Jako 10-latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Kilka lat temu świat oszalał na jej punkcie, a ona stała się inspiracją największych projektantów na świecie. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau została odkryta kilka lat temu 

Thylane Blondeau to dziś 18-letnia francuska modelka, która zaczynała swoją karierę już jako dziecko. Najgłośniej o dziewczynie zrobiło się kilka lat temu, kiedy to jako 10-latka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Dziewczynka miała wtedy na sobie krótką sukienkę, szpilki i mocny makijaż. Niestety sesja odbiła się głośnym echem i nie wszystkim się podobała. 

Okazało się, że Thylane Blondeau swoją karierę zaczynała już dużo wcześniej, bo mając 4 lata wystąpiła na wybiegu u Jeana Paula Gaultiera i została okrzyknięta"najpiękniejszą dziewczynką na świecie". 

 

W późniejszych latach dziewczyna próbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła nawet w filmie "Bella i Sebastian". Jak dziś wygląda?

Thylane Blondeau ma dziś prawie 18 lat 

Do dziś Thylane Blondeau uważana jest za przepiękną dziewczynę. Gwiazda stała się prawdziwą it-girl, którą na Instagramie obserwuje już ponad 3 miliony fanów! Co więcej Thylane nadal pracuje jako modelka. Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki, a projektanci na wybiegi. Zakochana w świecie mody dziewczyna postanowiła stworzyć swoją markę, która projektuje rzeczy streetwear'owe. 

 
 

Dziewczyna może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką, którą może zawdzięczyć dobrym genom. Jej mama również pracowała w mediach, a ojciec jest byłym piłkarzem. 

 

Bardzo się zmieniła?

Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS

 
Więcej o:
Komentarze (28)
Thylane Blondeau - Jak dziś wygląda
Zaloguj się
 • gazeta1960

  Oceniono 30 razy 20

  Dlaczego teraz te modelki mają taki "odęty" wyraz twarzy? Czy ktoś chciałby mieć na co dzień taką kobietę? Wygląda, jakby strzeliła kolejnego focha...

 • fruqo3

  Oceniono 25 razy 13

  Jest piękna obecnie, szkoda że usta sobie stuningowała.
  Natomiast co do tytułu w dzieciństwie - kto ustala kryteria? Pedofile? Jak w ogóle można w takich kategoriach traktować dzieci?

 • art_102

  Oceniono 15 razy 11

  Szkoda, że sobie usta napompowala. Własne miła ladniejsze.

 • justas32

  Oceniono 8 razy 8

  Nasza Balbina piękniejsza - i patriotka ...

 • nutka7.17

  Oceniono 8 razy 8

  Jest piękna, ciekawe jakim jest człowiekiem?

 • twzelnik

  Oceniono 9 razy 1

  Nadal jakieś to pedofilne.

 • adas_tornado

  Oceniono 9 razy 1

  Krysia Pawłowicz mi się bardziej podoba.

 • gggrrr

  Oceniono 1 raz 1

  Też jest piękna

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  Cos innego. Fajnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX