koszykówka na wózkach

Więcej o:

• KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH. Turniej międzynarodowy

Rafineria Jasło została spronsorem strategicznym na obecny sezon koszykarzy na wózkach rzeszowskiego Startu. Ponieważ na turniej nie przybyła ekipa z Austrii, pozostałe trzy zespoły zagrały system mecz i rewanż. Start Rzeszów pokonał dwukrotnie SKS Konstancin 71:51 oraz 69:49. Reprezentacja Algierii

• KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH. Rzeszów mistrzem Polski

Podopieczni trenera Tomasza Czarnka przystąpili do sobotniej rozgrywki ze sporą zaliczką bo wcześniej w Warszawie dwa razy wygrali z ekipą ze stolicy. W Rzeszowie koszykarze Startu przypieczętowali swój sukces pokonując warszawian różnicą aż 20 punktów. Po 20 minutach miejscowi prowadzili 26:19, a

• Koszykarze na wózkach Startu Rzeszów mistrzami Polski

SPORT W SKRÓCIE * KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH Start mistrzem. Koszykarze na wózkach Startu Rzeszów zdobyli tytuł mistrza Polski. W finałowej rywalizacji pokonali Start Warszawa 3:1. Decydujące trzecie spotkanie wygrali w rzeszowskiej hali na Podpromiu 67:42 (19:6, 14:13, 17:13, 17:11

• Wspieraj polski sport razem z Fundacją Sport Twoją Szansą

kulą. Paweł Juraszek ? utalentowany pływak ? na Mistrzostwach Świata w Hangzhou uplasował się na 5. pozycji, obronił także tytuł mistrza Polski, pozostając rekordzistą kraju na dystansie 50 m stylem dowolnym.Wspierana przez fundację reprezentacja Polski w koszykówce na wózkach zajęła 6. miejsce w

• Karatecy Polski najlepsi

wystartować osiem drużyn europejskich. Impreza miała charakter integracyjny, gdyż równolegle rywalizowali niepełnosprawni koszykarze biorący udział w VI Mikołajkowym Turnieju Koszykówki na Wózkach. Jednym z animatorów tego spotkania był Tadeusz Pominkiewicz, prezes Klubu Sportów Integracyjnych Tarpan w

• SPORT W SKRÓCIE

zawodników, a z czołówki zabrakło jedynie Rafała Kumorowskiego i Karola Serwina. Łódzkie zawody były kolejnym dobrym tegorocznym startem Herby. KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH. Start znowu mistrzem Koszykarze na wózkach Startu Rzeszów po raz piąty z rzędu zostali mistrzami Polski. Rzeszowianie w finałowej rywalizacji