Lauren Drain Kagan. Pielęgniarka, która postanowiła zostać modelką fitness [GALERIA]

Lauren Drain Kagan to pielęgniarka i modelka fitness. Jej metamorfoza zainspirowała kobiety na całym świecie, by odmienić swoje życie. Dlaczego Lauren postanowiła wyjść z cienia pielęgniarki i pokazać światu swoje piękne ciało?
Lauren Drain Kagan to modelka fitness, zawodniczka bikini fitness oraz... pielęgniarka. Jest prawdziwą guru w sieci. Jej profil na Facebooku lubi ponad 1,3 miliona użytkowników, a jej konto na Instagramie obserwuje blisko 3 miliony fanów. Pomimo trudnego dzieciństwa, udało jej się osiągnąć wymarzoną pracę i zrobić karierę w show biznesie. Lauren to przykład na to, że niemożliwe nie istnieje. Lauren Drain Kagan to modelka fitness, zawodniczka bikini fitness oraz... pielęgniarka. Jest prawdziwą guru w sieci. Jej profil na Facebooku lubi ponad 1,3 miliona użytkowników, a jej konto na Instagramie obserwuje blisko 3 miliony fanów. Pomimo trudnego dzieciństwa, udało jej się osiągnąć wymarzoną pracę i zrobić karierę w show biznesie. Lauren to przykład na to, że niemożliwe nie istnieje. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Pewnego dnia Lauren stwierdziła, że jej życie wymyka się spod kontroli. Była przepracowana, za mało spała, miała nadwagę, była zmęczona i bardzo nieszczęśliwa. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wybrać to, co jest priorytetem. Chciała być zdrowa, sprawna, silna, pewna siebie i tak zmieniła swój tryb życia. Pewnego dnia Lauren stwierdziła, że jej życie wymyka się spod kontroli. Była przepracowana, za mało spała, miała nadwagę, była zmęczona i bardzo nieszczęśliwa. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wybrać to, co jest priorytetem. Chciała być zdrowa, sprawna, silna, pewna siebie i tak zmieniła swój tryb życia. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Swoją metamorfozę Lauren przeszła w 2014 roku, kiedy zgłosiła się do udziału w WBFF (World Beauty Fitness & Fashion) show. Jak wspomina, przygotowania do występu, to nie jest zwykły trening. Musiała pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, tak aby pojawiała się definicja mięśnia. Od tamtej pory postanowiła jeszcze więcej czasu poświęcić na ćwiczenia, dzięki który dziś eksponuje swoje piękne mięśnie. Swoją metamorfozę Lauren przeszła w 2014 roku, kiedy zgłosiła się do udziału w WBFF (World Beauty Fitness & Fashion) show. Jak wspomina, przygotowania do występu, to nie jest zwykły trening. Musiała pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, tak aby pojawiała się definicja mięśnia. Od tamtej pory postanowiła jeszcze więcej czasu poświęcić na ćwiczenia, dzięki który dziś eksponuje swoje piękne mięśnie. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Jak twierdzi Lauren, jej pięknie wyrzeźbione ciało nie jest żadnym błogosławieństwem genetycznym czy efektem operacji plastycznych, lecz wynikiem ciężkiej pracy na siłowni. Otwarcie mówi o tym, że kiedy była młoda nie miała żadnych predyspozycji do tego, aby mieć piękną sylwetkę. Jej upór i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły jej zmienić swoje ciało. Jak twierdzi Lauren, jej pięknie wyrzeźbione ciało nie jest żadnym błogosławieństwem genetycznym czy efektem operacji plastycznych, lecz wynikiem ciężkiej pracy na siłowni. Otwarcie mówi o tym, że kiedy była młoda nie miała żadnych predyspozycji do tego, aby mieć piękną sylwetkę. Jej upór i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły jej zmienić swoje ciało. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren jest autorką 9 programów treningowych oraz żywieniowych: Booty Start, Booty Pop, Booty Pro, Custom Program, Custom Program - 12 Weeks, Meal & Workout Combo, Workout Plan, Ab Define, Meal Plan. Począwszy od pierwszego programu, każdy następny jest jego kontynuacją. Dzięki temu systematycznie zmieniamy swój wygląda. Zaczynamy od ćwiczeń, które pozwalają zgubić zbędne kilogramy, a następnie przechodzimy do treningów, które uczą budowy mięśni całego ciała. Do programów zostały załączone plany żywieniowe, które uczą dzień po dniu co należy spożywać, w jakich ilościach oraz czym zastępować produkty przetworzone tak, by posiłki były zdrowe.  Lauren jest autorką 9 programów treningowych oraz żywieniowych: Booty Start, Booty Pop, Booty Pro, Custom Program, Custom Program - 12 Weeks, Meal & Workout Combo, Workout Plan, Ab Define, Meal Plan. Począwszy od pierwszego programu, każdy następny jest jego kontynuacją. Dzięki temu systematycznie zmieniamy swój wygląda. Zaczynamy od ćwiczeń, które pozwalają zgubić zbędne kilogramy, a następnie przechodzimy do treningów, które uczą budowy mięśni całego ciała. Do programów zostały załączone plany żywieniowe, które uczą dzień po dniu co należy spożywać, w jakich ilościach oraz czym zastępować produkty przetworzone tak, by posiłki były zdrowe. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Ostatni program Lauren Mid Summer Slim Challenge to prawdziwy hit! To 6-tygodniowy plan treningowy oraz żywieniowy, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Zawiera szczegółowy opis posiłków z dokładną liczbą kalorii oraz wieloma opcjami produktów spożywczych do wyboru. Jeżeli nie lubisz kurczaka, nie ma problemu. Lauren zaproponuje ci indyka lub rybę tak, aby twoje zapotrzebowanie na białko zostało uzupełnione w danym posiłku. Ostatni program Lauren Mid Summer Slim Challenge to prawdziwy hit! To 6-tygodniowy plan treningowy oraz żywieniowy, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Zawiera szczegółowy opis posiłków z dokładną liczbą kalorii oraz wieloma opcjami produktów spożywczych do wyboru. Jeżeli nie lubisz kurczaka, nie ma problemu. Lauren zaproponuje ci indyka lub rybę tak, aby twoje zapotrzebowanie na białko zostało uzupełnione w danym posiłku. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Mid Summer Slim Challenge to również szczegółowo rozpisane plany treningowe, tydzień po tygodniu. Każde ćwiczenie jest dokładnie opisane technicznie wraz z liczbą powtórzeń oraz różnymi opcjami jego wykonania do wyboru. Dzięki temu samodzielnie możesz wprowadzać modyfikacje w zależności od swoich potrzeb. Mid Summer Slim Challenge to również szczegółowo rozpisane plany treningowe, tydzień po tygodniu. Każde ćwiczenie jest dokładnie opisane technicznie wraz z liczbą powtórzeń oraz różnymi opcjami jego wykonania do wyboru. Dzięki temu samodzielnie możesz wprowadzać modyfikacje w zależności od swoich potrzeb. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren w młodości, wcale nie zamierzała zostać modelką fitness. To dzięki występom w zawodach bikini fitness, rozpoczęła się jej kariera w modelingu. Jak wspomina, podczas swoich występów poznała wielu fantastycznych ludzi, którzy odkryli jej talent. I tak, stopniowo zaczęła próbować swoich sił przed obiektywem. Lauren w młodości, wcale nie zamierzała zostać modelką fitness. To dzięki występom w zawodach bikini fitness, rozpoczęła się jej kariera w modelingu. Jak wspomina, podczas swoich występów poznała wielu fantastycznych ludzi, którzy odkryli jej talent. I tak, stopniowo zaczęła próbować swoich sił przed obiektywem. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Starty w zawodach bikini fitness były dla Lauren bardzo wyczerpujące i to nie tylko z powodu diety i ćwiczeń. Całymi dniami pracowała w szpitalu. Kiedy po 13-godzinnych dyżurach ruszała w trasę, by dotrzeć na miejsce zawodów była wykończona. To był bardzo intensywny czas, ale nigdy nie żałowała swojej decyzji, by występować na scenie. Starty w zawodach bikini fitness były dla Lauren bardzo wyczerpujące i to nie tylko z powodu diety i ćwiczeń. Całymi dniami pracowała w szpitalu. Kiedy po 13-godzinnych dyżurach ruszała w trasę, by dotrzeć na miejsce zawodów była wykończona. To był bardzo intensywny czas, ale nigdy nie żałowała swojej decyzji, by występować na scenie. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren jest nie tylko modelką fitness, ale i pielęgniarką. Już w wieku 16 lat wiedziała, że chce się poświęcić pracy z ludźmi potrzebującymi. Jej pasją jest zdrowie, dobre samopoczucie i jakość życia. Każdego dnia stara się promować te wartości wśród swoich pacjentów. Lauren jest nie tylko modelką fitness, ale i pielęgniarką. Już w wieku 16 lat wiedziała, że chce się poświęcić pracy z ludźmi potrzebującymi. Jej pasją jest zdrowie, dobre samopoczucie i jakość życia. Każdego dnia stara się promować te wartości wśród swoich pacjentów. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren dzięki pracy w szpitalu wie, że o zdrowiu i dobrym samopoczuciu decyduje styl życia, czyli to co jemy i jaka jest nasza aktywność fizyczną. W całej swojej karierze zawodowej nie spotkała sportowca, który byłby w złym stanie zdrowia. Zrozumiała, że zdrowy styl życia zmniejsza ryzyko jakichkolwiek chorób. Lauren dzięki pracy w szpitalu wie, że o zdrowiu i dobrym samopoczuciu decyduje styl życia, czyli to co jemy i jaka jest nasza aktywność fizyczną. W całej swojej karierze zawodowej nie spotkała sportowca, który byłby w złym stanie zdrowia. Zrozumiała, że zdrowy styl życia zmniejsza ryzyko jakichkolwiek chorób. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren to kobieta, która nigdy nie zatrzymuje się w miejscu. Pomimo pracy w szpitalu oraz modelingu, znalazła również czas, by napisać biografię. Jest autorką książki uznanej przez New York Times za bestseller, która to opisuje jej życie przed metamorfozą. Niejednokrotnie była również gościem w programach na stacjach CNN czy MSNBC. Lauren to kobieta, która nigdy nie zatrzymuje się w miejscu. Pomimo pracy w szpitalu oraz modelingu, znalazła również czas, by napisać biografię. Jest autorką książki uznanej przez New York Times za bestseller, która to opisuje jej życie przed metamorfozą. Niejednokrotnie była również gościem w programach na stacjach CNN czy MSNBC. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren miała bardzo trudne dzieciństwo. Jej rodzice oraz rodzeństwo zostali wciągnięci do sekty. Gdy pewnego dnia Lauren udało się uciec, postanowiła, że poświęci swoje życie, by pomagać innym ludziom. Historie z jej młodości są zawarte w książce, którą napisała. Właśnie dlatego, ludzie na całym świecie czerpią inspiracje od Lauren, ponieważ zmieniła nie tylko swój wygląd, ale i całe życie.  Lauren miała bardzo trudne dzieciństwo. Jej rodzice oraz rodzeństwo zostali wciągnięci do sekty. Gdy pewnego dnia Lauren udało się uciec, postanowiła, że poświęci swoje życie, by pomagać innym ludziom. Historie z jej młodości są zawarte w książce, którą napisała. Właśnie dlatego, ludzie na całym świecie czerpią inspiracje od Lauren, ponieważ zmieniła nie tylko swój wygląd, ale i całe życie. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Lauren stanowi wzór dla wszystkich kobiet, które pomimo wielu przeciwności, dzięki ciężkiej pracy mogą osiągnąć piękną sylwetkę. Na swoim portalu wspomina, że kiedyś była bardzo nieszczęśliwa, kiedy spoglądała w lustro. Próbowała wielu różnych dieta, a nawet głodówek z nadzieją, że przyniosą upragnione efekty. Dopiero kiedy zrozumiała, że popełniała błędy i udało jej się obrać właściwą drogę, przezwyciężyła wszelkie przeciwności.  Lauren stanowi wzór dla wszystkich kobiet, które pomimo wielu przeciwności, dzięki ciężkiej pracy mogą osiągnąć piękną sylwetkę. Na swoim portalu wspomina, że kiedyś była bardzo nieszczęśliwa, kiedy spoglądała w lustro. Próbowała wielu różnych dieta, a nawet głodówek z nadzieją, że przyniosą upragnione efekty. Dopiero kiedy zrozumiała, że popełniała błędy i udało jej się obrać właściwą drogę, przezwyciężyła wszelkie przeciwności. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Największym wsparciem dla Lauren jest jej mąż. Dad Bod Dave jest fotografem, podróżnikiem i menagerem Lauren. Jeździ z żoną na każde występy, uczestniczy w sesjach zdjęciowych oraz nagraniach. Wspiera ją w dobrych i złych chwilach. Jak twierdzi, jest największym fanem Lauren. Największym wsparciem dla Lauren jest jej mąż. Dad Bod Dave jest fotografem, podróżnikiem i menagerem Lauren. Jeździ z żoną na każde występy, uczestniczy w sesjach zdjęciowych oraz nagraniach. Wspiera ją w dobrych i złych chwilach. Jak twierdzi, jest największym fanem Lauren. Lauren Drain Kagan (facebook.cm/LaurenDrain)
Więcej o:
Copyright © Agora SA