Edyta Zając-Rzeźniczak. Żona piłkarza Legii Warszawa uznawana za najpiękniejszą polską WAG [GALERIA]

Edyta Zając-Rzeźniczak to modelka i żona popularnego piłkarza Jakuba Rzeźniczaka grającego w klubie Legia warszawa. Jej nietypowa uroda i doskonała figura sprawiają, że trudno przejść obok niej obojętnie. Edyta wie, jak o siebie zadbać by zawsze być w formie. Oto sekret jej nienagannej figury.
Edyta Zając-Rzeźniczak to modelka i żona popularnego piłkarza Jakuba Rzeźniczaka grającego w klubie Legia Warszawa. Ostatnio para spędziła urlop w słonecznym Miami. Edyta pokazała na swoim Instagramie zdjęcia w skąpym bikini. Zachwyciła nas swoją figurą!

Edyta Zając-Rzeźniczak to modelka i żona popularnego piłkarza Jakuba Rzeźniczaka grającego w klubie Legia Warszawa. Ostatnio para spędziła urlop w słonecznym Miami. Edyta pokazała na swoim Instagramie zdjęcia w skąpym bikini. Zachwyciła nas swoją figurą! Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczka (www.instagram.com/jakubrzezniczak25)
To był zdecydowanie pracowity rok dla Edyty. Modelka nie tylko intensywnie rozwija swoją karierę w modelingu, ale również w jej życiu osobistym bardzo dużo się zmieniło - wzięła ślub! To był zdecydowanie pracowity rok dla Edyty. Modelka nie tylko intensywnie rozwija swoją karierę w modelingu, ale również w jej życiu osobistym bardzo dużo się zmieniło - wzięła ślub! Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Edyta z ukochanym nie zapominają, aby celebrować wspólne chwile. Para postanowił powitać Nowy Rok w Miami! Edyta z ukochanym nie zapominają, aby celebrować wspólne chwile. Para postanowił powitać Nowy Rok w Miami! Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Dla modelki bardzo ważny jest odpowiedni relaks. Po wielogodzinnych sesjach zdjęciowych czy pokazach mody pamięta, aby odpowiednio się zregenerować. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z jej podróży, które pozwalają jej odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi projektami.  Dla modelki bardzo ważny jest odpowiedni relaks. Po wielogodzinnych sesjach zdjęciowych czy pokazach mody pamięta, aby odpowiednio się zregenerować. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z jej podróży, które pozwalają jej odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi projektami. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Ostatnim największym wydarzeniem w życiu Edyty był ślub z Jakubem Rzeźniczakiem, piłkarzem Legii Warszawa. Pomimo wielu burzliwych sytuacji ostatecznie udało im się zacementować ich kilkuletni związek. Życzymy wszystkiego co najlepsze! Ostatnim największym wydarzeniem w życiu Edyty był ślub z Jakubem Rzeźniczakiem, piłkarzem Legii Warszawa. Pomimo wielu burzliwych sytuacji ostatecznie udało im się zacementować ich kilkuletni związek. Życzymy wszystkiego co najlepsze! Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Swoją karierę w modelingu Edyta rozpoczęła już jako nastolatka. Nic dziwnego. Ma odpowiedni wzrost i idealną figurę. Z każdym rokiem modelka wygląda coraz lepiej. Swoją karierę w modelingu Edyta rozpoczęła już jako nastolatka. Nic dziwnego. Ma odpowiedni wzrost i idealną figurę. Z każdym rokiem modelka wygląda coraz lepiej. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Edyta jest przykładem modelki, która doskonałą figurę zawdzięcza nie tylko dobrym genom, ale i zdrowemu trybowi życia. Dba o regularny trening i odżywianie, które pozwala jej dobrze wyglądać i jednocześnie dodaje energii w codziennej pracy. Edyta jest przykładem modelki, która doskonałą figurę zawdzięcza nie tylko dobrym genom, ale i zdrowemu trybowi życia. Dba o regularny trening i odżywianie, które pozwala jej dobrze wyglądać i jednocześnie dodaje energii w codziennej pracy. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Edyta wie, że najlepszym treningiem dla niej jest ten, podczas którego wzmacnia oraz wysmukla swoje mięśnie. Z uwagi na swoją codzienną pracę nie może sobie pozwolić na zbyt umięśnione ciało, ale jednocześnie musi dbać, aby było jędrne. 

Edyta wie, że najlepszym treningiem dla niej jest ten, podczas którego wzmacnia oraz wysmukla swoje mięśnie. Z uwagi na swoją codzienną pracę nie może sobie pozwolić na zbyt umięśnione ciało, ale jednocześnie musi dbać, aby było jędrne. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Edyta nie zapomina, że oprócz treningu również zdrowa dieta wpływa na jej wygląd oraz samopoczucie. Właśnie dlatego dba, aby dostarczyć odpowiednie składniki odżywcze w swoich codziennych posiłkach. 

Edyta nie zapomina, że oprócz treningu również zdrowa dieta wpływa na jej wygląd oraz samopoczucie. Właśnie dlatego dba, aby dostarczyć odpowiednie składniki odżywcze w swoich codziennych posiłkach. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Edyta jest przeciwniczką stereotypowego traktowania modelek, jako głodzących się i żyjących jedynie na filiżance kawy. Każda dziewczyna, która chce osiągnąć sukces w tej branży musi odpowiednio o siebie zadbać prowadząc zdrowy i aktywny styl życia. Edyta jest przeciwniczką stereotypowego traktowania modelek, jako głodzących się i żyjących jedynie na filiżance kawy. Każda dziewczyna, która chce osiągnąć sukces w tej branży musi odpowiednio o siebie zadbać prowadząc zdrowy i aktywny styl życia. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Dla Edyty największym wsparciem jest mąż. Wspólnie wspierają się w swoich działaniach i motywują, gdy czasami mają gorszy dzień. Dla Edyty największym wsparciem jest mąż. Wspólnie wspierają się w swoich działaniach i motywują, gdy czasami mają gorszy dzień. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Edyta jest ogromną fanką piłki nożnej. Stara się kibicować mężowi podczas wszystkich meczów. To właśnie Edycie Jakub zawdzięcza swoje największe sukcesy na boisku.  Edyta jest ogromną fanką piłki nożnej. Stara się kibicować mężowi podczas wszystkich meczów. To właśnie Edycie Jakub zawdzięcza swoje największe sukcesy na boisku. Edyta Zając (www.instagram.com/edyta_zajac)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.