Jako 10-latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Kilka lat temu świat oszalał na jej punkcie, a ona stała się inspiracją największych projektantów na świecie. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau została odkryta kilka lat temu 

Thylane Blondeau to dziś 17-letnia francuska modelka, która zaczynała swoją karierę już jako dziecko. Najgłośniej o dziewczynie zrobiło się kilka lat temu, kiedy to jako 10-latka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Dziewczynka miała wtedy na sobie krótką sukienkę, szpilki i mocny makijaż. Niestety sesja odbiła się głośnym echem i nie wszystkim się podobała. 

Okazało się, że Thylane Blondeau swoją karierę zaczynała już dużo wcześniej, bo mając 4 lata wystąpiła na wybiegu u Jeana Paula Gaultiera i została okrzyknięta"najpiękniejszą dziewczynką na świecie". 

W późniejszych latach dziewczyna próbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła nawet w filmie "Bella i Sebastian". Jak dziś wygląda?

Thylane Blondeau ma dziś 17 lat 

Do dziś Thylane Blondeau uważana jest za przepiękną dziewczynę. Gwiazda stała się prawdziwą it-girl, którą na Instagramie obserwuje już ponad 2,5 miliona fanów! Co więcej Thylane nadal pracuje jako modelka. Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki, a projektanci na wybiegi. Zakochana w świecie mody dziewczyna postanowiła stworzyć swoją markę, która projektuje rzeczy streetwear'owe. 

Dziewczyna może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką, którą może zawdzięczyć dobrym genom. Jej mama również pracowała w mediach, a ojciec jest byłym piłkarzem. 

Bardzo się zmieniła?

Iskra Lawrence nazywana jest Gigi Hadid w wersji XXL. Słusznie?

Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS

 
Więcej o:
Skomentuj:
Jako 10-latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX