Natalia Wiśniewska. "Od kiedy zaczęłam chodzić na siłownię, moje życie diametralnie się zmieniło" [GALERIA]

Natalia Wiśniewska to trenerka, modelka, tancerka i Ring Girl. Jaki ma sposób na kobiecą, ale umięśnioną sylwetkę? Jak wygląda jej dieta i plan treningowy? I jakich nowych rzeczy chce spróbować jeszcze w tym roku? Sprawdźcie!
Co pojawiło się pierwsze: treningi czy praca modelki? 'Oczywiście trening. Wcześniej nie prezentowałam się zbyt atrakcyjnie (zdjęcie po lewej stronie, marzec 2015). Nigdy nie miałam nadwagi, ale z pewnością nie byłam materiałem na modelkę. Od czasu kiedy zaczęłam chodzić na siłownię i poprawiłam swoją sylwetkę, moje życie diametralnie się zmieniło'. Co pojawiło się pierwsze: treningi czy praca modelki? 'Oczywiście trening. Wcześniej nie prezentowałam się zbyt atrakcyjnie (zdjęcie po lewej stronie, marzec 2015). Nigdy nie miałam nadwagi, ale z pewnością nie byłam materiałem na modelkę. Od czasu kiedy zaczęłam chodzić na siłownię i poprawiłam swoją sylwetkę, moje życie diametralnie się zmieniło'. Natalia Wiśniewska
Czym na co dzień zajmuje się Natalia? 'Kiedy nie trenuję, rozpisuję plany żywieniowe i programy treningowe. Kiedy mieszkałam w Polsce, pracowałam na siłowni. Dziś chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które marzą o pięknym wyglądzie'. Czym na co dzień zajmuje się Natalia? 'Kiedy nie trenuję, rozpisuję plany żywieniowe i programy treningowe. Kiedy mieszkałam w Polsce, pracowałam na siłowni. Dziś chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które marzą o pięknym wyglądzie'. Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
'Od zawsze chciałam zostać Ring Girl. Oglądając sporty walki, podziwiałam dziewczyny, które doskonale wyglądały na ringu. Zgłosiłam się sama, nikt mnie do tego nie musiał namawiać. Niestety za pierwszym razem nie udało mi się dostać do grona tych pięknych dziewczyn'. 'Od zawsze chciałam zostać Ring Girl. Oglądając sporty walki, podziwiałam dziewczyny, które doskonale wyglądały na ringu. Zgłosiłam się sama, nikt mnie do tego nie musiał namawiać. Niestety za pierwszym razem nie udało mi się dostać do grona tych pięknych dziewczyn'. Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
'Praca Ring Girl... dużej filozofii w tym nie ma. Podczas walki, kiedy jest przerwa między rundami, Ring Girl wychodzą z tablicami, na których napisany jest numer rundy. Najważniejsze jest wtedy to, żeby ładnie się prezentować.' 'Praca Ring Girl... dużej filozofii w tym nie ma. Podczas walki, kiedy jest przerwa między rundami, Ring Girl wychodzą z tablicami, na których napisany jest numer rundy. Najważniejsze jest wtedy to, żeby ładnie się prezentować.' Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
Natalia Wiśniewska to trenerka, modelka, tancerka i Ring Girl. Jaki ma sposób na kobiecą, ale umięśnioną sylwetkę? Jak wygląda jej dieta i plan treningowy? I jakich nowych rzeczy chce spróbować jeszcze w tym roku? Sprawdźcie!
Natalia Wiśniewska to trenerka, modelka, tancerka i Ring Girl. Jaki ma sposób na kobiecą, ale umięśnioną sylwetkę? Jak wygląda jej dieta i plan treningowy? I jakich nowych rzeczy chce spróbować jeszcze w tym roku? Sprawdźcie! fot. Daniel Koper
'Trenuję pięć razy w tygodniu - cztery razy robię trening siłowy i jeden dzień przeznaczam na ćwiczenia aerobowe. Ostatnio problemy zdrowotne i przeprowadzka do Holandii zmusiły mnie do dwutygodniowej przerwy od treningu, ale powoli już wracam do formy. Naładowałam akumulatory, więc daję z siebie 105 procent mocy!'. 'Trenuję pięć razy w tygodniu - cztery razy robię trening siłowy i jeden dzień przeznaczam na ćwiczenia aerobowe. Ostatnio problemy zdrowotne i przeprowadzka do Holandii zmusiły mnie do dwutygodniowej przerwy od treningu, ale powoli już wracam do formy. Naładowałam akumulatory, więc daję z siebie 105 procent mocy!'. fot. Daniel Koper
Natalia Wiśniewska przez wiele lat związana była z tańcem. Czy dziś realizuje swoją pasję? 'Nie tańczę zawodowo już od pewnego czasu. Oczywiście nadal to uwielbiam, nic się nie zmieniło. Jednak nie przyjmuje już zleceń.' Natalia Wiśniewska przez wiele lat związana była z tańcem. Czy dziś realizuje swoją pasję? 'Nie tańczę zawodowo już od pewnego czasu. Oczywiście nadal to uwielbiam, nic się nie zmieniło. Jednak nie przyjmuje już zleceń.' fot. Daniel Koper
Moja przygoda z modelingiem zaczęła się tuż po gali MMA - FEN (Fight Exclusive Night to polska organizacja, promująca walki na zasadach MMA i K-1 z siedzibą we Wrocławiu). Fotograf pracujący podczas tej gali zaproponował mi sesję dla sklepu z odzieżą. To właśnie on założył mojego funpage'a, dzięki któremu zaczęłam dostawać kolejne propozycje i zlecenia'.
Moja przygoda z modelingiem zaczęła się tuż po gali MMA - FEN (Fight Exclusive Night to polska organizacja, promująca walki na zasadach MMA i K-1 z siedzibą we Wrocławiu). Fotograf pracujący podczas tej gali zaproponował mi sesję dla sklepu z odzieżą. To właśnie on założył mojego funpage'a, dzięki któremu zaczęłam dostawać kolejne propozycje i zlecenia'. fot. Daniel Koper
'Jestem na diecie, ale nie chodzę głodna. Dla mnie nie jest ważne, żeby schudnąć, ale żeby zbudować mięśnie. Moje posiłki są różnorodne w zależności od aktywności w ciągu dnia. Kiedy wykonuje trening rano, jem śniadanie tłuszczowo-białkowe, po treningu węglowodany i białko. W połowie dnia dostarczam tłuszcze, białko i węglowodany. Natomiast przed snem koniecznie muszę zjeść jajka! Spożywam je od kiedy pamiętam i na szczęście jeszcze mi się nie znudziły'. 'Jestem na diecie, ale nie chodzę głodna. Dla mnie nie jest ważne, żeby schudnąć, ale żeby zbudować mięśnie. Moje posiłki są różnorodne w zależności od aktywności w ciągu dnia. Kiedy wykonuje trening rano, jem śniadanie tłuszczowo-białkowe, po treningu węglowodany i białko. W połowie dnia dostarczam tłuszcze, białko i węglowodany. Natomiast przed snem koniecznie muszę zjeść jajka! Spożywam je od kiedy pamiętam i na szczęście jeszcze mi się nie znudziły'. fot. Daniel Koper
'Oprócz treningu na siłowni uwielbiam jeździć na rowerze. Nie są to długie dystanse, ale gdy tylko pogoda pozwala, zostawiam samochód i przesiadam się na rower'. 'Oprócz treningu na siłowni uwielbiam jeździć na rowerze. Nie są to długie dystanse, ale gdy tylko pogoda pozwala, zostawiam samochód i przesiadam się na rower'. Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
'Po pracy odpoczywam oglądając filmy i spacerując. Staram się jak najwięcej czasu poświęcić mojemu partnerowi.' 'Po pracy odpoczywam oglądając filmy i spacerując. Staram się jak najwięcej czasu poświęcić mojemu partnerowi.' Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
'Zarówno pozowanie przed obiektywem, jak i trening sprawią mi dużą przyjemność. Niestety obecnie zrezygnowałam z modelingu z powodów osobistych. Może jeszcze kiedyś do tego wrócę, kto wie. Póki co koncentruję się na tym, aby jak najlepiej przygotować się do startu w zawodach bikini fitness'. 'Zarówno pozowanie przed obiektywem, jak i trening sprawią mi dużą przyjemność. Niestety obecnie zrezygnowałam z modelingu z powodów osobistych. Może jeszcze kiedyś do tego wrócę, kto wie. Póki co koncentruję się na tym, aby jak najlepiej przygotować się do startu w zawodach bikini fitness'. Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
'Obecnie moim marzeniem jest start w zawodach bikini fitness w październiku. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli zadebiutuję na Mistrzostwach Polski Juniorów.' 'Obecnie moim marzeniem jest start w zawodach bikini fitness w październiku. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli zadebiutuję na Mistrzostwach Polski Juniorów.' Natalia Wiśniewska (facebook.com/nataliawisniewskaofficial)
Więcej o:
Copyright © Agora SA