Alexis Ren. Ta 20-latka kocha sportowy styl życia [GALERIA]

Pracę jako modelka zaczęła mając 13 lat. W wieku 14 lat podpisała umowę z agencją modelek Nous Model Management. Alexis Ren ma dopiero 20 lat, a robi już oszałamiającą karierę.
Pracę jako modelka zaczęła mając 13 lat. W wieku 14 lat podpisała umowę z agencją modelek Nous Model Management. Alexis Ren ma dopiero 20 lat, a robi już oszałamiającą karierę. Na Instagramie obserwuje ją już 6,5 miliona fanów. Pracę jako modelka zaczęła mając 13 lat. W wieku 14 lat podpisała umowę z agencją modelek Nous Model Management. Alexis Ren ma dopiero 20 lat, a robi już oszałamiającą karierę. Na Instagramie obserwuje ją już 6,5 miliona fanów. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
W 2014 roku związała się z Jay'em Alvarezem. Para w 2015 roku podbiła Internet swoimi relacjami z podróży. Modelka wraz ze swoim chłopakiem podróżowali po całym świecie i kręcili filmy, którymi dzielili się z fanami. W 2014 roku związała się z Jay'em Alvarezem. Para w 2015 roku podbiła Internet swoimi relacjami z podróży. Modelka wraz ze swoim chłopakiem podróżowali po całym świecie i kręcili filmy, którymi dzielili się z fanami. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Film Jay'a Alvarrez'a pod tytułem 'Jay Alvarrez in California' obejrzało ponad 21 milionów osób! Główną rolę w filmie odgrywa Alexis. Film Jay'a Alvarrez'a pod tytułem 'Jay Alvarrez in California' obejrzało ponad 21 milionów osób! Główną rolę w filmie odgrywa Alexis. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Modelka mieszka Los Angeles. Jest pochodzenia chorwackiego i niemieckiego. Ma trzy siostry i brata. Modelka mieszka Los Angeles. Jest pochodzenia chorwackiego i niemieckiego. Ma trzy siostry i brata. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Alexis uprawia Bikram jogę. Jest to rodzaj jogi, który został stworzony na podstawie tradycyjnych technik jogi, jednak praktykuje się ją w pomieszczeniu podgrzewanym do ok. 41 stopni. Zajęcia Bikram jogi trwają 1,5h.
<br>
<br>
Modelka uwielbia też surfować. Alexis uprawia Bikram jogę. Jest to rodzaj jogi, który został stworzony na podstawie tradycyjnych technik jogi, jednak praktykuje się ją w pomieszczeniu podgrzewanym do ok. 41 stopni. Zajęcia Bikram jogi trwają 1,5h.

Modelka uwielbia też surfować. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Pojawiła się na okładkach Nextdoormodel oraz wzięła udział w kampanii reklamowej dla Calvin'a Klein'a, Pull&Bear, Soriya Swim, Forever 21 i Puma. Pojawiła się na okładkach Nextdoormodel oraz wzięła udział w kampanii reklamowej dla Calvin'a Klein'a, Pull&Bear, Soriya Swim, Forever 21 i Puma. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Alexis stosuje bardzo dobrze zbilansowaną dietę. Uwielbia jeść owoce i warzywa, jednak najbardziej lubi zielone koktajle. Swój dzień Alexis zaczyna od siłowni, na której spędza około 2 godziny. Następnie udaję się na zajęcia jogi. Lubi również wspinaczkę, boksowanie oraz pilates. Alexis stosuje bardzo dobrze zbilansowaną dietę. Uwielbia jeść owoce i warzywa, jednak najbardziej lubi zielone koktajle. Swój dzień Alexis zaczyna od siłowni, na której spędza około 2 godziny. Następnie udaję się na zajęcia jogi. Lubi również wspinaczkę, boksowanie oraz pilates. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Alexis przez 11 lat trenowała również balet. Alexis przez 11 lat trenowała również balet. Alexis Ren (www.instagram.com/alexisren)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.