Nikki Blackketter. Z imprezowiczki w fanatyczkę fitnessu [GALERIA]

Uwielbia podnosić ciężary, przechadzać się po plaży i czytać książki sci-fi. Nikki Blackketter to 25-lenia modelka fitness i fanka sportów. Mieszka w Huston, w Teksasie. Nie zawsze jednak żyła zdrowo i miała tak piękne i wysportowane ciało.
Uwielbia podnosić ciężary, przechadzać się po plaży i czytać książki sci-fi. Nikki Blackketter to 25-letnia modelka fitness i fanka sportów. Mieszka w Huston, w Teksasie. Nie zawsze jednak żyła zdrowo i miała tak piękne i wysportowane ciało. Uwielbia podnosić ciężary, przechadzać się po plaży i czytać książki sci-fi. Nikki Blackketter to 25-letnia modelka fitness i fanka sportów. Mieszka w Huston, w Teksasie. Nie zawsze jednak żyła zdrowo i miała tak piękne i wysportowane ciało. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Przygoda Nikki z kulturystyką zaczęła się, gdy miała 18 lat. W tamtym czasie dużo imprezowała, była zagubiona, nie miała celu w życiu. W pewnym momencie zdała sobie sprawę, że ma dość chodzenia codziennie do szkoły na kacu. Nie akceptowała swojego ciała. 
<br>
<br>
Patrząc na modelki fitness, chciała wyglądać jak one. Postanowiła spróbować. Zaczęła ćwiczyć - sprawiało jej to dużo przyjemności i szybko zaczęła zauważać rezultaty. Jak mówi: Uzależniłam się od podnoszenia ciężarów. Przygoda Nikki z kulturystyką zaczęła się, gdy miała 18 lat. W tamtym czasie dużo imprezowała, była zagubiona, nie miała celu w życiu. W pewnym momencie zdała sobie sprawę, że ma dość chodzenia codziennie do szkoły na kacu. Nie akceptowała swojego ciała.

Patrząc na modelki fitness, chciała wyglądać jak one. Postanowiła spróbować. Zaczęła ćwiczyć - sprawiało jej to dużo przyjemności i szybko zaczęła zauważać rezultaty. Jak mówi: Uzależniłam się od podnoszenia ciężarów. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Nikki, od pierwszego dnia swojej przygody z fitnessem, chwali się nią na swoich profilach w social mediach. Nie chce zawieść żadnego ze swoich fanów. Pragnie być wzorem dla dziewczyn, które poszukują swojej drogi, tak jak ona kiedyś. Nikki, od pierwszego dnia swojej przygody z fitnessem, chwali się nią na swoich profilach w social mediach. Nie chce zawieść żadnego ze swoich fanów. Pragnie być wzorem dla dziewczyn, które poszukują swojej drogi, tak jak ona kiedyś. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Blackketter startuje w zawodach bikini fitness. Lubi współzawodnictwo. Codziennie motywuje siebie i innych do zdrowego trybu życia. Blackketter startuje w zawodach bikini fitness. Lubi współzawodnictwo. Codziennie motywuje siebie i innych do zdrowego trybu życia. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Nikki ćwiczy pięć dni w tygodniu. Trzy dni poświęca na trening nóg, dwa natomiast na górne części ciała. W sobotę i niedzielę odpoczywa. Ma swoje trzy ulubione ćwiczenia. Są to: step up (wchodzenie na step), przysiady i wykroki. Nikki ćwiczy pięć dni w tygodniu. Trzy dni poświęca na trening nóg, dwa natomiast na górne części ciała. W sobotę i niedzielę odpoczywa. Ma swoje trzy ulubione ćwiczenia. Są to: step up (wchodzenie na step), przysiady i wykroki. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Nikki jest na diecie IIFYM (ang. If it fit to your macros). Podstawowym założeniem tej diety jest wpasowanie się w ilość kalorii, jaką powinna zjeść osoba danego dnia. Nie ważne co się je, ważne, aby ilość białek, tłuszczy i węglowodanów się zgadzała. 
<br>
<br>
Nikki je pięć posiłków dziennie, w odstępie co około trzy godziny. Jej ulubionym posiłkiem jest śniadanie. Uwielbia jeść jajka, płatki owsiane, bekon, gofry. Nikki jest na diecie IIFYM (ang. If it fit to your macros). Podstawowym założeniem tej diety jest wpasowanie się w ilość kalorii, jaką powinna zjeść osoba danego dnia. Nie ważne co się je, ważne, aby ilość białek, tłuszczy i węglowodanów się zgadzała.

Nikki je pięć posiłków dziennie, w odstępie co około trzy godziny. Jej ulubionym posiłkiem jest śniadanie. Uwielbia jeść jajka, płatki owsiane, bekon, gofry. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
W wolnym czasie Nikki lubi odpoczywać przy basenie, grać w gry wideo i eksperymentować w kuchni. Uwielbia spędzać święta z rodziną, pić kawę w Starbucks'ie, uprawiać jogę, stawać na rękach oraz wygłupiać się ze znajomymi. W wolnym czasie Nikki lubi odpoczywać przy basenie, grać w gry wideo i eksperymentować w kuchni. Uwielbia spędzać święta z rodziną, pić kawę w Starbucks'ie, uprawiać jogę, stawać na rękach oraz wygłupiać się ze znajomymi. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Nikki uwielbia podróżować, chce zobaczyć jak najwięcej świata. Do tej pory była w Meksyku, Anglii, Szkocji, Kanadzie, Francji, Japonii, Australii, Niemczech i Tajlandii. W przyszłości, Nikki chciałaby pojechać do Włoch i Grecji oraz na Hawaje. Nikki uwielbia podróżować, chce zobaczyć jak najwięcej świata. Do tej pory była w Meksyku, Anglii, Szkocji, Kanadzie, Francji, Japonii, Australii, Niemczech i Tajlandii. W przyszłości, Nikki chciałaby pojechać do Włoch i Grecji oraz na Hawaje. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Podczas treningów Nikki słucha dubstepu oraz rapu. Jednak jej playlista do kardio jest zupełnie inna - ma na niej różne gatunki i wykonawców: disco, Kanye West'a i muzykę klasyczną. Nikki jest również fanką seriali. Ogląda Arrow, Flash, Grę o Tron, Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak oraz Prawo i Porządek. Podczas treningów Nikki słucha dubstepu oraz rapu. Jednak jej playlista do kardio jest zupełnie inna - ma na niej różne gatunki i wykonawców: disco, Kanye West'a i muzykę klasyczną. Nikki jest również fanką seriali. Ogląda Arrow, Flash, Grę o Tron, Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak oraz Prawo i Porządek. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Większość z nich ćwiczy i je zdrowo, dlatego Nikki może spędzać z nimi czas poza siłownią i na niej. Nikki jest naturalnie brunetką. Jej ulubionym kolorem jest czerwony i ciemnoniebieski. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Większość z nich ćwiczy i je zdrowo, dlatego Nikki może spędzać z nimi czas poza siłownią i na niej. Nikki jest naturalnie brunetką. Jej ulubionym kolorem jest czerwony i ciemnoniebieski. Nikki Blackketter (www.instagram.com/nikkiblackketter)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.