Miss Polski Magdalena Bieńkowska: "Siłownię lubię bardziej niż modeling..." [GALERIA]

Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015 uwielbia sport i podróże. W specjalnym wywiadzie zdradziła nam, jak wyglądają jej codzienne treningi, dieta i jakie ma plany na najbliższą przyszłość.
Magdalena Bieńkowska, to 22-letnia Miss Polski 2015. Uwielbia sport i podróże. Zachwyca nie tylko piękną urodą, ale i doskonałą figurą. Tylko nam zdradziła, jak wyglądają jej codzienne treningi i dieta. Magdalena Bieńkowska, to 22-letnia Miss Polski 2015. Uwielbia sport i podróże. Zachwyca nie tylko piękną urodą, ale i doskonałą figurą. Tylko nam zdradziła, jak wyglądają jej codzienne treningi i dieta. Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'Moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się, gdy zdobyłam tytuł Miss Polski. Nigdy wcześniej nie pracowałam w charakterze modelki.' 'Moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się, gdy zdobyłam tytuł Miss Polski. Nigdy wcześniej nie pracowałam w charakterze modelki.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'W konkursie regionalnym wzięłam udział, żeby sprawić radość mojemu tacie. Nigdy nie myślałam, że znajdę się w finale, a tym bardziej, że wygram. Na ćwierć finały przyjeżdża nawet 400 dziewczyn! Choć wszystkie są piękne, tylko 40 może jechać na półfinał i zgrupowanie do Kozienic. To był bardzo intensywny czas: próby choreograficzne, przymiarki, sesje zdjęciowe, nagrania. Jednak nigdy nie zapominam, by poświęcić czas na aktywność fizyczną.' 'W konkursie regionalnym wzięłam udział, żeby sprawić radość mojemu tacie. Nigdy nie myślałam, że znajdę się w finale, a tym bardziej, że wygram. Na ćwierć finały przyjeżdża nawet 400 dziewczyn! Choć wszystkie są piękne, tylko 40 może jechać na półfinał i zgrupowanie do Kozienic. To był bardzo intensywny czas: próby choreograficzne, przymiarki, sesje zdjęciowe, nagrania. Jednak nigdy nie zapominam, by poświęcić czas na aktywność fizyczną.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'Ze sportem jestem związana od dziecka. Uprawiałam wiele dyscyplin, którym obecnie również poświęcam dużo uwagi. Uwielbiam tenis ziemny, żeglarstwo i ju-jitsu.' 'Ze sportem jestem związana od dziecka. Uprawiałam wiele dyscyplin, którym obecnie również poświęcam dużo uwagi. Uwielbiam tenis ziemny, żeglarstwo i ju-jitsu.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
Skąd pojawił się pomysł, aby zacząć chodzić na siłownię? 'Lubię dbać o swoje zdrowie i sylwetkę'. Skąd pojawił się pomysł, aby zacząć chodzić na siłownię? 'Lubię dbać o swoje zdrowie i sylwetkę'. Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
Jak obecnie wygląda trening Miss Polski? 'Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu. Mam dwa treningi z trenerem personalnym z CityFit, z którym wykonuje ćwiczenia siłowe oraz interwałowe, które korzystnie wpływają na wygląd moich mięśni. Dodatkowo samodzielnie wykonuje ćwiczenia kardio, które zapobiegają gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej.' Jak obecnie wygląda trening Miss Polski? 'Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu. Mam dwa treningi z trenerem personalnym z CityFit, z którym wykonuje ćwiczenia siłowe oraz interwałowe, które korzystnie wpływają na wygląd moich mięśni. Dodatkowo samodzielnie wykonuje ćwiczenia kardio, które zapobiegają gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'Trening na siłowni to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających w mieście. Niezależnie od pogody czy pory dnia, mogę pobiegać czy wykonać trening z obciążeniem.' 'Trening na siłowni to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających w mieście. Niezależnie od pogody czy pory dnia, mogę pobiegać czy wykonać trening z obciążeniem.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
Zastanawiasz się, jak wygląda codzienna dieta Miss Polski? 'Jestem na diecie pudełkowej. Dzięki temu, że dostarczam 5 posiłków dziennie, nie mam problemów z nieregularnym jedzeniem, które stanowi największe wyzwanie dla osób prowadzących aktywne życie zawodowe. Jestem również strasznym łakomczuchem, a dzięki diecie nie mam problemów z podjadaniem między posiłkami.' Zastanawiasz się, jak wygląda codzienna dieta Miss Polski? 'Jestem na diecie pudełkowej. Dzięki temu, że dostarczam 5 posiłków dziennie, nie mam problemów z nieregularnym jedzeniem, które stanowi największe wyzwanie dla osób prowadzących aktywne życie zawodowe. Jestem również strasznym łakomczuchem, a dzięki diecie nie mam problemów z podjadaniem między posiłkami.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'Sporadycznie, ale zdarza mi się skusić na coś słodkiego. Najczęściej mam ochotę na słodycze, gdy jestem w rodzinnych Mikołajkach.' 'Sporadycznie, ale zdarza mi się skusić na coś słodkiego. Najczęściej mam ochotę na słodycze, gdy jestem w rodzinnych Mikołajkach.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
Jaki jest ulubiona forma aktywności fizycznej Magdaleny Bieńkowskiej? 'Zdecydowanie moją największą miłością jest tenis ziemny. Trenuje od kiedy pamiętam i nie wyobrażam sobie życia bez tego sportu. Lubię również biegać, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na siłowni.' Jaki jest ulubiona forma aktywności fizycznej Magdaleny Bieńkowskiej? 'Zdecydowanie moją największą miłością jest tenis ziemny. Trenuje od kiedy pamiętam i nie wyobrażam sobie życia bez tego sportu. Lubię również biegać, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na siłowni.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'Podczas wyjazdów służbowych trudno jest mi utrzymać dietę. Niestety nie mogę zabrać ze sobą pudełek z jedzeniem na kilka dni. Oczywiście nie zapominam o regularności posiłków. Na ćwiczenia również nie zawsze znajdę czas, jednak gdy tylko mam możliwość chętnie udaje się na trening.' 'Podczas wyjazdów służbowych trudno jest mi utrzymać dietę. Niestety nie mogę zabrać ze sobą pudełek z jedzeniem na kilka dni. Oczywiście nie zapominam o regularności posiłków. Na ćwiczenia również nie zawsze znajdę czas, jednak gdy tylko mam możliwość chętnie udaje się na trening.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
Trening na siłowni czy pozowanie przed obiektywem? Zastanawiasz się, co wybrałaby Miss Polski? 'Zdecydowanie trening na siłowni. A jeszcze bardziej jego końcówka i ogromna satysfakcja, że dałam radę.' Trening na siłowni czy pozowanie przed obiektywem? Zastanawiasz się, co wybrałaby Miss Polski? 'Zdecydowanie trening na siłowni. A jeszcze bardziej jego końcówka i ogromna satysfakcja, że dałam radę.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'W wolnych chwilach jadę na mazury, by spędzić czas z rodziną i znajomymi. Chętnie wspólnie żeglujemy i jeździmy na rowerach. Jeżeli jestem w Warszawie uwielbiam chodzić do teatru, kina oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.' 'W wolnych chwilach jadę na mazury, by spędzić czas z rodziną i znajomymi. Chętnie wspólnie żeglujemy i jeździmy na rowerach. Jeżeli jestem w Warszawie uwielbiam chodzić do teatru, kina oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
'Moje plany na najbliższą przyszłość? Już niebawem będę reprezentować Polskę na konkursie Miss International, który odbędzie się w Japonii. Po powrocie chciałabym skorzystać z propozycji stażu w OECD w Paryżu, a następnie ukończyć studia.' 'Moje plany na najbliższą przyszłość? Już niebawem będę reprezentować Polskę na konkursie Miss International, który odbędzie się w Japonii. Po powrocie chciałabym skorzystać z propozycji stażu w OECD w Paryżu, a następnie ukończyć studia.' Magdalena Bieńkowska (www.facebook.com/MagdalenaBienkowskaMissPolski2015)
Więcej o: