Musiała schudnąć 93 kg, ale to co stało się z jej ciałem przeszło jej oczekiwania

Szybka utrata dużej ilości kilogramów często kończy się efektami ubocznymi. Lauren Toohey przekonała się o tym na własnej skórze, a jej zdjęcia w sieci naprawdę szokują.

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Lauren Toohey schudła 93 kilogramy 

Lauren Toohey ważyła prawie 173 kilogramy. Kobieta przez lata zmagała się z ogromną nadwagą i jeszcze większymi problemami zdrowotnymi. Jej decyzja o odchudzaniu wcale nie wiązała się tylko z poprawą wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia. Lauren cierpiała na tak zwany zespół bezdechu śródsennego (śpiąc, przestawała oddychać) i żeby spokojnie przespać noc, potrzebowała specjalnej maski. To właśnie przesądziło o jej decyzji. 

 

Metamorfoza dziewczyny zajęła jej 12 miesięcy. Lauren zdecydowała się na zabieg zmniejszenia żołądka. Po tym, jak zaczęła wracać do zdrowia, zdecydowała się na zdrową dietę i regularne treningi na siłowni. Niestety efekt który zobaczyła po roku niemiło ją zaskoczył. 

 

Po tym, jak zrzuciła 93 kilogramy jej skóra była obwisła i pofałdowana. Dziewczyna wielokrotnie porównywała swoje ciało do kalafiora. Oczywiście, gdyby nie operacja, jej metamorfoza prawdopodobnie zajęła by jej jeszcze więcej czasu. 

Ta kobieta schudła ponad 100 kg, ale nie jest szczęśliwa. Dlaczego?

Choć teraz wygląda znacznie lepiej to nadal jej ciało nie wygląda tak jakby Lauren sobie tego życzyła. Przy tak dużym spadku masy ciała nie było możliwości żeby skóra byłe jędrna i napięta. Jednym rozwiązaniem dla niej jest kolejny zabieg, tym razem usunięcia nadmiaru skóry. Wiele osób decyduje się na to, jednak warto dodać, że koszt takiej operacji to około kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

 

Niemniej jednak dziewczyna się nie poddaje i dalej walczy o lepszą sylwetkę. dzięki temu, że udało jej się schudnąć już w przyszłym roku po raz pierwszy zostanie mamą

 

Nie możesz schudnąć? Jej metamorfoza będzie twoją motywacją

 
Więcej o:
Komentarze (13)
Musiała schudnąć 93 kg, ale to co stało się z jej ciałem przeszło jej oczekiwania
Zaloguj się
 • candlekeep

  Oceniono 6 razy 6

  "duża ILOŚĆ kilogramów"??? Litości, za co się u Was w redakcji angaż dostaje???

 • miastomakow

  Oceniono 10 razy 4

  a co tam u Dominiki gwint po świętach?

 • wj_2000

  Oceniono 9 razy 3

  "Musiala schudnąć 93kilogramy".
  Podejrzewam, ze w oryginale to było 250 funtów (aptekarskich). W takich wypadkach raczej zawsze podaje się pacjentowi jakaś okragła liczbę. Przeliczanie dokladne takiej okrąglej liczby nie ma wielkiego sensu. W tekscie polskim powinno byc 100 kg, a nie 93.

 • seba_s

  Oceniono 1 raz 1

  niech przeczyta artykuł w GW o gościu, który schudł 80 kg, a blizny pokrył tatuażami. jeszcze dziewczyna zostanie modelką albo nawet influenserką z taką historią...

 • 12345a65

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy powinien wywiesić sobie te zdjęcia na lodówce. Pal licho względy estetyczne, ale przecież ciężar tej skóry obciąża kręgosłup, w upale narażona jest na odparzenia, o braku możliwości wyboru ubrań nie wspominając. Co prawda operacja usunięcia nadmiaru skóry (z przodu, z tyłu i ud) jest możliwa i wcale nierzadko jest przeprowadzana, ale ból z tym związany jest nie do uśmierzenia. Współczuję.

 • lech2011

  0

  Czym się różni bezdech śródsenny od bezdechu obturacyjnego ?

 • kamuimac

  Oceniono 9 razy -3

  nie no szok że skóra to nie gumka recepturka tylko się naciąga i zostaje naciągniete. :)

 • mawik_net

  Oceniono 16 razy -16

  Była ładna grubaska , teraz może jest zdrowsza ale brzydsza , nawet na twarzy i wygląda starzej. Niestety, to jest skutek wcześniejszego obżarstwa, który mnie nie dziwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX