Dominikana

Więcej o:

Dominikana

• Dominikana świętuje po triumfie w mistrzostwach świata

Dominikana świętuje po triumfie w mistrzostwach świata Sobota stała się w Dominikanie dniem prawdziwego narodowego święta po zdobyciu przez reprezentanta tego kraju Felixa Sancheza złotego medalu lekkoatletycznych mistrzostw świata w Edmonton. Tytuł mistrza świata, wywalczony przez Sancheza w biegu

• Nowa siatkarka Organiki - reprezentantka Dominikany

podpisze kontrakt z Karlą Echenique, reprezentantką Dominikany. Według ekspertów prezentuje ona znacznie wyższy poziom od Marty Szymańskiej, która dotychczas zastępowała kontuzjowaną Wójcik. Dominikanka przyleci do Łodzi w czwartek i podpisze umowę obowiązującą do końca sezonu. Wcześniej jednak Marcin

• WGP siatkarek. Polska przegrała z Dominikaną

:24 - Rywalki psują zagrywkę i mamy piłkę setową 21:21 - Rywalki znacznie przyspieszyły grę i zdobywają trzy punkty z rzędu. Jest remis 16:19 - Dobrze kontrujemy i utrzymujemy przewagę nad Dominikaną 14:16 - Atak Kosek i piłka po bloku wychodzi w aut. Po chwili podobna akcja i prowadzimy

• Grand Prix siatkarek. Polska zdemolowała Dominikanę

Dominikanki ani przez chwilę nie były równorzędnymi rywalkami dla Polek. Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobyły Katarzyna Skowrońska-Dolata i Agnieszka Bednarek-Kasza (po 11). 10 dodała Izabela Żebrowska. Pięć punktów blokiem zdobyła Berenika Okuniewska. W drużynie z Dominikany

• World Grand Prix. Polki walczyły, ale przegrały z Dominikaną

na żywo: Piąty set: 16:18 - Zablokowana Kaczorowska. Koniec meczu. 16:17 - Błąd Kosek... meczowa dla rywalek. 16:16 - Dwie obrony, ale nic nam to nie dało. 16:15 - Teraz Kosek trafia! 15:15 - Kosek zablokowana, ale piłka była bardzo trudna. 15:14 - Nunez myli się na kontrze! Czas dla Dominikany. 14:14

• Polskie siatkarki przegrały z Dominikaną. Sytuacja w tabeli Ligi Narodów

Dobiega końca rywalizacja w fazie zasadniczej Ligi Narodów. Trwa decydująca walka o awans do ćwierćfinału rozgrywek. Polki niestety przegrały w sobotę bardzo ważne spotkanie z Dominikaną i w niedzielę zagrają z Bułgarią. Szanse na awans są już niemal zerowe. Liga Narodów siatkarek. Jak wygląda

• World Grand Prix. Polki gładko pokonały Dominikanę

zdobywając punkt serwisem. 4:4 Pierwsze punkty dla Dominikanek, Polki wyrównują i nadal grają punkt za punkt. III set 25:16 Drugi set również dla Polek. Dominikana rozbita. Katarzyna Gajgał jest do tej pory najlepiej punktującą zawodniczką, tuż za nią Skowrońska i Barańska. 24:16 Piłka po serwisie Bednarek

• Co łączy Dominikanę i pewne przedsiębiorstwo pogrzebowe

wygrali trzy z ostatnich pięciu Superbowl; a w koszykarskiej NBA Los Angeles Lakers i San Antonio Spurs zdobyli po trzy tytuły w ostatnich ośmiu sezonach. Jednym z beneficjentów sukcesu MLB jest Dominikana. 9-milionowy kraj na Karaibach wychował już 446 baseballistów w najlepszej lidze świata. W ostatnim