pas wbo

Więcej o:

pas wbo

• Bradley obronił pas WBO w junior półśredniej

Mistrzowskie starcie zostało przerwane po 3. rundzie, gdy Campbell oświadczył, że ma problemy z widzeniem po tym, jak w wyniku zderzenia głowami nad jego okiem pojawiło się rozcięcie. Zastopowanie walki zalecił lekarz, sugerując możliwość uszkodzenia siatkówki. Sędzia ringowy niesłusznie uznał

• Boks. Fonfara nokautuje i zdobywa pas WBO NABO

Tytuł WBO NABO, czyli mistrza Ameryki Północnej, jest dla mieszkającego od lat w Stanach Zjednoczonych Polaka największym sukcesem w zawodowej karierze. Fonfara ma w swoim dorobku również młodzieżowe mistrzostwo świata w wersji WBC. Sobotnia wygrana była dla "Polskiego Księcia" szóstą kolejną

• Boks. Lopez stracił pas WBO na rzecz Salido

Walka została przerwana przez sędziego ringowego, który uznał, że zamroczony mocnymi ciosami Lopez nie jest w stanie dalej boksować. Przed zastopowaniem pojedynku "Juanma" był liczony w piątej rundzie. Dla Lopeza sobotnia porażka była pierwszą w karierze. Aktualny bilans walk Portorykańczyka to 30

• Boks. Braehmer znów odwołuje walkę o pas WBO

Dyskutuj z ludźmi, nie z nickami. Nie bądź anonimowy na Facebook.com/Sportpl ? Pomimo tego Cleverly zamierza wyjść między liny i skrzyżować rękawice z najmocniejszym rywalem, jakiego uda się zakontraktować w tak krótkim czasie. Promotor Frank Warren chce wymusić na federacji WBO odebranie tytułu

• Boks. Przemek Majewski zdobył pas WBO NABO

W drodze po wygraną Polak dwukrotnie posłał swojego rywala na deski. Ostatecznie, po dziesięciu zakontraktowanych rundach, wszyscy trzej sędziowie punktowali na korzyść Majewskiego: 100-88, 100-89, 100-89. Stawką potyczki był pas mistrza Ameryki Północnej (WBO NABO) kategorii średniej, gwarantujący

• Boks. Huck znokautował Garaya w obronie pasa WBO

Zaraz na początku w swoim stylu ostro do ataku ruszył challenger. Dużo bił po dole, ale nadział się na kombinację prawy-lewy-prawy i padł na deski deski. Trzeba jednak dodać, iż po prostu źle stał na nogach. Po przerwie Huck trafił mocnym prawym, chciał szybko poprawić, ale nadział się na kontrę,

• Boks. "Dumny gej" powalczy o mistrzostwo świata

pas WBO wagi piórkowej będzie Orlando Salido. Głównym wydarzeniem imprezy będzie starcie o mistrzostwo świata WBO kategorii półśredniej pomiędzy Timothym Bradleyem i Juanem Manuelem Marquezem. Więcej o boksie na Ringpolska.pl

• Boks. Huck ciężko znokautował Rossiego, obronił pas WBO [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zobacz ciężki nokaut Hucka - WIDEO Po rozpoznawczym pierwszym starciu w drugim Huck ruszył do zdecydowanej ofensywy, której efekty szybko uwidoczniły się na twarzy argentyńskiego challengera. Trzecią rundę "Kapitan Hak" wygrał trzema punktami dzięki upomnieniu dla Rossiego za uderzenia poniżej pasa