Dianna Dahlgren. Modelka, która nie boi się żadnego sportu [GALERIA]

Karierę modelki zaczęła już w wieku 13 lat, a jako 18 latka reklamowała ubrania, bieliznę i stroje bikini. DD, bo taki pseudonim dostała od rozmiaru stanika to Dianna Dahlgren, modelka i fanka fitnessu.
Karierę modelki zaczęła już w wieku 13 lat, a jako 18 latka reklamowała ubrania, bieliznę i stroje bikini. DD, bo taki pseudonim dostała od rozmiaru stanika to Dianna Dahlgren, modelka i fanka fitnessu. Karierę modelki zaczęła już w wieku 13 lat, a jako 18 latka reklamowała ubrania, bieliznę i stroje bikini. DD, bo taki pseudonim dostała od rozmiaru stanika to Dianna Dahlgren, modelka i fanka fitnessu. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Dianna robiła sesje dla firm takie jak Budweiser, Monster Energy. Toyo Tires i wielu innych popularnych marek. Dianna robiła sesje dla firm takie jak Budweiser, Monster Energy. Toyo Tires i wielu innych popularnych marek. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Dianna jest również fanką sportów ekstremalnych. Może poszczycić się tytułem Miss Supercross, Co tydzień, modelkę możemy zobaczyć na Fox Sports 1 podczas Supercross Series. Występuje w roli korespondentki social media. Dianna jest również fanką sportów ekstremalnych. Może poszczycić się tytułem Miss Supercross, Co tydzień, modelkę możemy zobaczyć na Fox Sports 1 podczas Supercross Series. Występuje w roli korespondentki social media. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
W wieku 19 lat, postanowiła spróbować swoich sił w zawodach bikini fitness i odniosła sukces jako zawodniczka IFBB (International Federation of BodyBuilding and Fitness, czyli Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu). W 2011 roku zajęła pierwsze miejsce na zawodach Phoenix Pro. W wieku 19 lat, postanowiła spróbować swoich sił w zawodach bikini fitness i odniosła sukces jako zawodniczka IFBB (International Federation of BodyBuilding and Fitness, czyli Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu). W 2011 roku zajęła pierwsze miejsce na zawodach Phoenix Pro. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Dzięki swoim występom na zawodach fitness modelka zaistniała również w fitnessowym świecie. Wystąpiła na okładkach FLEX Magazine, Fitness RX czy Muscle and Fitness Her. Dzięki swoim występom na zawodach fitness modelka zaistniała również w fitnessowym świecie. Wystąpiła na okładkach FLEX Magazine, Fitness RX czy Muscle and Fitness Her. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Najlepszy trening na pośladki? Modelka uwielbia squaty ze sztangą! Dianna podbija również Instagram. Ma już blisko 430 tysięcy obserwujących fanów! Najlepszy trening na pośladki? Modelka uwielbia squaty ze sztangą! Dianna podbija również Instagram. Ma już blisko 430 tysięcy obserwujących fanów! Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Dianna swoim zamiłowaniem do ćwiczeń zaraża innych. Jej autorskie ćwiczenia, w tym również na pośladki znalazły się w magazynie dla kobiet Fitness RX for women. Dianna swoim zamiłowaniem do ćwiczeń zaraża innych. Jej autorskie ćwiczenia, w tym również na pośladki znalazły się w magazynie dla kobiet Fitness RX for women. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Jak widać Dianna nie boi się żadnego sportu. Lubi jeździć konno w stylu western. Jak widać Dianna nie boi się żadnego sportu. Lubi jeździć konno w stylu western. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Diana każdą wolną chwilę przeznacza na trening. Nie ma dla niej miejsca, w którym by go nie wykonała. Bardzo lubi ćwiczyć na świeżym powietrzu. Diana każdą wolną chwilę przeznacza na trening. Nie ma dla niej miejsca, w którym by go nie wykonała. Bardzo lubi ćwiczyć na świeżym powietrzu. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Dianna, kiedy nie pracuje ani nie ćwiczy spędza czas z przyjaciółkami relaksując się. Dianna, kiedy nie pracuje ani nie ćwiczy spędza czas z przyjaciółkami relaksując się. Dianna Dahlgren (www.instagram.com/diannadahlgren)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.