Ines Helene. Swoją popularność wykorzystuje, aby pomagać innym [GALERIA]

Mówią na nią "swedish unicorn" (szwedzki jednorożec), ma dopiero 24 lata i jest jedną z najbardziej popularnych modelek Instagrama na całym świecie. Ines Helene, bo tak naprawdę się nazywa, ma już ponad milion fanów na Instagramie i nie zapowiada się, aby przestała zdobywać nowych!
Mówią na nią Mówią na nią "swedish unicorn" (szwedzki jednorożec), ma dopiero 24 lata i jest jedną z najbardziej popularnych modelek Instagrama na całym świecie. Ines Helene, bo tak naprawdę się nazywa, ma już ponad milion fanów na Instagramie i nie zapowiada się, aby przestała zdobywać nowych! Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Ines nie wiązała swojego życia z modelingiem. Jako młoda dziewczyna udała się do Londynu, by studiować finanse, jeszcze zanim jej konto na Instagramie zaczęło zyskiwać popularność. Przerwała studia, ale planuje na nie wrócić. Ines nie wiązała swojego życia z modelingiem. Jako młoda dziewczyna udała się do Londynu, by studiować finanse, jeszcze zanim jej konto na Instagramie zaczęło zyskiwać popularność. Przerwała studia, ale planuje na nie wrócić. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Helene jest nie tylko gorącą modelką, która podbija internet, lecz także zawziętą działaczką na rzecz praw człowieka. Poświęca wiele czasu globalnej organizacji humanitarnej.
<br>
<br>
Dzięki temu, że jest wpływową osobą w świecie social mediów, stara się przekazać ludziom ważne informacje - mówi swoim fanom o wydarzeniach światowych i o rzeczach ważnych dla społeczeństwa. Helene jest nie tylko gorącą modelką, która podbija internet, lecz także zawziętą działaczką na rzecz praw człowieka. Poświęca wiele czasu globalnej organizacji humanitarnej.

Dzięki temu, że jest wpływową osobą w świecie social mediów, stara się przekazać ludziom ważne informacje - mówi swoim fanom o wydarzeniach światowych i o rzeczach ważnych dla społeczeństwa. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Swoją piękną sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom i ćwiczeniom. Swoją piękną sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom i ćwiczeniom. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Ines Helene uważa, że posiadając taką popularność w social mediach, ma obowiązek uświadamiania ludzi oraz dzielenia się ważnymi kwestiami. Pomaga ludziom i chce zmieniać świat! Stara się wywierać wpływ na społeczeństwo poprzez współpracę z różnymi organizacjami charytatywnymi, takimi jak, na przykład World Aid Active. Ines Helene uważa, że posiadając taką popularność w social mediach, ma obowiązek uświadamiania ludzi oraz dzielenia się ważnymi kwestiami. Pomaga ludziom i chce zmieniać świat! Stara się wywierać wpływ na społeczeństwo poprzez współpracę z różnymi organizacjami charytatywnymi, takimi jak, na przykład World Aid Active. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Ines Helen, jak sama przyznaje, pracowała całe życie. Kiedy miała 10 lat zaczęła pomagać ojcu w prowadzeniu rodzinnej firmy. Uczono ją, aby zarabiać własne pieniądze. Od tego czasu cały czas pracuje. 
<br>
<br>
Ciągła praca i studia - modelka była zmęczona i potrzebowała przerwy. Helene wzięła czas wolny od szkoły, aby odpocząć. Ma teraz więcej czasu, aby rozwinąć swoją internetową karierę. Ines Helen, jak sama przyznaje, pracowała całe życie. Kiedy miała 10 lat zaczęła pomagać ojcu w prowadzeniu rodzinnej firmy. Uczono ją, aby zarabiać własne pieniądze. Od tego czasu cały czas pracuje.

Ciągła praca i studia - modelka była zmęczona i potrzebowała przerwy. Helene wzięła czas wolny od szkoły, aby odpocząć. Ma teraz więcej czasu, aby rozwinąć swoją internetową karierę. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Modelka ma w planach zbudowanie własnego, internetowego imperium. Uważa, że powinna wykorzystać każdą okazję, jaką dostaje, aby rozwijać swoją karierę poprzez social media. Jednak nie chce zyskać popularności, tylko po to, aby ludzie ją rozpoznawali. Ines chce używać swoich portali internetowych, aby informować ludzi o spawach ważnych i bliskich jej zainteresowaniom i sercu. Modelka ma w planach zbudowanie własnego, internetowego imperium. Uważa, że powinna wykorzystać każdą okazję, jaką dostaje, aby rozwijać swoją karierę poprzez social media. Jednak nie chce zyskać popularności, tylko po to, aby ludzie ją rozpoznawali. Ines chce używać swoich portali internetowych, aby informować ludzi o spawach ważnych i bliskich jej zainteresowaniom i sercu. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Ines Helene znana jest ze swoich niesamowitych krągłości! Ines Helene znana jest ze swoich niesamowitych krągłości! Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Dla modelki, prowadzenie profili w social mediach to zarówno praca, jaki i hobby. Za niektóre posty dostaje wynagrodzenie, a za niektóre nie. Jak sama mówi: 'Możecie mnie obserwować, aby oglądać moje selfie, czytać przekazy polityczne lub śmieszne żarty. Dbam o to, że widzicie wiadomości, które chcę wam przekazać'
<br>
<br>
Ines walczy również o to, aby kobiety były dobrze traktowane. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie i nie raz spotkała się z tym, że ludzi szokowało, że jest inteligentna. Studiując, spotkała się z wieloma przypadkami seksizmu. 
Dla modelki, prowadzenie profili w social mediach to zarówno praca, jaki i hobby. Za niektóre posty dostaje wynagrodzenie, a za niektóre nie. Jak sama mówi: 'Możecie mnie obserwować, aby oglądać moje selfie, czytać przekazy polityczne lub śmieszne żarty. Dbam o to, że widzicie wiadomości, które chcę wam przekazać'

Ines walczy również o to, aby kobiety były dobrze traktowane. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie i nie raz spotkała się z tym, że ludzi szokowało, że jest inteligentna. Studiując, spotkała się z wieloma przypadkami seksizmu. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Ines jest wielką fanką nutelli. Może ją jeść o każdej porze dnia i nocy. Poza tym jednym wyjątkiem stara się jeść zdrowo. Nie jest na żadnej diecie, ale jej posiłki są zdrowe i pełnowartościowe. Je dużo warzyw i owoców. Ines jest wielką fanką nutelli. Może ją jeść o każdej porze dnia i nocy. Poza tym jednym wyjątkiem stara się jeść zdrowo. Nie jest na żadnej diecie, ale jej posiłki są zdrowe i pełnowartościowe. Je dużo warzyw i owoców. Ines Helene (www.instagram.com/ini.helen)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.