Anita Herbert. To Michelle Lewin namówiła ją na zawody, teraz jej kariera nabiera tempa [GALERIA]

Anita Herbert to modelka fitness i zawodniczka sportów sylwetkowych. Pochodząca z Węgier piękność, jeszcze do niedawna prowadziła hulaszczy tryb życia: niezdrowo się odżywiała, nie ćwiczyła i bardzo dużo imprezowała. Dzięki popularnej modelce Michelle Lewin postanowiła wystartować w zawodach bikini fitness. Poznaj jej niesamowita przemianę.
Anita Herbert to modelka fitness i zawodniczka sportów sylwetkowych. Pochodząca z Węgier piękność jeszcze do niedawna prowadziła hulaszczy tryb życia: niezdrowo się odżywiała, nie ćwiczyła i bardzo dużo imprezowała. Dzięki popularnej modelce Michelle Lewin postanowiła wystartować w zawodach bikini fitness. Poznaj jej niesamowitą przemianę. Anita Herbert to modelka fitness i zawodniczka sportów sylwetkowych. Pochodząca z Węgier piękność jeszcze do niedawna prowadziła hulaszczy tryb życia: niezdrowo się odżywiała, nie ćwiczyła i bardzo dużo imprezowała. Dzięki popularnej modelce Michelle Lewin postanowiła wystartować w zawodach bikini fitness. Poznaj jej niesamowitą przemianę. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Anita urodziła się i dorastała w małym miasteczku pod Budapesztem. W wieku 18 lat przeniosła się do stolicy Węgier, gdzie ukończyła studia z zakresu nowoczesnych mediów. Żadna dieta, ani treningi nie były jej wtedy w głowie. Jak przyznaje był to okres w jej życiu, gdy bardzo dużo imprezowała i w ogóle nie dbała o swoje zdrowie. Pomimo tego nigdy nie miała problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi ze względu na dobre geny. 
Anita urodziła się i dorastała w małym miasteczku pod Budapesztem. W wieku 18 lat przeniosła się do stolicy Węgier, gdzie ukończyła studia z zakresu nowoczesnych mediów. Żadna dieta, ani treningi nie były jej wtedy w głowie. Jak przyznaje był to okres w jej życiu, gdy bardzo dużo imprezowała i w ogóle nie dbała o swoje zdrowie. Pomimo tego nigdy nie miała problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi ze względu na dobre geny. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Życie na Węgrzech nie było satysfakcjonujące dla Anity. Małe zarobki i brak perspektyw rozwoju zawodowego sprawiły, że przeniosła się do swojej serdecznej przyjaciółki do Miami. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża, który zaprowadził ją na pierwszy trening na siłowni oraz nauczył ją jak zdrowo się odżywiać. Życie na Węgrzech nie było satysfakcjonujące dla Anity. Małe zarobki i brak perspektyw rozwoju zawodowego sprawiły, że przeniosła się do swojej serdecznej przyjaciółki do Miami. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża, który zaprowadził ją na pierwszy trening na siłowni oraz nauczył ją jak zdrowo się odżywiać. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Jak wspomina Anita, rezultaty zdrowej diety i regularnych treningów bardzo szybko przyniosły efekty. Powoli otwierał się przed nią prawdziwy świat fitnessu. Wiele osób, z którymi ćwiczyła zaczęło ją namawiać do udziału w zawodach bikini fitness. Postanowiła zaryzykować i rozpoczęła intensywne przygotowania. Jak wspomina Anita, rezultaty zdrowej diety i regularnych treningów bardzo szybko przyniosły efekty. Powoli otwierał się przed nią prawdziwy świat fitnessu. Wiele osób, z którymi ćwiczyła zaczęło ją namawiać do udziału w zawodach bikini fitness. Postanowiła zaryzykować i rozpoczęła intensywne przygotowania. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Anita Herbert jest ogromną fanką Michelle Lewin. Trenerka jest dla niej wielką inspiracją. Okazuje się, że znają się osobiście, ponieważ trenują na tej samej siłowni. Nie uwierzysz, ale to właśnie Michelle namówiła Anitę do udziału w zawodach bikini fitness. Anita Herbert jest ogromną fanką Michelle Lewin. Trenerka jest dla niej wielką inspiracją. Okazuje się, że znają się osobiście, ponieważ trenują na tej samej siłowni. Nie uwierzysz, ale to właśnie Michelle namówiła Anitę do udziału w zawodach bikini fitness. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Przygotowania do startu nie poszły na marne. Anita podczas zawodów zdobyła pierwsze miejsce. To tylko rozbudziło jej apetyt. Postanowiła sięgnąć po kolejne trofea. Dziś startuje w kilku zawodach w ciągu roku. Stale wyznacza sobie cele, a dzięki codziennej dyscyplinie z powodzeniem je realizuje. 

Przygotowania do startu nie poszły na marne. Anita podczas zawodów zdobyła pierwsze miejsce. To tylko rozbudziło jej apetyt. Postanowiła sięgnąć po kolejne trofea. Dziś startuje w kilku zawodach w ciągu roku. Stale wyznacza sobie cele, a dzięki codziennej dyscyplinie z powodzeniem je realizuje. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Modelka trenuje przez cały tydzień! Ma cztery programy treningowe, składające się z ćwiczeń wykonywanych po 15-20 powtórzeń w zależności od partii mięśniowych. Każdego dni Anita wykonuje trening na konkretne partie mięśniowe. Tak wygląda jej tydzień:
<br>
<br>
Poniedziałek: plecy i brzuch
<br>
<br>
Wtorek: łopatki
<br>
<br>
Środa: biceps i klatka piersiowa
<br>
<br>
Czwartek: nogi
<br>
<br>
Piątek: uda i łydki
<br>
<br>
Sobota: triceps i brzuch
<br>
<br>
Niedziela: odpoczynek i szybkie kardio
Modelka trenuje przez cały tydzień! Ma cztery programy treningowe, składające się z ćwiczeń wykonywanych po 15-20 powtórzeń w zależności od partii mięśniowych. Każdego dni Anita wykonuje trening na konkretne partie mięśniowe. Tak wygląda jej tydzień:

Poniedziałek: plecy i brzuch

Wtorek: łopatki

Środa: biceps i klatka piersiowa

Czwartek: nogi

Piątek: uda i łydki

Sobota: triceps i brzuch

Niedziela: odpoczynek i szybkie kardio Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Zastanawiasz się jak wygląda dieta Anity? Przed zawodami jest ona bardzo restrykcyjna, natomiast poza sezonem pozwala sobie na zdecydowanie więcej. Na co dzień nie jada czerwonego mięsa, tylko kurczaka i ryby. W swoich posiłkach zawsze uwzględnia węglowodany w postaci brązowego ryżu czy słodkich ziemniaków. Zastanawiasz się jak wygląda dieta Anity? Przed zawodami jest ona bardzo restrykcyjna, natomiast poza sezonem pozwala sobie na zdecydowanie więcej. Na co dzień nie jada czerwonego mięsa, tylko kurczaka i ryby. W swoich posiłkach zawsze uwzględnia węglowodany w postaci brązowego ryżu czy słodkich ziemniaków. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Anita lubi gotować, bo dzięki temu ma pewność, że je potrawy są zdrowe. Jej ulubionym daniem jest zapiekanka na słodko z jajek, odżywki białkowej o smaku masła orzechowego i cynamonu. Zdrowy, szybki i bardzo smaczny posiłek. Anita lubi gotować, bo dzięki temu ma pewność, że je potrawy są zdrowe. Jej ulubionym daniem jest zapiekanka na słodko z jajek, odżywki białkowej o smaku masła orzechowego i cynamonu. Zdrowy, szybki i bardzo smaczny posiłek. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Anita szczerze przyznaje, że bardzo często miewa ochotę na słodycze. Ma jednak swoje sztuczki, dzięki którym potrafi oszukać swój organizm. Wystarczy do beztłuszczowego jogurtu greckiego dodać smakowej odżywki białkowej lub cynamonu. Jednak dla nas największym zaskoczeniem jest jej trik z zielonym ogórkiem, którego posypuje stewią. Chyba jednak ten patent zostawimy najbardziej zdeterminowanym. Anita szczerze przyznaje, że bardzo często miewa ochotę na słodycze. Ma jednak swoje sztuczki, dzięki którym potrafi oszukać swój organizm. Wystarczy do beztłuszczowego jogurtu greckiego dodać smakowej odżywki białkowej lub cynamonu. Jednak dla nas największym zaskoczeniem jest jej trik z zielonym ogórkiem, którego posypuje stewią. Chyba jednak ten patent zostawimy najbardziej zdeterminowanym. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Największą motywacją dla Anity jest jej wizja doskonałego ciała. Gdy dopada ją gorszy dzień, przypomina sobie cel, który chce osiągnąć. Wie, że nikt nie wykona za nią pracy, kolejnego treningu. Zawsze wtedy jest gotowa, by dalej realizować swoje marzenia. Największą motywacją dla Anity jest jej wizja doskonałego ciała. Gdy dopada ją gorszy dzień, przypomina sobie cel, który chce osiągnąć. Wie, że nikt nie wykona za nią pracy, kolejnego treningu. Zawsze wtedy jest gotowa, by dalej realizować swoje marzenia. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Marzeniem Anity jest dalszy rozwój kariery w sportach sylwetkowych oraz wsparcie jej podopiecznych w zakresie zdrowego i aktywnego życia. Uwielbia motywować innych tym bardziej, że ma osobowość lidera i wie, jak porwać każdego do działania. Marzeniem Anity jest dalszy rozwój kariery w sportach sylwetkowych oraz wsparcie jej podopiecznych w zakresie zdrowego i aktywnego życia. Uwielbia motywować innych tym bardziej, że ma osobowość lidera i wie, jak porwać każdego do działania. Anita Herbert (www.instagram.com/anita_herbert)
Więcej o: