współzawodnictwo

Więcej o:

• Awans Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS we współzawodnictwie sportowym

Awans Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS we współzawodnictwie sportowym O dwa miejsca - na dwunastą pozycję w kraju - awansowało Zrzeszenie Świętokrzyskie w rankingu współzawodnictwa młodzieżowego Ludowych Zespołów Sportowych Na lepszą niż przed rokiem lokatę w punktacji szesnastu województw w

• Podsumowanie współzawodnictwa sportowego młodzieży w 2003 roku

, 777 gmin i 358 powiatów. Podsumowanie współzawodnictwa młodzieżowego odbyło się podczas, zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu, gali. Z rąk minister Krystyny Łybackiej pamiątkowy puchar odebrał zastępca prezydenta Białegostoku Ryszard Zimnoch. W klasyfikacji generalnej gmin

• Świętokrzyskie ostatnie we współzawodnictwie młodzieżowym

Świętokrzyskie spadło na ostatnie miejsce we współzawodnictwie w sporcie młodzieżowym za rok 2003. Nasze województwo wróciło na tę pozycję po dwóch latach przerwy, kiedy wyprzedzaliśmy jedynie opolskie. W minionym roku nasza młodzież zdobyła 50 medali w 17 dyscyplinach (17 złotych, 14 srebrnych

• Podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół

Uroczystość podsumowania sportowego roku szkolnego odbyła się wczoraj w Resursie Obywatelskiej. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła PSP nr 4. Jej uczniowie w roku szkolnym 2003/2004 okazali się najlepsi w minikoszykówce dziewcząt oraz sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W

• Sport w skrócie

KLASYFIKACJE JESTEŚMY W CZOŁÓWCE. Wielkopolska zajęła drugie, a Posnania Poznań trzecie miejsce w systemie współzawodnictwa w sporcie młodzieżowym w 2003 roku (14007,87 pkt). Nasz region przegrał w rocznym rankingu jedynie z województwem mazowieckim (15229,34 pkt), a wyprzedził trzecie w

• ŚZPN podsumował wyniki grup młodzieżowych w sezonie 2002/2003

teraz jest 87. Efekty tego są też widoczne w Polsce. W pierwszym roku pracy tego zarządu Świętokrzyskie było na 15. miejscu w kraju, po roku na 13., a teraz awansujemy na 11. To duży postęp, ale stać nas na pewno na miejsce w dziesiątce - mówił Bogumił Gozdur, wiceprezes ŚZPN ds. szkolenia. - Współzawodnictwo

• Jak rozpętaliśmy pierwszą wojnę rowerową

jest coraz więcej. Na początku lutego było to już kilkadziesiąt osób. Szykuje się niezły peleton. Pojawiły się nawet sugestie, by zespoły ruszały z różnych miejsc w Polsce, mijały się po drodze, machały... Wiecie: Polska na Rowery. Jan twierdzi, że mimo elementu współzawodnictwa nie zamierza się w żaden specjalny sposób

• SKOKI DO WODY. Letnie Mistrzostwa Polski

Letnie Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Młodzików w skokach do wody, najważniejsze zawody sezonu 2003 rozegrano na krytej pływalni Pałacu Młodzieży w Warszawie. Na starcie stanęło ponad 80 zawodników z pięciu klubów: UKS Pałac Młodzieży zWarszawy, MKS Pałac Młodzieży z Katowic, Delfina

• KSZO Junior Ostrowiec najlepszy w szkoleniu młodzieży w Świętokrzyskiem

KSZO wygrał po raz czwarty w historii. Goni więc najlepszy zespół ostatniego dziesięciolecia Kolportera Koronę (pięć wygranych). Stawkę zwycięzców uzupełniają nieistniejący już Błękitni Kielce. W minionym sezonie KSZO zgromadził 507 punktów i wyprzedził Kolportera Korona (440) i Juventę Starachowice