10 profili na Instagramie, które warto obserwować [GALERIA]

Brakuje ci motywacji, żeby żyć zdrowo? Te osoby na pewno zainspirują cię do zmian!
1. @llealicious_ (52,9 tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Paulina Kuczyńska jest trenerką personalną i autorką bloga Llealicious. Od wielu lat pasjonuje się sportem, zdrowym trybem życia, a także szeroko pojętym coachingiem, czyli motywacją i pomocą w realizacji swoich celów i marzeń. 
<br>
<br>
Wierzy, że wszystko siedzi w głowie, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. Pokazuje, że zdrowy tryb życia prowadzi nie tylko do osiągnięcia pięknej figury, ale też do uzyskania pewności siebie, energii do działania i komfortu psychicznego. 1. @llealicious_ (52,9 tys. obserwujących na Instagramie)

Paulina Kuczyńska jest trenerką personalną i autorką bloga Llealicious. Od wielu lat pasjonuje się sportem, zdrowym trybem życia, a także szeroko pojętym coachingiem, czyli motywacją i pomocą w realizacji swoich celów i marzeń.

Wierzy, że wszystko siedzi w głowie, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. Pokazuje, że zdrowy tryb życia prowadzi nie tylko do osiągnięcia pięknej figury, ale też do uzyskania pewności siebie, energii do działania i komfortu psychicznego. Paulina Kuczyńska (www.instagram.com/llealicious_)
2. @fit.lovers (58,1 tys. obserwujących na Instagramie)

<br>
<br>
Fit Lovers to Pamela i Mateusz, trenerzy personalni, zawodnicy fitness i miłośnicy wszelkiej aktywności fizycznej. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie się poznali trenując razem na jednej sali.
<br>
<br>
Mateusz jest instruktorem gimnastyki sportowej i wicemistrzem Polski federacji IFBB w fitness mężczyzn. Swoją przygodę ze sportem zaczął od trickingu, który zawiera w sobie akrobatykę, sztuki walki oraz taniec. Pamela natomiast posiada międzynarodowe kwalifikacje trenera personalnego oraz instruktora fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Jest również utytułowaną zawodniczką fitness bikini federacji IFBB. Pierwszą dziedziną sportu, którą uprawiała był taniec. 2. @fit.lovers (58,1 tys. obserwujących na Instagramie)

Fit Lovers to Pamela i Mateusz, trenerzy personalni, zawodnicy fitness i miłośnicy wszelkiej aktywności fizycznej. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie się poznali trenując razem na jednej sali.

Mateusz jest instruktorem gimnastyki sportowej i wicemistrzem Polski federacji IFBB w fitness mężczyzn. Swoją przygodę ze sportem zaczął od trickingu, który zawiera w sobie akrobatykę, sztuki walki oraz taniec. Pamela natomiast posiada międzynarodowe kwalifikacje trenera personalnego oraz instruktora fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Jest również utytułowaną zawodniczką fitness bikini federacji IFBB. Pierwszą dziedziną sportu, którą uprawiała był taniec. FitLovers (www.instagram.com/fit.lovers)
3. @szpilkinasilowni (53,9tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Gosia to założycielka  strony Szpilki na siłowni. U Gosi znajdziemy mnóstwo wpisów motywacyjnych i to nie tylko tych, które zachęcają do ćwiczeń. Gosia namawia, żeby polubić siebie i mieć wiarę we własne możliwości. Dodatkowo, znajdziemy u niej dużo smacznych, zdrowych i dietetycznych przepisów. 3. @szpilkinasilowni (53,9tys. obserwujących na Instagramie)

Gosia to założycielka strony Szpilki na siłowni. U Gosi znajdziemy mnóstwo wpisów motywacyjnych i to nie tylko tych, które zachęcają do ćwiczeń. Gosia namawia, żeby polubić siebie i mieć wiarę we własne możliwości. Dodatkowo, znajdziemy u niej dużo smacznych, zdrowych i dietetycznych przepisów. Szpilki na siłowni (www.instagram.com/szpilkinasilowni)
4. @food_gym_girl (47,8tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Food_gym_girl prowadzi Marta z Wrocławia. Marta jest trenerką personalną. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła całkiem niedawno, dlatego świetnie obserwuje się jej postępy. Na swoim Instagramie umieszcza wiele filmików, na których pokazuje, jak ćwiczyć. 4. @food_gym_girl (47,8tys. obserwujących na Instagramie)

Food_gym_girl prowadzi Marta z Wrocławia. Marta jest trenerką personalną. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła całkiem niedawno, dlatego świetnie obserwuje się jej postępy. Na swoim Instagramie umieszcza wiele filmików, na których pokazuje, jak ćwiczyć. Marta (www.instagram.com/food_gym_girl)
5. @twerkout_by_domi (5 756 obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
TwerkOut to połączenie fitnessu i tańca twerk, czyli potrząsania pupą. Domi Śliwińska, autorka tej metody treningu, zapewnia, że daje on niezły wycisk! Dodatkowo Domi jest choreografką, trenerką i instruktorką fitness. Zaraża swoją pozytywną energią! 5. @twerkout_by_domi (5 756 obserwujących na Instagramie)

TwerkOut to połączenie fitnessu i tańca twerk, czyli potrząsania pupą. Domi Śliwińska, autorka tej metody treningu, zapewnia, że daje on niezły wycisk! Dodatkowo Domi jest choreografką, trenerką i instruktorką fitness. Zaraża swoją pozytywną energią! Domi Śliwińska (www.instagram.com/twerkout_by_domi)
6. @anula0512 (31,4tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
U Ani znajdziemy przepisy na posiłki na każdą porę dnia. Pokazuje, jak jeść i nie odmawiać sobie przyjemności. Jej wszystkie propozycje dań wyglądają pysznie! 6. @anula0512 (31,4tys. obserwujących na Instagramie)

U Ani znajdziemy przepisy na posiłki na każdą porę dnia. Pokazuje, jak jeść i nie odmawiać sobie przyjemności. Jej wszystkie propozycje dań wyglądają pysznie! Anula0512 (www.instagram.com/anula0512)
7. @mbodyrevolution (63,5tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Mimo tego, że ma dopiero 18 lat, to za nią już kilka startów w zawodach bikini fitness. Monika motywuje każdego dnia do działania.
Na początku chciała tylko schudnąć. Na siłowni wykonywała przede wszystkim ćwiczenia kardio oraz ABS. Kiedy zaczęła rozmawiać z dziewczynami, które startują, spróbowała treningu siłowego. Teraz sama startuje w zawodach bikini fitness. 7. @mbodyrevolution (63,5tys. obserwujących na Instagramie)

Mimo tego, że ma dopiero 18 lat, to za nią już kilka startów w zawodach bikini fitness. Monika motywuje każdego dnia do działania. Na początku chciała tylko schudnąć. Na siłowni wykonywała przede wszystkim ćwiczenia kardio oraz ABS. Kiedy zaczęła rozmawiać z dziewczynami, które startują, spróbowała treningu siłowego. Teraz sama startuje w zawodach bikini fitness. Monika Bodalska (www.instagram.com/mbodyrevolution)
8. @kasiaoleskiewicz (25,2tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Poza ćwiczeniami i dietą, Kasia jest również miłośniczką zwierząt. Dodatkowo, jest wegetarianką. Jednak nie przeszkadza jej to w osiągnięciu pięknej sylwetki. 8. @kasiaoleskiewicz (25,2tys. obserwujących na Instagramie)

Poza ćwiczeniami i dietą, Kasia jest również miłośniczką zwierząt. Dodatkowo, jest wegetarianką. Jednak nie przeszkadza jej to w osiągnięciu pięknej sylwetki. Kasia Oleskiewicz (www.instagram.com/kasiaoleskiewicz)
9. @kaja_rybicka (17,3tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Kaja prowadzi treningi personalne. Można również skonsultować się z nią online. Dodatkowo Kaja układana diety oraz plany treningowe. Zaraża pozytywną energią! 9. @kaja_rybicka (17,3tys. obserwujących na Instagramie)

Kaja prowadzi treningi personalne. Można również skonsultować się z nią online. Dodatkowo Kaja układana diety oraz plany treningowe. Zaraża pozytywną energią! Kaja Rybicka (www.instagram.com/kaja_rybicka)
10. @marta.makles (15,6tys. obserwujących na Instagramie)
<br>
<br>
Marta jest instruktorem personalnym w zakresie kulturystyki i fitnessu. Dodatkowo jest instruktorem rekreacji ruchowej. Rusza się codziennie i motywuje do działania na swoim Instagramie. Marta prowadzi kursy trenerskie oraz szkolenia w zakresie dietetyki. 10. @marta.makles (15,6tys. obserwujących na Instagramie)

Marta jest instruktorem personalnym w zakresie kulturystyki i fitnessu. Dodatkowo jest instruktorem rekreacji ruchowej. Rusza się codziennie i motywuje do działania na swoim Instagramie. Marta prowadzi kursy trenerskie oraz szkolenia w zakresie dietetyki. Marta Makles (www.instagram.com/marta.makles)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.