Ważyła tylko 28 kg. Będziesz w szoku, gdy zobaczysz jak kiedyś wyglądała

Nastolatki chcąc osiągnąć niedościgniony ideał pięknej sylwetki przechodzą na restrykcyjną dietę, która niekiedy prowadzi do zaburzeń odżywiania, a tych nigdy nie wolno lekceważyć. Ta dziewczyna przez lata zmagała się kolejno z anoreksją i bulimią. Ważyła zaledwie 28 kg i otarła się o śmierć. Zobacz, jak dziś wygląda.

mirror.co.uk

Gdy Gemma znalazła się w szpitalu, lekarze oznajmili rodzicom dziewczyny, że jeśli nie otrzyma natychmiastowej pomocy medycznej, umrze w przeciągu 48 godzin. Wtedy ważyła zaledwie 28 kg...

Zaczęła się walka o życie dziewczyny. Doszło do momentu, w którym ojciec sprawdzał każdego dnia czy jego córka jeszcze oddycha. Te dramatyczne wydarzenia rozegrały się 7 lat temu, kiedy Gemma miała zaledwie 14 lat.

rrrrmirror.co.uk

eeeeemirror.co.uk

W tym czasie dziewczyna trafiła 3 razy do szpitala. Została objęta opieką psychiatryczną, która miała jej pomóc w regularnym spożywaniu posiłków. Początkowo terapia dawała zamierzone efekty, jednak pod koniec każdej kuracji dziewczyna szybko wracała do swoich starych nawyków i głodówek.

wwwwwwwmirror.co.uk

Podczas choroby dziewczyna miała też epizody bulimii. W krótkim czasie potrafiła spożyć nawet 6000 kcal.

eeedemirror.co.uk

Wydawało się, że nie ma już dla niej ratunku. Wtedy ojciec Gemmy podsunął jej prosty, ale skuteczny sposób, który pozwoliłby jej zacząć nowe życie - dziewczyna napisała pożegnalny list do anoreksji. Coś w niej pękło. Gemma zmierzyła się ze swoją chorobą i wygrała.

Dziś prowadzi normalne życie, odżywia się racjonalnie oraz wygląda zdrowo i pięknie. Postanowiła podzielić się swoją historią, żeby przestrzec innych przed zaburzeniami odżywiania. Gemma udowodniła, że można się podnieść z każdej życiowej sytuacji i wygrać walkę ze swoimi lękami.

wwwwwwwwwwmirror.co.uk

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ