Ewa Chodakowska jeszcze nigdy nie była tak ostra! Oto 14 haseł, które ci się nie spodobają

Ewa Chodakowska w swojej najnowszej książce Myślnik pokazała, że motywacja to nie zawsze miłe słowa. Oto najostrzejsze wypowiedzi trenerki.
Ewę Chodakowską znamy nie tylko z treningów fitness, ale i haseł motywacyjnych, które przekazuje swoim fankom na portalach społecznościowych. Książka Myślnik to zbiór jej najlepszych sentencji dotyczących treningu, odżywiania i relacji z innymi ludźmi. Okazuje się, że Ewa potrafi motywować również w bezpośredni i ostry sposób. Oto naszym zdaniem najmocniejsze wypowiedzi trenerki. Ewę Chodakowską znamy nie tylko z treningów fitness, ale i haseł motywacyjnych, które przekazuje swoim fankom na portalach społecznościowych. Książka Myślnik to zbiór jej najlepszych sentencji dotyczących treningu, odżywiania i relacji z innymi ludźmi. Okazuje się, że Ewa potrafi motywować również w bezpośredni i ostry sposób. Oto naszym zdaniem najmocniejsze wypowiedzi trenerki. Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
1. 1. "Nigdy nie będziesz młodsza, niż jesteś dzisiaj. Działaj!" Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
2. 2. "Trenuj! Nie podoba ci się ten pomysł? Przykro mi, ale nie znam alternatywy." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
3. 3. "Nie marnuj czasu na kogoś, kto cię nie docenia. Jeśli utknęłaś w miejscu z kimś, kto sprawia, że gaśniesz - zmień to! Natychmiast!" Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
4. 4. "Rusz się! Niczego więcej ci nie życzę, o nic nie proszę. To, co w środku, widać na zewnątrz." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
5. 5. "Przestań się wreszcie zamartwiać i narzekać. W ten sposób tylko nakręcasz wyobraźnię i pogarszasz swoją sytuację." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
6. 6. "Nie trenując, robisz na złość wyłącznie sobie." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
7. 7. "Znajdź pasję. Ścigaj swoje marzenia. Szukaj w ludziach inspiracji, a nie dziury w całym." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
8. 8. "Wymagasz od innych? Zacznij od siebie." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
9. 9. "Narzekanie nie spala kalorii. Trenuj ciało i umysł tak, żeby po marudzeniu nie pozostał żaden ślad." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
10. 10. "Nawet jeżeli wciąż nie masz pomysłu na siebie, nie szukaj dziury w całym. Nie wytykaj wad innym. Żeby komentować, wypadałoby najpierw samemu być perfekt." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
11. 11. "Wypisz na kartce wszystko to, czego w sobie nie lubisz. I porwij ją na strzępy albo spal." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
12. 12. "Tylko ty możesz zmienić sama siebie. Żadne stroje nie przykryją zaniedbanego zdrowia: to widać! Regularna aktywność fizyczna doda ci energii. Gdy dopadnie cię leń, przynajmniej idź na spacer." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
13. 13. "Odstaw wszystkie diety cud. One nie istnieją. Jedyne, czego możesz się po nich spodziewać, to efekt jo-jo. Unikaj alkoholu! Raz w tygodniu do oporu to stanowczo za dużo! Przykro mi." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
14. 14. "Nie jestem perfekcyjna, a urodę mam bardzo dyskusyjną. Daleko mi do stereotypowego ideału, wyznaczonego przez społeczeństwo kanonu piękna. I w najmniejszym stopniu się tym nie przejmuję! Dlaczego? Bo każdego dnia maksymalnie dbam o zdrowie, ciało i duszę. Daję z siebie wszystko i jestem z tego dumna." Ewa Chodakowska (www.facebook.com/chodakowskaewa)
Więcej o: