Praktyczne prezenty dla biegaczy i biegaczek

Czy w twoim bliskim otoczeniu znajduje się fan lub fanka biegania? Jeśli tak, to pewnie zastanawiasz się, co im kupić pod choinkę. Zobacz kilka propozycji!

Święta już tuż tuż. Czy ty również jesteś już w trakcie poszukiwań prezentów dla swoich najbliższych? Świąteczna gorączka zakupów może nieco przerażać, ale najważniejsze to zrobić sobie listę najlepszych prezentów dla każdego członka rodziny i sprawdzić, co uda się zakupić. A może masz w rodzinie miłośnika lub miłośniczkę biegania? Świetnym pomysłem będzie więc kupienie im sportowych prezentów. Oto kilka pomysłów, które mogą się im spodobać: 

Funkcjonalna koszulka sportowa lub sportowy biustonosz 

Prezenty dla biegaczy / kolaż redakcja, materiały partnerów
Prezenty dla biegaczy - koszulki / kolaż redakcja, materiały partnerów

Dobrym pomysłem na prezent dla biegacza lub biegaczki jest funkcjonalna i wygodna koszulka do biegania. Możesz więc zdecydować się na model z długim rękawem wykonany z materiałów wyposażonych w najnowocześniejsze technologie jak odprowadzanie wody czy termoregulacja. Jeśli nie będziesz w stanie znaleźć takiej koszulki, to (w przypadku kobiet) zdecyduj się na funkcjonalny top albo biustonosz do biegania, który zamortyzuje biust i doda komfortu. 

Buty do biegania 

Prezenty dla biegaczy - buty / kolaż redakcja, materiały partnerów
Prezenty dla biegaczy - buty / kolaż redakcja, materiały partnerów

A może twój miłośnik lub miłośniczka biegania potrzebuje nowych, sportowych butów, które ułatwią treningi? Tutaj sprawa może być nieco bardziej skomplikowana, ale nie niemożliwa do wykonania. Musisz przede wszystkim znać rozmiar butów. Dyskretnie też podpytaj, na co biegacz zwraca uwagę podczas wyboru butów: czy jest to komfort, przyczepność, elastyczność butów? Jeśli już wiesz, to poproś sprzedawcę w sportowym sklepie o udzielenie ci fachowej rady i wybierz idealny model! Biegacz lub biegaczka z pewnością doceni ten prezent! 

Akcesoria sportowe 

Prezenty dla biegaczy - akcesoria / kolaż redakcja, materiały partnerów
Prezenty dla biegaczy - akcesoria / kolaż redakcja, materiały partnerów

A może wolisz kupić jakiś sportowy gadżet? Miłośnicy biegania z pewnością docenią wygodne, sportowe słuchawki, które umilą im treningi. Możesz też zdecydować się na coś droższego w postaci sportowego zegarka lub pulsometru. Warto oprócz tego dokupić jeszcze bidon, ciepłą sportową czapkę oraz sportowe skarpety w z wodoodporną funkcją. Możliwości masz naprawdę wiele! 

Poniżej znajdziesz jeszcze więcej prezentów dla biegaczy i biegaczek

Więcej o: