Jej zima nie straszna. Joginka plus size ćwiczy na śniegu

Snowga to nic innego jak joga na śniegu. Metoda ta zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Pewna joginka na swoim Instagramie pokazuje, że ekstremalne warunki nie są przeszkodą do wykonania treningu.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Joga na śniegu zdobywa coraz większą popularność 

Czy jest coś przyjemniejszego niż joga na zewnątrz w lesie, czy na plaży? Nic tak nie relaksuje jak ćwiczenia rozciągające i odgłosy natury. Okazuje się, że nawet kiedy za oknem śnieg również możemy ćwiczyć na świeżym powietrzu. Udowadnia to Vanessa, joginka z Kanady. 

Dziewczyna nie boi się zimna i w ten sposób hartuje swoje ciało. Biorąc pod uwagę fakt, jak niektórzy morsują przy minusowych temperaturach joga na śniegu wydaję się nie być aż tak ekstremalnym przeżyciem. 

Co ciekawe autorka Instagrama @rootedinflowing wcale nie ma na sobie odzieży termicznej, a ubrania, które my zazwyczaj wybieramy na siłownię. Dziewczyna nie tylko pokazuje trudne asany na śniegu, ale również promuję ideę body positive. Choć nie ma rozmiaru 36 to w ogóle się tym nie przejmuje, a rozstępy i cellulit pokazuje, a nie zakrywa. 

Dziewczyna ma fanów z całego świata, którzy podzielają jej podejście do życia, a także tych, którzy tak jak ona ćwiczą na śniegu. 

Grono obserwatorów stale się powiększa, bo już na Instagramie obserwuje ją prawie 190 tysięcy fanów. 

Może kiedy i w Polsce spadnie trochę śniegu wypróbujecie snowgi? 

 
Więcej o: