Natalia Jakuła. Dziewczyna Tomasza Iwana nadal ćwiczy na siłowni, choć niebawem urodzi synka [GALERIA]

Natalia Jakuła to dziennikarka, trenerka fitness i autorka bloga Mamy power. Wspólnie z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Tomaszem Iwanem już niebawem powitają na świecie swojego synka. Mimo wszystko Natalia nie zwalnia tempa i zachowuje świetną formę. Zobacz, jak wyglądają jej ostatnie chwile przed porodem.
Natalia Jakuła to dziennikarka, trenerka fitness i autorka bloga Mamy power. Wspólnie z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Tomaszem Iwanem już niebawem powitają na świecie swojego synka. Mimo wszystko Natalia nie zwalnia tempa i zachowuje świetną formę. Zobacz, jak wyglądają jej ostatnie chwile przed porodem. Natalia Jakuła to dziennikarka, trenerka fitness i autorka bloga Mamy power. Wspólnie z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Tomaszem Iwanem już niebawem powitają na świecie swojego synka. Mimo wszystko Natalia nie zwalnia tempa i zachowuje świetną formę. Zobacz, jak wyglądają jej ostatnie chwile przed porodem. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia Jakuła pomimo natłoku pracy zawsze pamięta, aby wykonać trening. Dzięki temu utrzymuje doskonałą formę. Natalia Jakuła pomimo natłoku pracy zawsze pamięta, aby wykonać trening. Dzięki temu utrzymuje doskonałą formę. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia nie wstydzi się swojego brzuszka. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia, gdzie stoi bokiem i doskonale widać jej krągłości. Natalia nie wstydzi się swojego brzuszka. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia, gdzie stoi bokiem i doskonale widać jej krągłości. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Patrząc na Natalię aż trudno uwierzyć, że już niebawem urodzi synka. Chłopak zdecydowanie dodał jej uroku. Patrząc na Natalię aż trudno uwierzyć, że już niebawem urodzi synka. Chłopak zdecydowanie dodał jej uroku. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia pokazuje, że zmiany zachodzące w ciele podczas ciąży są naturalnym zjawiskiem i nie można się ich wstydzić. Jest przykładem dla innych kobiet, że zawsze trzeba kochać swoje ciało. Natalia pokazuje, że zmiany zachodzące w ciele podczas ciąży są naturalnym zjawiskiem i nie można się ich wstydzić. Jest przykładem dla innych kobiet, że zawsze trzeba kochać swoje ciało. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Jesteście ciekawi jak będzie wyglądał pokój synka Natalii i Tomasza? My też! Już nie możemy się doczekać aż maluszek zawita w swoim królestwie. Jesteście ciekawi jak będzie wyglądał pokój synka Natalii i Tomasza? My też! Już nie możemy się doczekać aż maluszek zawita w swoim królestwie. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia podczas ciąży pokazała się również w bardzo kobiecych stylizacjach. Nawet podczas ciąży można prezentować się seksownie i z klasą. Nie możemy oderwać od niej wzroku. Natalia podczas ciąży pokazała się również w bardzo kobiecych stylizacjach. Nawet podczas ciąży można prezentować się seksownie i z klasą. Nie możemy oderwać od niej wzroku. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia jest bliską przyjaciółką Anny Lewandowskiej. Obydwie są właśnie w ciąży i niebawem na świat przyjdą ich dzieci. Dziewczyny bardzo się wspierają i wspólnie przeżywają ten najwspanialszy okres w życiu kobiety. Natalia jest bliską przyjaciółką Anny Lewandowskiej. Obydwie są właśnie w ciąży i niebawem na świat przyjdą ich dzieci. Dziewczyny bardzo się wspierają i wspólnie przeżywają ten najwspanialszy okres w życiu kobiety. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia chętnie trenuje wspólnie z Anną Lewandowską i pozostałymi WAG's. Podczas tych warsztatów (zdjęcie powyżej) nikt nie wiedział, że urodzą dzieci praktycznie w tym samym czasie. Natalia chętnie trenuje wspólnie z Anną Lewandowską i pozostałymi WAG's. Podczas tych warsztatów (zdjęcie powyżej) nikt nie wiedział, że urodzą dzieci praktycznie w tym samym czasie. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia śmiało wspomina na swoim Instagramie, że już nie mieści się w swoje dotychczasowe ubrania i musiała zaopatrzyć swoją garderobę w kolekcje ciążowe. Naszym zdaniem i tak prezentuje się doskonale. Natalia śmiało wspomina na swoim Instagramie, że już nie mieści się w swoje dotychczasowe ubrania i musiała zaopatrzyć swoją garderobę w kolekcje ciążowe. Naszym zdaniem i tak prezentuje się doskonale. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Jak twierdzi Natalia w ciąży nosi tylko sukienki. Wszystkie swoje spodnie wrzuciła głęboko do szafy. Jak twierdzi Natalia w ciąży nosi tylko sukienki. Wszystkie swoje spodnie wrzuciła głęboko do szafy. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Natalia jest przykładem dla innych kobiet, że w okresie ciąży można trenować, a nawet trzeba. Dzięki temu lepiej się czuje i stopniowo przygotowuje do porodu. Natalia jest przykładem dla innych kobiet, że w okresie ciąży można trenować, a nawet trzeba. Dzięki temu lepiej się czuje i stopniowo przygotowuje do porodu. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)
Więcej o: