Alana Blanchard. Najpopularniejsza surferka na świecie [GALERIA]

Alana Rene Blanchard to 26 letnia surferka oraz modelka pochodząca z Hawajów. Swoją przygodę z zawodami surfingowymi rozpoczęła już w wieku dziewięciu lat.
Alana Rene Blanchard to 26 letnia profesjonalna surferka oraz modelka pochodząca z Hawajów. Alana urodziła się na wyspie Kauai. Kiedy miała 4 lata, jej tato nauczył ją surfować. Swoją przygodę z zawodami surfingowymi rozpoczęła już w wieku dziewięciu lat. Alana Rene Blanchard to 26 letnia profesjonalna surferka oraz modelka pochodząca z Hawajów. Alana urodziła się na wyspie Kauai. Kiedy miała 4 lata, jej tato nauczył ją surfować. Swoją przygodę z zawodami surfingowymi rozpoczęła już w wieku dziewięciu lat. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Oprócz pływania uwielbia również modę. Zaprojektowała swoją kolekcję strojów kąpielowych, w tym również specjalne kombinezony do surfingu. Oprócz pływania uwielbia również modę. Zaprojektowała swoją kolekcję strojów kąpielowych, w tym również specjalne kombinezony do surfingu. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Alana uwielbia podróżować po całym świece i zawierać nowe przyjaźnie. Dzięki podróżom poznaje lokalne zwyczaje, potrawy i zawsze chętnie udaje się na zakupy, by zaczerpnąć inspiracji przy tworzeniu swoich nowych kolekcji ubrań. Alana uwielbia podróżować po całym świece i zawierać nowe przyjaźnie. Dzięki podróżom poznaje lokalne zwyczaje, potrawy i zawsze chętnie udaje się na zakupy, by zaczerpnąć inspiracji przy tworzeniu swoich nowych kolekcji ubrań. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Dla tej przepięknej surferki ważna jest również zdrowa dieta i treningi. Podczas swoich podróży znajduje ciekawe miejsca do ćwiczeń i najlepsze, lokalne produkty, z których przygotowuje sobie wegańskie posiłki. Dla tej przepięknej surferki ważna jest również zdrowa dieta i treningi. Podczas swoich podróży znajduje ciekawe miejsca do ćwiczeń i najlepsze, lokalne produkty, z których przygotowuje sobie wegańskie posiłki. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Alana bardzo dużo ćwiczy. Dziennie poświęca minimum pięć godzin na trening. Często trenuje ze swoimi przyjaciółmi. Alana bardzo dużo ćwiczy. Dziennie poświęca minimum pięć godzin na trening. Często trenuje ze swoimi przyjaciółmi. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Na jej kanale na YouTube można znaleźć serię filmików zatytuowanych 'Alana Surfer Girl', w których opowiada o sobie, swoim życiu i pokazuje jak spędza czas ze swoimi przyjaciółmi. Na jej kanale na YouTube można znaleźć serię filmików zatytuowanych 'Alana Surfer Girl', w których opowiada o sobie, swoim życiu i pokazuje jak spędza czas ze swoimi przyjaciółmi. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Alana Blanchard znalazła wielką miłość. Jej chłopakiem jest australijski sufrer, Jack Freestone. Razem trenują i podróżują po świecie. Alana Blanchard znalazła wielką miłość. Jej chłopakiem jest australijski sufrer, Jack Freestone. Razem trenują i podróżują po świecie. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Alana jednak lubi wracać po długich podróżach do domu, na Hawaje. Dla niej to idealne miejsce do wyciszenia się. Na Hawajach spędza dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poza tym, dużo sufruje w swoich sekretnych, niezatłoczonych miejscach. Jest szczęśliwa, ponieważ spełnia się zawodowo, a jednocześnie robi to, co kocha. Alana jednak lubi wracać po długich podróżach do domu, na Hawaje. Dla niej to idealne miejsce do wyciszenia się. Na Hawajach spędza dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poza tym, dużo sufruje w swoich sekretnych, niezatłoczonych miejscach. Jest szczęśliwa, ponieważ spełnia się zawodowo, a jednocześnie robi to, co kocha. Alana Blanchard (www.instagram.com/alanarblanchard)
Więcej o: