Rosie Huntington-Whiteley. Najbardziej wysportowana modelka na świecie [GALERIA]

Rosie Huntington-Whiteley to 29-letnia modelka i aktorka. Jest jednym aniołków Victoria's Secrets i nigdy nie zapomina o swoim treningu. Oto jej sposoby na piękną sylwetkę.
Rosie Huntington-Whiteley to 29-letnia modelka i aktorka. Jest jednym z aniołków Victoria's Secrets i była twarzą marki Burberry. Gości na okładkach najpopularniejszych magazynów modowych na świecie takich, jak: Elle czy Vogue. Okazuje się, że swój piękny wygląd zawdzięcza nie tylko dobrym genom, ale i regularnym treningom fitness. Rosie Huntington-Whiteley to 29-letnia modelka i aktorka. Jest jednym z aniołków Victoria's Secrets i była twarzą marki Burberry. Gości na okładkach najpopularniejszych magazynów modowych na świecie takich, jak: Elle czy Vogue. Okazuje się, że swój piękny wygląd zawdzięcza nie tylko dobrym genom, ale i regularnym treningom fitness. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Miłość do sportu zaszczepiła w Rosie jej matka. Jak się okazuje jest trenerką fitness. To właśnie ona pokazała modelce, jak ważna jest aktywność fizyczna, która pozwala kształtować ciało i charakter. Miłość do sportu zaszczepiła w Rosie jej matka. Jak się okazuje jest trenerką fitness. To właśnie ona pokazała modelce, jak ważna jest aktywność fizyczna, która pozwala kształtować ciało i charakter. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Rosie przyznaje, że jako dziewczynka nie cieszyła się dużą popularnością w szkole. Dzieci wyśmiewały jej mały biust i usta. Gdy teraz patrzymy na modelkę, aż trudno uwierzyć, że nie była ładnym dzieckiem i do tego bardzo zamkniętym w sobie. Rosie przyznaje, że jako dziewczynka nie cieszyła się dużą popularnością w szkole. Dzieci wyśmiewały jej mały biust i usta. Gdy teraz patrzymy na modelkę, aż trudno uwierzyć, że nie była ładnym dzieckiem i do tego bardzo zamkniętym w sobie. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Rosie swoją karierę w modlingu rozpoczęła już jako nastolatka w wieku 16 lat. Od razu dostrzeżono jej piękną i naturalną urodę oraz smukłą sylwetkę. W 2011 roku znalazła się wśród 20 najseksowniejszych modelek według portalu Models.com. Rosie swoją karierę w modlingu rozpoczęła już jako nastolatka w wieku 16 lat. Od razu dostrzeżono jej piękną i naturalną urodę oraz smukłą sylwetkę. W 2011 roku znalazła się wśród 20 najseksowniejszych modelek według portalu Models.com. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Rosie możemy również podziwiać na dużym ekranie. Zadebiutowała w filmie Transformers, czym wzbudziła dużą sensację. Pomimo fali krytyki modelka się nie poddała, tylko z wielkim zaangażowaniem przystąpiła do pracy nad kolejnym filmem Mad Max. Rosie możemy również podziwiać na dużym ekranie. Zadebiutowała w filmie Transformers, czym wzbudziła dużą sensację. Pomimo fali krytyki modelka się nie poddała, tylko z wielkim zaangażowaniem przystąpiła do pracy nad kolejnym filmem Mad Max. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna w życiu Rosie. Ma aż dwóch trenerów personalnych James Duigana w Londynie i Jason Walsha w Los Angeles. Dzięki temu nie ważne gdzie jest, zawsze wykona trening pod okiem specjalistów. Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna w życiu Rosie. Ma aż dwóch trenerów personalnych James Duigana w Londynie i Jason Walsha w Los Angeles. Dzięki temu nie ważne gdzie jest, zawsze wykona trening pod okiem specjalistów. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Rosie swoją doskonałą figurę zawdzięcza trzem zasadom: ćwiczenia kardio, trening siłowy i dieta. Nawet jeżeli jest na wyjeździe służbowym nigdy o nich nie zapomina. Dzięki temu zawsze jest w formie i możemy podziwiać jej piękne ciało.  Rosie swoją doskonałą figurę zawdzięcza trzem zasadom: ćwiczenia kardio, trening siłowy i dieta. Nawet jeżeli jest na wyjeździe służbowym nigdy o nich nie zapomina. Dzięki temu zawsze jest w formie i możemy podziwiać jej piękne ciało. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Rosie bardzo często trenuje wspólnie z Simone de la Rue, obecną ulubienicą gwiazd Hollywood. Była tancerka stworzyła imperium Body By Simone, gdzie celebrytki trenują taniec, jogę i Pilates. Dzięki włączeniu do treningu różnorodnych ćwiczeń cieszą się doskonałymi sylwetkami. Rosie bardzo często trenuje wspólnie z Simone de la Rue, obecną ulubienicą gwiazd Hollywood. Była tancerka stworzyła imperium Body By Simone, gdzie celebrytki trenują taniec, jogę i Pilates. Dzięki włączeniu do treningu różnorodnych ćwiczeń cieszą się doskonałymi sylwetkami. www.dailymail.co.uk
Rosie poza dietą i ćwiczeniami ma jeszcze jeden sekret, dzięki któremu ma świetną figurę - pije dużo wody. Doskonale wie, że nawodniony organizm to piękna i jędrna skóra oraz doskonałe wypełnienie zmarszczek od wewnątrz. Rosie poza dietą i ćwiczeniami ma jeszcze jeden sekret, dzięki któremu ma świetną figurę - pije dużo wody. Doskonale wie, że nawodniony organizm to piękna i jędrna skóra oraz doskonałe wypełnienie zmarszczek od wewnątrz. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Najintensywniejszy okres treningowy Rosie? Tuż przed nagranie filmu Transformers. Przygotowując się do roli wykonał aż 18 treningów w zaledwie sześć dni! Jak twierdzi, była w stanie to zrealizować dzięki regularnym treningom i doskonałej formie, którą cieszy się na co dzień. Najintensywniejszy okres treningowy Rosie? Tuż przed nagranie filmu Transformers. Przygotowując się do roli wykonał aż 18 treningów w zaledwie sześć dni! Jak twierdzi, była w stanie to zrealizować dzięki regularnym treningom i doskonałej formie, którą cieszy się na co dzień. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Choć możemy znaleźć w sieci zdjęcia Rosie z siłowni, sama modelka nigdy nie zdradziła, jak wygląda jej trening. Ostatnio jedynie ujawniła, że oprócz ćwiczeń na siłowni zaczęła praktykować jogę. Choć możemy znaleźć w sieci zdjęcia Rosie z siłowni, sama modelka nigdy nie zdradziła, jak wygląda jej trening. Ostatnio jedynie ujawniła, że oprócz ćwiczeń na siłowni zaczęła praktykować jogę. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Choć Rosie przyznaje, że zdrowo się odżywia, przeczy temu, by była na restrykcyjnej diecie. Jak twierdzi, ważne jest spożywanie zdrowego i nieprzetworzonego jedzenia, dzięki czemu będziemy zadowoleni z efektów. Oczywiście nie zapominając o regularnych ćwiczeniach. Choć Rosie przyznaje, że zdrowo się odżywia, przeczy temu, by była na restrykcyjnej diecie. Jak twierdzi, ważne jest spożywanie zdrowego i nieprzetworzonego jedzenia, dzięki czemu będziemy zadowoleni z efektów. Oczywiście nie zapominając o regularnych ćwiczeniach. Rosie Huntington-Whiteley (www.instagram.com/rosiehw)
Największym wsparciem dla Rosie jest jej narzeczony aktor Jason Statham. Wspiera ukochaną w trudnych chwilach i zawsze motywuje do działania. Jest najwierniejszym fanem filmów z udziałem Rosie. Największym wsparciem dla Rosie jest jej narzeczony aktor Jason Statham. Wspiera ukochaną w trudnych chwilach i zawsze motywuje do działania. Jest najwierniejszym fanem filmów z udziałem Rosie. www.wacowla.com
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.