Joselyn Cano. 25-letnia modelka fitness właścicielką najlepszych pośladków na Instagramie [GALERIA]

Joselyn Cano to modelka fitness, która podbiła świat, dzięki swoim pięknym pośladkom. Czy to zasługa treningu i specjalnej diety?
Joselyn Cano to modelka fitness, która rozgrzała Internet do czerwoności! Jej nienaganna figura i piękna uroda podbiły serca miłośników na całym świecie. Jej profil na Instagramie obserwują 5,5 milionów fanów. To więcej, niż ma Kayla Itsines, która jest uznana za najpopularniejszą trenerkę na świecie. Ciekawe jesteście, jak udało jej się zdobyć taką popularność? Odpowiedź znajdziecie na kolejnych slajdach. Joselyn Cano to modelka fitness, która rozgrzała Internet do czerwoności! Jej nienaganna figura i piękna uroda podbiły serca miłośników na całym świecie. Jej profil na Instagramie obserwują 5,5 milionów fanów. To więcej, niż ma Kayla Itsines, która jest uznana za najpopularniejszą trenerkę na świecie. Ciekawe jesteście, jak udało jej się zdobyć taką popularność? Odpowiedź znajdziecie na kolejnych slajdach. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn choć ma korzenie meksykańskie, urodziła się i wychowała w słonecznej Kalifornii. Ta 25-letnia modelka gościła już na okładkach takich magazynów, jak: Import Tuner czy Lowrider. 

Joselyn choć ma korzenie meksykańskie, urodziła się i wychowała w słonecznej Kalifornii. Ta 25-letnia modelka gościła już na okładkach takich magazynów, jak: Import Tuner czy Lowrider. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Zapewne zastanawiasz się w czym tkwi sekret sukcesu Joselyn? Wszytko zawdzięcza swojej wyjątkowej figurze. Smukła talia i krągłe pośladki sprawiają, że ciężko jest oderwać od niej wzrok. Zapewne zastanawiasz się w czym tkwi sekret sukcesu Joselyn? Wszytko zawdzięcza swojej wyjątkowej figurze. Smukła talia i krągłe pośladki sprawiają, że ciężko jest oderwać od niej wzrok. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn jest ogromną fanką treningów siłowych. Każdą wolną chwilę poświęca na ćwiczenia, które pozwalają jej utrzymywać sylwetkę w dobrej formie. Joselyn jest ogromną fanką treningów siłowych. Każdą wolną chwilę poświęca na ćwiczenia, które pozwalają jej utrzymywać sylwetkę w dobrej formie. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn najchętniej wykonuje trening na nogi i pośladki. Jej ulubionymi ćwiczeniami są lifty oraz przysiady ze sztangą. Joselyn najchętniej wykonuje trening na nogi i pośladki. Jej ulubionymi ćwiczeniami są lifty oraz przysiady ze sztangą. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn nie boi się dużego obciążenia. Ta delikatna modelka wykonując squat zarzuca na sztangę nawet 45 kilogramów! Joselyn nie boi się dużego obciążenia. Ta delikatna modelka wykonując squat zarzuca na sztangę nawet 45 kilogramów! Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn robiąc ćwiczenia na na dolne partie ciała, chętnie wykonuje trening 45x35x10. Oznacza to: 45 kilogramów obciążenia, 35 powtórzeń po 10 serii. Wcale nas nie dziwi, skąd u modelki takie krągłe pośladki! Joselyn robiąc ćwiczenia na na dolne partie ciała, chętnie wykonuje trening 45x35x10. Oznacza to: 45 kilogramów obciążenia, 35 powtórzeń po 10 serii. Wcale nas nie dziwi, skąd u modelki takie krągłe pośladki! Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn oprócz tego, że nie jada mięsa nie odmawia sobie żadnych posiłków. Jak twierdzi, aby zbudować tak kształtne pośladki musi zjadać pożywne posiłki. Joselyn oprócz tego, że nie jada mięsa nie odmawia sobie żadnych posiłków. Jak twierdzi, aby zbudować tak kształtne pośladki musi zjadać pożywne posiłki. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn jest twarzą marki Swancoast. Firma ta produkuje: sukienki, bluzki, ubrania sportowe, kostiumy kąpielowe, akcesoria oraz pasy waist trainer. Joselyn jest twarzą marki Swancoast. Firma ta produkuje: sukienki, bluzki, ubrania sportowe, kostiumy kąpielowe, akcesoria oraz pasy waist trainer. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Joselyn chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia ze swoim pupilem. Modelka zabiera ze sobą suczkę na wszystkie podróże. Widać, że to prawdziwa miłośniczka zwierząt. Joselyn chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia ze swoim pupilem. Modelka zabiera ze sobą suczkę na wszystkie podróże. Widać, że to prawdziwa miłośniczka zwierząt. Joselyn Cano (www.instagram.com/joselyncano)
Więcej o:
Copyright © Agora SA