodowo nie wyobraża sobie życia bez kortu. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana na co dzień jest modelką. Chętnie pozuje w sportowych stylizacjach, gdzie zawsze ma przy sobie rakietę... niekoniecznie do tenisa.  Ana na co dzień jest modelką. Chętnie pozuje w sportowych stylizacjach, gdzie zawsze ma przy sobie rakietę... niekoniecznie do tenisa. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana ma rzesze fanów nie tylko ze względu na sportowe osiągnięcia, ale i niezwykłą urodę. Ana ma rzesze fanów nie tylko ze względu na sportowe osiągnięcia, ale i niezwykłą urodę. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Ana nie boi się pokazać w odważnych stylizacjach. Nieustannie dba o swoje ciało, dlatego śmiało pozuje nawet w kostiumach kąpielowych. Ana nie boi się pokazać w odważnych stylizacjach. Nieustannie dba o swoje ciało, dlatego śmiało pozuje nawet w kostiumach kąpielowych. Ana Ivanovic (www.facebook.com/anaivanovic)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.