Kolekcja StellaSport - nowość od adidas i Stelli McCartney [GALERIA]

StellaSport, najświeższy pomysł marki adidas, to połączenie intensywnych kolorów z oryginalnymi i odważnymi krojami. Pełna energii i miejskiego stylu kolekcja powstała przy współpracy z niezwykle utalentowaną i cenioną projektantką, Stellą McCartney.

Najnowsza linia marki została zaprojektowana z myślą o młodych i aktywnych dziewczynach, które nie boją się odważnie łączyć casualowego wyglądu z fitnessowym lookiem. Adidas StellaSport to wybuchowa mieszanka miejskiego i sportowego stylu. Stworzona przez projektantkę kolekcja ubrań i butów świetnie pasuje na każdą okazję. Można z niej skomponować modny strój na fitness, jak i spotkanie z przyjaciółmi. Energetyzujące barwy i duże nadruki sprawiają, że żadna dziewczyna nie pozostanie niezauważona.

Krótkie bomber jackets z pianki, odważnie skrojone kombinezony z kolorowymi panelami, a do tego buty za kostkę w streetowym stylu - to tylko jedna z wielu propozycji kolejcji StellaSport.Nie byłaby ona kompletna bez idealnie dobranych dodatków. W linii StellaSport znajdują się sportowe akcesoria, w tym czapki z nadrukami, dziewczęce podkolanówki oraz różnokolorowe plecaki.