H&M sport - strój na fitness z sieciówki

Zakup nowego stroju na fitness to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, jeśli spada ci motywacja do treningów. Zanim wybierzesz się na zakupy, zobacz, jakie ubrania sportowe znajdziesz w H&M.

strój na fitness

hm

Seria Athletic to seria przeznaczona do treningu. Ubrania wykonane są z tkanin szybkoschnących, a biustonosze sportowe i spodnie do ćwiczeń mają specjalne wzmocnienia, które zapewniają komfort podczas ćwiczeń.

strój na fitnesshm

Ćwicząc jogę potrzebujesz dopasowanych ubrań, które nie krępują ruchów. Bezszwowe spodnie do jogi, usztywnione biustonosze, luźne koszulki i bluzy tworzą kolorową i funkcjonalną kolekcję.

strój na fitness, bieganiehm

Podczas biegania cenisz sobie wygodę, ale też bezpieczeństwo? Dla ciebie powstały odblaskowe, ergonomiczne i wykonane z lekkich materiałów ubrania. Ponadto spodenki, legginsy, topy, bluzy i kurtki wykonane są z szybkoschnących tkanin i mają pomysłowo rozmieszczone kieszenie.

strój na fitnesshm

Wytrzymałe materiały, odpowiednie na każdą pogodę to podstawa dla trenujących na świeżym powietrzu. Ubrania znajdziesz je w ubraniach z serii Outdoor, które dodatkowo zostały zaprojektowane tak, żeby nosić je warstwowo.

Więcej o: