Julia Gilas uciekła z domu, aby zrobić karierę [GALERIA]

Ta 31-letnia modelka i trenerka fitness jest ekspertką w rzeźbieniu... pupy! Julia Gilas, poza prowadzeniem treningów, rozpisuje również diety, pomaga przygotować listę zakupów i radzi, jak kontrolować swoje postępy. Ma ponad 3,5 miliona fanów na Instagramiem, a ich liczba ciągle rośnie!
Ta 31-letnia modelka i trenerka fitness jest ekspertką w rzeźbieniu... pupy! Julia Gilas, poza prowadzeniem treningów rozpisuje również diety, pomaga przygotować listę zakupów i radzi, jak kontrolować swoje postępy. Ma ponad 3,5 miliona fanów na Instagramiem, a ich liczba ciągle rośnie! Ta 31-letnia modelka i trenerka fitness jest ekspertką w rzeźbieniu... pupy! Julia Gilas, poza prowadzeniem treningów rozpisuje również diety, pomaga przygotować listę zakupów i radzi, jak kontrolować swoje postępy. Ma ponad 3,5 miliona fanów na Instagramiem, a ich liczba ciągle rośnie! Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Julia pochodzi z Ukrainy. Już jako 14-letnia dziewczyna zaczęła pracę w modelingu. Nie spotkało się to jednak z akceptacją rodziców. W wieku 16 lat Gilas opuściła dom rodzinny, aby realizować swoje marzenia. Julia pochodzi z Ukrainy. Już jako 14-letnia dziewczyna zaczęła pracę w modelingu. Nie spotkało się to jednak z akceptacją rodziców. W wieku 16 lat Gilas opuściła dom rodzinny, aby realizować swoje marzenia. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Aby móc zrobić międzynarodową karierę, w 2009 roku Julia przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Kaliforni, gdzie jest trenerką personalną wielu gwiazd. Aby móc zrobić międzynarodową karierę, w 2009 roku Julia przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Kaliforni, gdzie jest trenerką personalną wielu gwiazd. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Modelka musi dbać o swoją linię, dlatego jest na specjalnie dobranej dla niej diecie. Ma jednak kilka słabości. Uwielbia makaroniki, czekoladki oraz mrożony jogurt. Modelka musi dbać o swoją linię, dlatego jest na specjalnie dobranej dla niej diecie. Ma jednak kilka słabości. Uwielbia makaroniki, czekoladki oraz mrożony jogurt. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Julia jest wielbicielką zwierząt. Ma psa rasy chihuahua, kota himalajskiego oraz... wiewiórkę! Julia jest wielbicielką zwierząt. Ma psa rasy chihuahua, kota himalajskiego oraz... wiewiórkę! Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Julia jest ogromną fanką fitnessu. Uwielbia ćwiczyć i robi to codziennie! Jej ulubione ćwiczenia to te na pośladki. Nic dziwnego, że ma tak ładną i wyrzeźbioną pupę. Julia jest ogromną fanką fitnessu. Uwielbia ćwiczyć i robi to codziennie! Jej ulubione ćwiczenia to te na pośladki. Nic dziwnego, że ma tak ładną i wyrzeźbioną pupę. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Julia Gilas bardzo lubi tańczyć. Jeżeli tylko leci muzyka - dziewczyna zaczyna tańczyć. Zapytana o to, jaki jest jej ulubiony gatunek muzyki odpowiada, że nie ma. Uwielbia każdy. Julia Gilas bardzo lubi tańczyć. Jeżeli tylko leci muzyka - dziewczyna zaczyna tańczyć. Zapytana o to, jaki jest jej ulubiony gatunek muzyki odpowiada, że nie ma. Uwielbia każdy. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Julia postanowiła spróbować swoich sił na zawodach bikini fitness. Zajęła drugie miejsce, jednak dla modelki to za mało. Bardzo chciałaby wygrać, dlatego postanowiła ćwiczyć jeszcze ciężej, aby na kolejnych zawodach zwyciężyć. Julia postanowiła spróbować swoich sił na zawodach bikini fitness. Zajęła drugie miejsce, jednak dla modelki to za mało. Bardzo chciałaby wygrać, dlatego postanowiła ćwiczyć jeszcze ciężej, aby na kolejnych zawodach zwyciężyć. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Wolne chwile modelka spędza ze swoją najlepszą przyjaciółką Kristiną. Wolne chwile modelka spędza ze swoją najlepszą przyjaciółką Kristiną. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Julia bardzo lubi uprawiać jogę. Dzięki jodze modeluje swoją sylwetkę, wzmacnia mięśnie i relaksuje się. Julia bardzo lubi uprawiać jogę. Dzięki jodze modeluje swoją sylwetkę, wzmacnia mięśnie i relaksuje się. Julia Gilas (www.instagram.com/juliagilas)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.