Hannah Bronfman. Modelka, która tworzy lepszą muzykę, niż niejeden DJ [GALERIA]

Hannah Bronfman to 28 letnia piękność, która jest modelką oraz didżejem. Hannah nie wyobraża sobie swojego życia bez uprawiania sportu i zdrowej, zrównoważonej diety. Jest założycielką strony www.hbfit.com, na której możemy znaleźć porady związane ze zdrowiem, urodą i fitnessem.
Hannah Bronfman to 28 letnia piękność, która jest modelką oraz didżejem. Hannah nie wyobraża sobie swojego życia bez uprawiania sportu i zdrowej, zrównoważonej diety. Jest założycielką strony www.hbfit.com, na której możemy znaleźć porady związane ze zdrowiem, urodą i fitnessem. Hannah Bronfman to 28 letnia piękność, która jest modelką oraz didżejem. Hannah nie wyobraża sobie swojego życia bez uprawiania sportu i zdrowej, zrównoważonej diety. Jest założycielką strony www.hbfit.com, na której możemy znaleźć porady związane ze zdrowiem, urodą i fitnessem. Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Hannah nie boi się żadnego sportu. Stara się poznać wszystkie możliwe rodzaje treningów i wynieść z nich jak najwięcej. Ćwicząc, zawsze daje z siebie wszystko. 'Jestem zawsze naładowana pozytywną energią! Uwielbiam próbować nowych rzeczy. Staram się każdego dnia robić coś innego'- mówi Hannah. Hannah nie boi się żadnego sportu. Stara się poznać wszystkie możliwe rodzaje treningów i wynieść z nich jak najwięcej. Ćwicząc, zawsze daje z siebie wszystko. 'Jestem zawsze naładowana pozytywną energią! Uwielbiam próbować nowych rzeczy. Staram się każdego dnia robić coś innego'- mówi Hannah. Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Dla Hannah siła, pewność siebie i dążenie do celu to trzy najważniejsze wartości, którymi kieruje się w życiu. Codziennie zaraża innych pozytywną energią i motywuje do działania. Dla Hannah siła, pewność siebie i dążenie do celu to trzy najważniejsze wartości, którymi kieruje się w życiu. Codziennie zaraża innych pozytywną energią i motywuje do działania. Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Hannah uwielbia jogę. Razem ze swoim narzeczonym uprawiają acroyogę, czyli połączenie znanych pozycji ze zwykłej jogi z elementami akrobatyki. Taka forma ćwiczeń daje dużo zabawy i wzmacnia mięśnie! Hannah uwielbia jogę. Razem ze swoim narzeczonym uprawiają acroyogę, czyli połączenie znanych pozycji ze zwykłej jogi z elementami akrobatyki. Taka forma ćwiczeń daje dużo zabawy i wzmacnia mięśnie! Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Wolne chwile Hannah spędza ze swoimi przyjaciółmi na różnego rodzaju aktywnościach fizycznych. Jednym z jej ulubionych sportów jest tenis. Wolne chwile Hannah spędza ze swoimi przyjaciółmi na różnego rodzaju aktywnościach fizycznych. Jednym z jej ulubionych sportów jest tenis. Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Hannah ma świetną metodę na podtrzymanie motywacji! Jej tygodniowy plan ćwiczeń jest zróżnicowany. Nigdy nie robi tego samego treningu kilka razy w tygodniu! Chodzi na pilates, jogę, robi treningi siłowe i treningi kardio. Hannah uważa, że dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom treningi nigdy jej się nie znudzą. Hannah ma świetną metodę na podtrzymanie motywacji! Jej tygodniowy plan ćwiczeń jest zróżnicowany. Nigdy nie robi tego samego treningu kilka razy w tygodniu! Chodzi na pilates, jogę, robi treningi siłowe i treningi kardio. Hannah uważa, że dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom treningi nigdy jej się nie znudzą. Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Jednym z ulubionych zajęć Hannah jest bouldering, czyli wspinaczka po kilkumetrowych blokach skalnych bez asekuracji. Uważa, że jest to jeden z najlepszych treningów na całe ciało. Nic dziwnego, że tak dobrze wygląda! Jednym z ulubionych zajęć Hannah jest bouldering, czyli wspinaczka po kilkumetrowych blokach skalnych bez asekuracji. Uważa, że jest to jeden z najlepszych treningów na całe ciało. Nic dziwnego, że tak dobrze wygląda! Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Hannah Bronfman często spędza wolny czas na świeżym powietrzu. Lubi chodzić na plażę i wylegiwać się na słońcu. Uważa, że jest to bardzo odprężające i relaksujące. Hannah Bronfman często spędza wolny czas na świeżym powietrzu. Lubi chodzić na plażę i wylegiwać się na słońcu. Uważa, że jest to bardzo odprężające i relaksujące. Hannah Bronfman (www.instagram.com/hannahbronfman)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.