puchar niemiec

Więcej o:

• Puchar Niemiec

Puchar Niemiec Piłkarze Bayernu Monachium wygrali 2:0 z VfL Osnabrueck i awansowali do trzeciej rundy Pucharu Niemiec. Do IV rundy zakwalifikowali się także: Hertha Berlin, FC Koeln i Schalke.

• Puchar Niemiec: Druga korona Bayernu

o Puchar Niemiec nie była starciem dwóch wielkich, równorzędnych drużyn. Stała się raczej demonstracją siły Bayernu przed sobotnim finałem Ligi Mistrzów z Interem. Monachijczycy z Werderem byli jak grupa żołnierzy, która doszczętnie rozbija mały oddział, by wysłać wyraźny sygnał do większego

• Puchar Niemiec. Dwa gole Lewandowskiego

. Sensacje w Pucharze Niemiec Borussia nie podzieli więc losu Bayeru Leverkusen i Werderu Brema, które odpadły już z rozgrywek. Czytaj o porażkach faworytów. UEFA ogłosiła listę 10 najlepszych piłkarzy w Europie. Kto zwycięży?

• Borussia Dortmund odpada z Pucharu Niemiec

Borussia Dortmund była faworytem starcia w Pucharze Niemiec, ale to Werder pierwszy strzelił bramkę. BVB odpowiedziało pod koniec pierwszej połowy. Prawdziwa kanonada strzelecka rozpoczęła się jednak w dogrywce. Najpierw Pulisić wyprowadził Borussię na prowadzenie. W 108 minucie odpowiedział

• Puchar Niemiec. Hansa przegrała z trzecioligowcem

Wyniki meczów 1/8 finału Pucharu Niemiec: SpVgg UNTERHACHING - HANSA ROSTOCK 3:2 (0:1): Strehmel (54.), Vaccaro (57., 70.) - Arvidsson (15., 63.) HSV HAMBURG - VfB BOCHUM 0:1 (0:1): Freier (35.) TSV 1860 MONACHIUM - ROT-WEISS OBERHAUSEN 2:1 (0:1): Suker (63.), Haessler (85. karny) - Radulovic (25

• Schalke i Bayer w finale Pucharu Niemiec

Schalke i Bayer w finale Pucharu Niemiec Schalke 04 Gelsenkirchen i Bayer Leverkusen zagrają 11 maja w Berlinie w finale piłkarskiego Pucharu Niemiec. W środę w drugim meczu półfinałowym Schalke pokonało Bayern 2:0 (0:0, 0:0). We wtorkowym spotkaniu Bayer pokonał po dogrywce FC Koeln 3:1 (1:1, 0:0

• Puchar Niemiec: Schalke odpadło z drugoligowcem

Po 90. minutach utrzymywał się wynik 2:2, ale w dogrywce lepsi okazali się zawodnicy z Kolonii. Bramki Thomasa Broicha i Adila Chihiego dały im zwycięstwo. Wyniki wtorkowych meczów 2. rundy Pucharu Niemiec: FC Koeln - Schalke 04 4:2 (2:0, 2:2) Saarbrucken - Greuther Fuerth 0:2 (0:1) Borussia

• Werder i HSV odpadły z Pucharu Niemiec

przy dośrodkowaniu Philippa Lahma, że wrzucił piłkę do własnej bramki, co dało mistrzom Niemiec zwycięstwo. Z zespołów pierwszoligowych z pucharem pożegnało się także Energie Cottbus, które przegrało 0:1 z drugoligowym Rot-Weiss Essen. Wyniki pierwszej rundy Pucharu Niemiec: FC St.Pauli - Bayern Monachium 1:2

• Błaszczykowski na ławce w Pucharze Niemiec

Wydarzeniem wtorkowych meczów w Pucharze Niemiec było wysokie zwycięstwo Bayernu Monachium nad Oberhausen. Klub z Bawarii całkowicie zdominował rywali i wygrał 5:0 (2:0). Od pierwszej minuty wystąpili wracający po kontuzji Miroslav Klose i Franck Ribery. W drugiej połowie na boisko wszedł Luca Toni

• Puchar Niemiec. Borussia w półfinale

był bardzo blisko wyjścia na czystą pozycję, wtedy jednak jeden z obrońców Eintrachtu brutalnie zatrzymał go łokciem. Losowanie półfinału Pucharu Niemiec odbędzie się w środowy wieczór. Ruszyła nowa edycja Wygraj Ligę z pulą nagród 20 000 złotych ?