Trzy modele butów, które nosi Łukasz Piszczek

Łukasz Piszczek, zawodnik Borussi Dortmund i kadry narodowej ma świetny styl, zarówno na boisku, jak i poza nim. Jeśli szukasz butów sportowych, koszulek, spodenek lub eleganckich elementów garderoby w stylu Łukasza Piszczka, ten tekst jest dla Ciebie.

Szukasz prezentu dla swojego chłopaka, ale nie masz dużego budżetu na zakupy? Spokojnie, przychodzimy z pomocą. Wyszukałyśmy sportowe koszulki, spodenki i buty w stylu piłkarza Łukasza Piszczka. Łukasz wygląda stylowo nie tylko na boisku. Podczas zgrupowań kadry prezentuje stylizacje klasyczne, składające się z garniturowych spodni, kamizelki, koszulki, krawata. Do tego duża torba i okulary.

Zobacz, w których sklepach internetowych znajdziesz stylizacje w stylu Piszczka, ale w znacznie niższej cenie. 

Pierwsza stylizacja to sportowy strój, który Łukasz ma na sobie po treningu, w szatni. Są to buty sportowe, prawodopodobnie marki Nike, w kolorze czerwono-czarnym. Do tego sportowa koszulka i szorty.Poniżej te elementy w przecenach!

kolaż, Instagram, Łukasz Piszczek
kolaż, Instagram, Łukasz Piszczek

W takim wydaniu zbyt często Łukasza nie oglądamy! Elegancka stylizacja jest warta skopiowania! Łukasz ma na sobie granatowy zestaw garniturowy, ale zrezygnował z marynarki. Do tego krawat w paski, duża, brązowa torba i okulary. Każdy z elementów znajdziesz poniżej w przecenie:

kolaż, Instagram, Łukasz Piszczek
kolaż, Instagram, Łukasz Piszczek

Wydanie sportowe Łukasza Piszczka jest wszystkim fanom sportu dobrze znane. Poniżej znajdziesz zestaw sportowy (wyszukałyśmy promocje!), który możesz sprezentować wielbicielowi piłki nożnej. 

Więcej propozycji poniżej: