Biorezydencja - ekologiczny pensjonat w Górach Izerskich

Biorezydancja to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek w Świeradowie Zdroju. Zwłaszcza, jeśli dbasz o środowisko, lubisz ekologiczne jedzenie, szukasz sposobów na oczyszczenie i wyciszenie.

Wejdź na stronę Biorezydencji

Ekologiczny pensjonat

BioRezydencja to nie tylko miejsce relaksu i przestrzeń do rozwoju, ale także wyraz naszego głębokiego szacunku do natury, zdrowia i równowagi życiowej. Dbamy o to, aby podczas swojego pobytu u nas mogli Państwo odczuć ten szacunek w każdym aspekcie:

Do ogrzewania pensjonatu używamy ekologicznego gazu drzewnego, a meble, podłogi i ściany wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów.

Świeradów gwarantuje spokój

BioRezydencja znajduje się w Świeradowie - malowniczej, górskiej miejscowości w samym sercu Gór Izerskich słynących z najzdrowszego powietrza w Europie. Ta zielona ostoja nieskażonej natury położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, na wysokości 450-710 m n.p.m., w dolinie rzeki Kwisy (w tzw. Obniżeniu Świeradowskim). Taka lokalizacja miasta umożliwia Państwu korzystanie z rozlicznych atrakcji charakterystycznych dla miejscowości wypoczynkowej (więcej w zakładce ?CO OFERUJE MIASTO?). Sama BioRezydencja znajduje się nieco na obrzeżu miasta, co gwarantuje Państwu ciszę i spokój. Jednocześnie dotarcie do jego centrum zajmuje zaledwie 5 minut samochodem, 10 rowerem i 20 pieszo. Istnieją również rozliczne połączenia kolejowe i autobusowe z miastem.

Jest to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek w Świeradowie Zdrój, ale nie tylko. Wszyscy są mile widziani niezależnie od upodobań aktywnego bądź bardziej spokojniejszego pobytu. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Poza komfortowymi, kompleksowo wyposażonymi apartamentami, znajdą u nas Państwo salę teatralną, poddasze i mnóstwo przestrzeni do rozmaitych praktyk, seminariów i warsztatów, do których świetnie nada się drewniana podłoga o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Przykładowe działania, które z powodzeniem zrealizują Państwo w naszej BioRezydencji, to:

medytacja, joga, taniec, ustawienia Hellingera, terapia Gestalt, warsztaty teatralne, oczyszczanie zdrowotne, radykalne wybaczanie, wszelkie warsztaty rozwojowe i kreatywne, ceremonie szamańskie.

Więcej o: