lato

• To koniec transferów Realu tego lata?! Perez stawia sprawę jasno

Kylian Mbappe i Erling Haaland - to dwa najgłośniejsze nazwiska, jakie tego lata łączone były z Realem Madryt . Hiszpańskie media co chwilę informowały, że Florentino Perez będzie chciał dokonać przynajmniej jednego wielkiego transferu, by wzmocnić zespół Carlo Ancelottiego przed rozpoczęciem

• Finał sprawy sądowej Mariusza P. Po trzech latach

jest ofiarą całej sytuacji, a sąd rozstrzygnie jego niewinność. Z kolei Kowalczyk twierdzi, że zakup połowy hotelu nie był zgodny z prawem, bo wówczas nie doszło jeszcze do podziału majątku z byłą żoną biznesemna. Problem w tym, że prawny konflikt toczy się już od ponad trzech lat. Ale wreszcie

• Byłej nr 1 światowego tenisa grozi kilka lat więzienia. Chodzi miliony euro

wówczas Rolanda Garrosa  w wieku zaledwie 17 lat i sześciu miesięcy. Stała się tym samym najmłodszą wówczas triumfatorka tego turnieju w historii. Łącznie wygrała turniej w Paryżu trzy razy. Wygrała też raz Puchar Federacji i US Open. Od lutego do czerwca 1995 roku była pierwszą rakietą świata

• Pierwszy taki sezon od 23 lat. Jasna deklaracja prezesa Ekstraklasy

Rozgrywki PKO Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 startują w piątek 23 lipca. Na inaugurację Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Stal Mielec . Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Sportowym w Niecieczy o godzinie 18:00. Po 23 latach powraca formuła z 18 zespołami w najwyższej klasie

• Odczytano akt oskarżenia ws. Mariusza P. Grozi mu nawet 5 lat więzienia

jest ofiarą całej sytuacji, a sąd rozstrzygnie całą sprawę na jego korzyść. Z kolei Kowalczyk twierdzi, że zakup połowy hotelu nie był zgodny z prawem, bo wówczas nie doszło jeszcze do podziału majątku z byłą żoną biznesmena. Problem w tym, że prawny konflikt toczy się już od ponad trzech lat. Ale

• Pierwsza taka sytuacja w Lidze Mistrzów od 56 lat! Historyczne odpadnięcie

Luka tydzień temu przegrał na wyjeździe z rumuńskim CFR Cluj 1:3. W rewanżowym meczu Bośniacy wygrali u siebie 2:0 po dwóch bramkach w drugiej połowie. W 60. minucie trafił Stojan Vranjes, doświadczony 34-letni pomocnik, który w latach 2013-2018 grał w Lechii Gdańsk, Legii Warszawa oraz Piaście