Ubrania sportowe adidas, którymi chwaliła się Chodakowska są teraz mocno przecenione. Czekałyśmy na to cały rok

Ewa Chodakowska już od kilku lat jest ambasadorką adidas i wszystkie jej stylizacje sportowe (na treningu i na co dzień) składają się z ubrań właśnie tej marki. Przez cały rok przyglądałyśmy się stylizacjom Ewy Chodakowskiej w adidasie, a teraz możemy dostać dokładnie te same ubrania, które nosi trenerka.

Od kiedy Ewa Chodakowska pojawiła się w polskim show biznesie, zaczęła wyznaczać trendy w modzie sportowej. Miliony kobiet, które inspirują się jej treningami, dietą czy sposobami na zdrowy styl życia obserwują także wybory modowe trenerki. A są to czasem odważne i zaskakujące połączenia.

Nam zawsze podobały się zestawy adidas, które Ewa zakłada podczas ćwiczeń. Poniżej trzy stylizacje, które teraz możesz dostać sporo taniej. Wszystko jest przecenione! Sprawdź:

Pierwszy zestaw to biało-niebieskie połączenie legginsów, topu i butów sportowych. Legginsy adidas mają świetną jakość i przylegający do ciała materiał, więc jest to element, w który warto zainwestować. Białe buty sportowe dopełniają wygląd każdej stylizacji i możesz je nosić zarówno na treningu, jak i na co dzień. 

kolaż/Ewa Chodakowska/Facebook
kolaż/Ewa Chodakowska/Facebook

Drugi zestaw to połączenie kolorystyczne chyba najbardziej kojarzone z marką adidas. Klasyczne zestawy biało-czarne składają się z krótkiego topu z dużym logotypem, czarnych legginsów, wygodnej bluzy i sportowych butów. Poniżej każdy element przeceniony:

kolaż/Ewa Chodakowska/Facebook
kolaż/Ewa Chodakowska/Facebook

Trzecia kompozycja świetnie sprawdzi się nie tylko na treningu, lecz także podczas biegania. Sportowa bluza w kolorach granatowo-czarnym, praktyczne czarne legginsy w ażurowym panelem i szare buty z charakterystyczną dla marki cholewką imitującą skarpetę to zestaw, dzięki któremu polubisz bieganie!

kolaż/Ewa Chodakowska/Facebook
kolaż/Ewa Chodakowska/Facebook

Więcej ubrań adidas w stylu Ewy Chodakowskiej:

Więcej o: