Diety WAGs - co jedzą kobiety piłkarzy?

Wags (Wives And Girlfriends) to popularne określenie na żony, narzeczone i dziewczyny piłkarzy. Termin ten zyskał na rozgłosie podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2006 roku. Niektóre Wags przyjechały niedawno do Polski, by towarzyszyć swoim wybrankom podczas Euro 2012. Wśród nich największą sensacje wywołał przyjazd Shakiry. Cechami charakterystycznymi dziewczyn jest ich niesamowita atrakcyjność. Sprawdźmy, jak dbają o swoje idealne figury.
shakira, www.plotek.pl shakira, www.plotek.pl shakira, www.plotek.pl

Shakira

Dołącz do nas na Facebooku

Kolumbijska piosenkarka pop-rock, producentka, tancerka i dziewczyna hiszpańskiego piłkarza Gerarda Piqué Bernabeu. Marzy o niej wielu mężczyzn, a kobiety zazdroszczą jej sexy kształtów.

Wokalistka swoją zjawiskową figurę zawdzięcza regularnym treningom, które opierają się głównie na tańcu brzucha.Nic dziwnego, w końcu kto tak jak ona potrafi poruszać biodrami, brzuchem czy pupą? Jeśli chodzi o dietę, Shakira je dużo owoców, warzyw i białka.

Victoria Beckham Victoria Beckham victoria beckham/ facebook/twitter

Victoria Beckham

Była wokalista Spice Girls, żona znanego piłkarza Davida Beckhama. Victorii Beckham nikomu nie trzeba przedstawiać.

Czemu zawdzięcza taką sylwetkę? Biega 6 razy w tygodniu i trenuje pod okiem osobistego trenera. Wrogami Victori są biały chleb, ryż, mąką.

Uwielbia za to owoce, zwłaszcza borówki. Gwiazda bardzo starannie kontroluję jakość i wielkość zjadanych posiłków. Widać to gołym okiem.

Claudine Keane. Claudine Keane. Forum

Claudine Keane

Żona irlandzkiego piłkarza Robbiego Keane, z zawodu modelka. Trzeba przyznać, że o takiej figurze chyba marzy każda kobieta.

W wywiadach przyznaje, że życie ze sportowcem ogromnie wpływa na styl życia i nastawienie do fitnessu. Twierdzi, że odkąd zaczęła spotykać się z Robbie'm, bardziej uważa na to, co je i stara się stosować zdrową zbilansowaną dietę.

Alex Curran, partnerka Stevena Gerrarda Alex Curran, partnerka Stevena Gerrarda Fot. Peter Byrne AP

Alex Curran

Małżonka Stevena Gerrarda, angielskiego piłkarza, oficjalnie przyznaje się do uzależnienia od fitnessu? Nie, tym razem mowa o czekoladzie!

Dziennikarka, mająca swoją rubrykę w The Daily Mail, jakiś czas temu zaczęła intensywnie ćwiczyć z osobistym trenerem. Słodkie przekąski zastąpiła owocami. Jednak nadal przyznaje, że nie wytrzyma jednego dnia bez kawałka czekolady.

Christine Louise Bleakley. Christine Louise Bleakley. Forum

Christine Louise Bleakley

Christine Louise Bleakley od kilku lat jest związana z angielskim piłkarzem Frankiem Lampardem. Kim jest z zawodu? To brytyjska prezenterka.

Zdrowy tryb życia nie jest jej obcy. Christine dba o prawidłową dietę, spożywa dużo białka i warzyw. Jej pasją są treningi siłowe, niedawno wydała nawet płytę DVD z zestawem ćwiczeń jej autorstwa.

Piękne włosy, idealne sylwetki, nieskazitelnie biały uśmiech - takie są WAGs. Tylko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.