Pilar Rubio. Żona piłkarza uczy kobiety, jak wrócić do formy po ciąży [GALERIA]

Pilar Rubio to hiszpańska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, aktorka i modelka. Już od kilku lat związana jest z Sergio Ramosem, piłkarzem obecnie grającym w drużynie Real Madryt. Choć mają dwójkę dzieci Pilar ma nienaganną figurę. Zastanawiasz się w jaki sposób wróciła do formy po ciąży? Odpowiedź znajdziesz na kolejnych slajdach.
Pilar Rubio to hiszpańska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, aktorka i modelka. Już od kilku lat związana jest z Sergio Ramosem - piłkarzem, który obecnie gra w drużynie Real Madryt. Choć mają dwójkę dzieci Pilar ma nienaganną figurę. Zastanawiasz się w jaki sposób wróciła do formy po ciąży?  Odpowiedź znajdziesz na kolejnych slajdach. Pilar Rubio to hiszpańska dziennikarka, prezenterka telewizyjna, aktorka i modelka. Już od kilku lat związana jest z Sergio Ramosem - piłkarzem, który obecnie gra w drużynie Real Madryt. Choć mają dwójkę dzieci Pilar ma nienaganną figurę. Zastanawiasz się w jaki sposób wróciła do formy po ciąży? Odpowiedź znajdziesz na kolejnych slajdach. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar jest uznawana za jedną z najseksowniejszych dziennikarek sportowych na świecie. To dzięki pracy w mediach poznała swojego obecnego partnera Sergio Ramosa. Z ich wielkiej miłości zrodziła się dwójka dzieci. Patrząc na Pilar aż trudno uwierzyć, że jeszcze parę miesięcy temu była w ciąży! Pilar jest uznawana za jedną z najseksowniejszych dziennikarek sportowych na świecie. To dzięki pracy w mediach poznała swojego obecnego partnera Sergio Ramosa. Z ich wielkiej miłości zrodziła się dwójka dzieci. Patrząc na Pilar aż trudno uwierzyć, że jeszcze parę miesięcy temu była w ciąży! Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar jest aktywną zawodowo kobietą. Pomimo tego, że ma dwójkę małych dzieci bardzo jej zależało na tym, aby wrócić do pracy. Wiązało się to z tym, że musiała bardzo szybko wrócić do formy. Zmieniła swoją dietę i zaczęła regularnie trenować. Jej wysiłki nie poszły na marne. Pilar jest aktywną zawodowo kobietą. Pomimo tego, że ma dwójkę małych dzieci bardzo jej zależało na tym, aby wrócić do pracy. Wiązało się to z tym, że musiała bardzo szybko wrócić do formy. Zmieniła swoją dietę i zaczęła regularnie trenować. Jej wysiłki nie poszły na marne. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar przed wszystkim trenowała metodą Pilatesa. Jeszcze przed pierwszą ciążą miała okazję spróbować tych zajęć, dzięki którym poczuła jak jej ciało się zmienia. Dziennikarka uważa, że ich największą zaletą jest wzmocnienie mięśni brzucha, które są niezwykle istotne nie tylko ze względu na wygląd, ale i wpływ na zdrowie kobiet. Pilar przed wszystkim trenowała metodą Pilatesa. Jeszcze przed pierwszą ciążą miała okazję spróbować tych zajęć, dzięki którym poczuła jak jej ciało się zmienia. Dziennikarka uważa, że ich największą zaletą jest wzmocnienie mięśni brzucha, które są niezwykle istotne nie tylko ze względu na wygląd, ale i wpływ na zdrowie kobiet. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Oprócz zajęć pilates Pilar rozpoczęła regularne treningi boksu. Jak twierdzi, to idealne zajęcia, które łączą w sobie elementy kardio i ćwiczeń siłowych. Choć są bardzo wyczerpujące, dziś Pilar nie wyobraża sobie bez nich życia. Oprócz zajęć pilates Pilar rozpoczęła regularne treningi boksu. Jak twierdzi, to idealne zajęcia, które łączą w sobie elementy kardio i ćwiczeń siłowych. Choć są bardzo wyczerpujące, dziś Pilar nie wyobraża sobie bez nich życia. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar nie jest zwolenniczką ćwiczeń kardio. Bieganie zdecydowanie nie należy do jej ulubionych form aktywności. Modelka przyznaje, że jedynie rower stacjonarny może ją skusić do treningu kardio. Pilar nie jest zwolenniczką ćwiczeń kardio. Bieganie zdecydowanie nie należy do jej ulubionych form aktywności. Modelka przyznaje, że jedynie rower stacjonarny może ją skusić do treningu kardio. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar Rubio na co dzień pracując w branży sportowej doskonale wie, że sam trening nie pozwala schudnąć i osiągnąć zgrabnej sylwetki. Właśnie dlatego zmieniła swoją dotychczasowa dietę na zdrową, niskokaloryczną i pełną cennych minerałów. Pilar Rubio na co dzień pracując w branży sportowej doskonale wie, że sam trening nie pozwala schudnąć i osiągnąć zgrabnej sylwetki. Właśnie dlatego zmieniła swoją dotychczasowa dietę na zdrową, niskokaloryczną i pełną cennych minerałów. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar nie chciała przechodzić na restrykcyjną dietę, która ograniczałaby produkty spożywcze czy zmuszała ją do głodówki. Dziennikarka chciała jeść zdrowo, ale i smacznie. Właśnie tak nauczyła się gotować. Pilar nie chciała przechodzić na restrykcyjną dietę, która ograniczałaby produkty spożywcze czy zmuszała ją do głodówki. Dziennikarka chciała jeść zdrowo, ale i smacznie. Właśnie tak nauczyła się gotować. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Jeszcze przed ciążą Pilar dużo czytała i korzystała z porad specjalistów w zakresie ciąży, porodu i aktywności fizycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie opisała w książce 'Embarazada! Y ahora que?', którą przygotowała wspólnie z Caroliną Correia, specjalistką z zakresu położnictwa i uroginekologii. 

Jeszcze przed ciążą Pilar dużo czytała i korzystała z porad specjalistów w zakresie ciąży, porodu i aktywności fizycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie opisała w książce 'Embarazada! Y ahora que?', którą przygotowała wspólnie z Caroliną Correia, specjalistką z zakresu położnictwa i uroginekologii. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Jak twierdzi Pilar, książka ta jest przeznaczona nie tylko dla kobiet w ciąży, ale i tych, które już są szczęśliwymi mamami. Przede wszystkim uczy jak dbać o siebie i swoje dziecko oraz jak powrócić do formy po porodzie. Jak twierdzi Pilar, książka ta jest przeznaczona nie tylko dla kobiet w ciąży, ale i tych, które już są szczęśliwymi mamami. Przede wszystkim uczy jak dbać o siebie i swoje dziecko oraz jak powrócić do formy po porodzie. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar wie, że okres ciąży i tuż po urodzeniu dziecka jest bardzo trudny dla kobiety. Bezsenne noce, rozstępy i dodatkowe kilogramy sprawiają, że tracimy poczucie własnej wartości i nie mamy ochoty wychodzić z domu. Pilar uczy jak się odprężyć i zadbać o siebie, by na nowo być atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Pilar wie, że okres ciąży i tuż po urodzeniu dziecka jest bardzo trudny dla kobiety. Bezsenne noce, rozstępy i dodatkowe kilogramy sprawiają, że tracimy poczucie własnej wartości i nie mamy ochoty wychodzić z domu. Pilar uczy jak się odprężyć i zadbać o siebie, by na nowo być atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar dużą uwagę poświęca treningowi mięśni brzucha, które nie tylko pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała w trakcie ciąży, ale i pomagają zachować narządy wewnętrznej w dobrej formie po porodzie. Pilar jest doskonałym przykładem na to, że będąc matką można wyglądać atrakcyjnie i sexy. 


Pilar dużą uwagę poświęca treningowi mięśni brzucha, które nie tylko pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała w trakcie ciąży, ale i pomagają zachować narządy wewnętrznej w dobrej formie po porodzie. Pilar jest doskonałym przykładem na to, że będąc matką można wyglądać atrakcyjnie i sexy. Pilar Rubio (www.instagram.com/pilarrubio_oficial)
Pilar jest doskonałym przykładem na to, że w ciąży można wyglądać atrakcyjnie. Pilar jest doskonałym przykładem na to, że w ciąży można wyglądać atrakcyjnie. Pilar Rubio w ciąży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.